Mužský tenis: 5 hráčů s největším počtem titulů ve čtyřhře všech dob

#4 John McEnroe

John McEnroe - získal dohromady 155 titulů ATP (77 ve dvouhře a 78 ve čtyřhře)Stanfordský absolvent John McEnroe je jméno v tenise. Koncem 70. a 80. let se McEnroe prosadil jako jedna z nejvýraznějších tváří tenisu. Většina lidí si McEnroe spojuje s jeho hrou Singles a úžasnými zápasy, které měl s velkým rivalem Bjornem Borgem. Jen málo lidí si však uvědomuje skutečnost, že McEnroe je ve skutečnosti jedním z největších hráčů čtyřhry všech dob.

McEnroe, známý svými rtuťovými a maverickými způsoby, získal celkem 78 titulů ve čtyřhře a je jediným hráčem v otevřené éře, který byl zařazen na světové číslo 1 v kategoriích jednotlivců a čtyřher.McEnroe, jeden z nejlepších volejbalistů, který hra měla, vyhrál 7 z 9 grandslamových titulů s americkým kolegou Peterem Flemingem. McEnroeův součet 155 titulů ATP (77 ve dvouhře a 78 ve čtyřhře) je nejvyšší mezi muži v otevřené éře.

Populární Problémy

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

Jak vytvořit závodní dráhu na zahradě pro děti. Pokud vaše děti baví hrát si s autíčky, můžete jim vytvořit závodní dráhu na zahradě, na které budou závodit. Pro ambicióznější kutily můžete položit konkrétní dráhu, ze které budou vaše děti ...Váš průvodce streamováním hry The Santa Clause 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Nadalův výkon na Barcelona Open odpoví na spoustu otázek kolem jeho formy v jílovém kurtu.