Top 10 nejlepších tenisových raket Babolat, které si můžete koupit právě teď

2. Babolat Pure Drive

Babolat pure drive si na hřišti naprosto skvěle vede při každém výstřelu. S hlavní hnací silou a absolutním výkonem od základní linie určuje svou kontrolu. Snadno se ovládá i na síti.

Babolat Pure Drive

Babolat Pure Drive

Jeho rám má potenciál na hřišti nápadně spolupracovat s míčem. Mezi seznamem nejlepších Tenisové rakety, tento má své vlastní místo. S kriketem může hráč na hřišti dostatečně zatočit.

Koupit zde

3. Babolat Pure Drive 2015 Unstrung

Tyto tenisové rakety jsou k dispozici v dokonalém eliptickém rámu. V sestavě Babolat patří mezi nejrozšířenější a nejvýkonnější motorovou raketu.

Babolat Pure Drive 2015 Bez výpletu

Babolat Pure Drive 2015 Bez výpletu

Má technologii FSI, která pomáhá udržovat skupinu a posilovat sílu, aby raketa získala větší sílu. Aby byl podržen lepší úhel, poskytuje výška o určitý palec navíc, což je pro hráče nesmírně výhodné.

Populární Problémy

Jak udržovat bílé boty Adidas Superstar v čistotě. Bílé boty Adidas Superstar se hodí ke všemu a každý outfit může vypadat opravdu skvěle. Bohužel může být obtížné udržet bílé tenisky čisté a bílé. Jestli chceš...

V posledních měsících sezóny 2020 Novak Djokovic tvrdil, že dva největší cíle jeho kariéry byly překonání rekordu ve většině grandslamových titulů a překonání rekordu ve většině týdnů strávených

Novak Djokovic utrpěl ve vídeňském čtvrtfinále jednu z nejhorších porážek kariéry proti Lorenzu Sonegovi. Srb se však již dívá dopředu na finále ATP a odmítá se příliš zdržovat trapnou ztrátou.

Jak se dozvědět o alternativách k HRT. Ženy vstupující do menopauzy se mohou rozhodnout pro předepsanou hormonální substituční terapii. Jiné ženy v menopauze se mohou rozhodnout projít menopauzou pomocí alternativních metod ke zvládnutí obtěžujících symptomů ....

Antoine Ballon, marketingový ředitel společnosti Babolat, nedávno hovořil o zapojení Rafaela Nadala do tvorby jeho podpisové rakety - „Pure Aero Rafa“.