Jak jednat cool

Nenarodíš se v pohodě, musíš to najít. Miles Davis to našel v několika hrbolatých poznámkách v rohu pódia, zatímco Audrey Hepburn to našla v pohledu. Každý, kdo někdy vylezl na motorku, připojil elektrickou kytaru nebo našel koženou bundu, která padne jako ulitá, to ví: pohoda je akt. Dokonce i ta nejchudší květina dokáže zvýšit svůj chladný faktor tím, že se naučí vyčnívat z davu, udržet si náskok a rozvíjet skvělý obrázek. Další informace najdete v kroku 1.Metoda 1 z 5: Vyčnívající z davu

 1. Obrázek s názvem 1040962 1

  1 Zjistěte, kdo je 'in' a kdo 'out. 'Než se dokážeš postavit jako super cool člověk hodný závisti, musíš přijít na to, co cool znamená.' Je to správné místo pro oblékání stínů a hrbení se? Je správný čas promluvit si o show Chocolate Vomits, na které jste se včera večer představili? Chovat se cool v práci se může hodně lišit od chovat se skvěle na střední škole, ale můžete se naučit identifikovat různé chladné a nevychladlé davy a podle toho přizpůsobit svou chladnou hlavu.
  • Ve velmi velké skupině, jako je celá střední škola nebo celá společnost, zkuste najít menší skupinu lidí, se kterými byste se spřátelili a byli v pohodě. Postavte se jako „in“ skupina v opozici vůči lamestreamu, ehm, mainstreamu.
  • V menší skupině by mohlo být vhodnější zůstat stranou, aby to hrálo skvěle. Pokud vyjdete příliš silný, pravděpodobně si budete všichni myslet, že jste podivín, ne cool. Najděte si dalšího skvělého kamaráda, se kterým budete v pohodě, a umístěte svou malou kliku do skupiny.
 2. Obrázek s názvem 1040962 2

  2 Chovej se, jako bys tam už byl. Podle analýzy „skvělých dětí“ je jedním z tradičních ukazatelů chladu to, že ostatní lidé vnímají, že skvělí lidé jsou zkušenější, vyspělejší a znalější než oni. To neznamená, že musíte trávit čas pod tribunami, v podzemních rockových klubech nebo v zahraničí, abyste vydali chladnou atmosféru, ani to neznamená, že se musíte začít chlubit věcmi, které jste nikdy neudělali. Můžete se naučit nasadit tajemný a zkušený čin, kterému lidé uvěří.
  • Procvičujte vágní odpovědi na konkrétní otázky o svých zkušenostech, které se vám budou zdát skvělé. Pokud se vás někdo zeptá, jestli jste panna nebo jste někdy kouřili cigaretu, řekněte: „Co je to, kruh šití?“ nebo „To je nudná otázka“ a změňte téma. Hoď jim to zpátky do tváře.
  • Nikdy si nic nevymýšlejte. Nebude vám připadat cool lhát a říkat, že jste byli v Evropě, nebo že jste dělali nedovolené věci vzadu v autě, když jste to neudělali. Pravda nakonec vyjde najevo a vy budete odhaleni a v rozpacích.
 3. Obrázek s názvem 1040962 3

  3 Nesouhlas s populárním názorem dne. Chovat se cool znamená být jiný, dělat věci, díky nimž vyčníváte z davu. Vznášíte se nad chromou drinou světa ve svém super chladném oblaku. Nemůžete být následovníkem a chovat se cool. Ostatní lidé by měli chtít být jako vy, protože udáváte trendy, překvapujete lidi svým novým nadhledem a názory a upíráte společnou moudrost.
  • Zahrajte si na ďáblova obhájce ve skupinových diskusích a příležitostných rozhovorech. Nenechte se připoutat správným nebo špatným, jen kvůli chladu každou chvíli strčte do očekávání lidí a nesouhlas. Všichni vaši přátelé otrávení učitele? Držte se jí. Být jiný je skvělé.
  • Alternativně může být v některých případech „chladnější“ spojení s davem. Na střední škole by herectví mohlo znamenat přijetí nejnovější písně Justina Biebera, i když nejsi blázen do Biebse. Stále můžete poslouchat dobré věci, když jste sami. Ale snažte se být věrní sami sobě.
 4. Obrázek s názvem 1040962 4

  4 Zpomal. Nechte svět přijít k vám. Jednat cool znamená relaxovat, do ničeho se nespěchat kvůli nevlídnému vzrušení. Místo toho jen odpočiňte, nakopněte a počkejte.
  • Nechte ostatní nejprve mluvit. Procvičujte si dobré poslechové dovednosti a buďte potichu, dokud někdo jiný nebude chtít zahájit konverzaci. Chovat se skvěle znamená, že si nezoufáte v chatu. Jen se uklidni. Whatevs.
  • Udělejte si dlouhé přestávky, než promluvíte, i když jste si docela jisti, co řeknete. Dramatická pauza poskytne lidem příležitost zamyslet se nad vaší chytrostí a vážností. Buďte stoičtí, jako Kathryn Hepburn, Clint Eastwood a chladní titáni.
  • Nezapomeňte také zpomalit svůj hod. Kráčejte pomaleji. Rozhlédněte se, určete rozsah stránek. Cítit vůni květin. Procházejte se spíše chladnou kápí než efektivním ruchem.
 5. Obrázek s názvem 1040962 5

  5 Ignorujte hatery. Neochvějní lidé mají tendenci dělat si své poslání strhávat chladné lidi. Skvělí lidé od Kanyeho přes Picassa po Yoko mají své nenáviděče a je to chromé. Pokud se chystáte připojit se k řadám super cool a začnete se chovat jako chladný, záviděníhodný člověk s úžasným životem, který máte, je samozřejmé, že přitáhnete nějaké hatery. Naučte se s nimi zacházet.
  • Sledujte pozorně své sociální sítě, přátelství nebo ignorování kohokoli, kdo nenávidí vaši úžasnost. Není třeba to poslouchat. Místo toho se obklopte lidmi, kteří vás zvednou a podpoří ve vaší pohodě.
  • Připravte si skvělé reakce na nepřátele. Pokud se někdo pokusí udělat si legraci ze super hip stylu, který ve škole zkoušíte, se slovy: „Co to máš na sobě ?!“ mít připravenou chladnou odpověď pro případ: „Možná bych měl nechat svou matku, aby mě oblékla, jako ty.“
  • Rozdělte chlad a rozdejte ho ostatním. Čím větší bude vaše skvělá klika, tím menší bude šance, že vás nenávistníci ovlivní. Vybudujte si silnou skupinu skvělých přátel s podobnými zájmy, abyste nemuseli být osamělým vlkem.
 6. Obrázek s názvem 1040962 6

  6 Získejte spoustu přátel a udržujte je. Jedna běžná mylná představa je, že 'cool' děti jsou exkluzivní skupina, jako třeba Navy SEALs, a pokud jeden z vašich přátel nemůže projít cool testem, dostane se jim škrt. Skvělý člověk se ke každému chová s respektem a laskavostí, bez ohledu na to, zda je nebo není opravdu „skvělý“.
  • Najděte různorodou skupinu přátel. Přátelte se s ostatními dětmi ve škole, které nejsou nutně považovány za „skvělé“, a promluvte o nich se svými přáteli. Budujte spíše dobrou vůli než šití zášti.
  • Některé nedávné studie ukazují, že děti, které byly považovány za „cool“ na střední a vysoké škole, se v raných dospělých letech potýkají s funkčními obtížemi v důsledku předstírání dospělejší zkušenosti v raném věku, odcizení přátel a blízkých. Nedělejte stejnou chybu jako bezohledně cool. Mějte kolem sebe své skutečné přátele.
  reklama

Metoda 2 z 5: Vypadat skvěle

 1. Obrázek s názvem 1040962 7

  1 Najděte skvělou ikonu. Opravdu „nový“ vzhled se ve skutečnosti neděje. Pokud se nechcete zabalit do kosmických přikrývek a nalíčit se na pohřební make-up, bude těžké proniknout do módního oddělení. Lepší a rychlejší způsob, jak okořenit svůj skvělý styl, je vybrat si skvělou múzu, ikonu nebo idol, od kterého si půjčíte tipy. Herci, hudebníci a dokonce i starší sourozenci nebo místní mohou všichni vytvářet skvělé stylové ikony. Některé klasiky mohou zahrnovat:
  • Paul Newman v Skvělá ruka Luke . Někdy není nic opravdu skvělá ruka. Pracovní košile a banja nikdy nevypadaly chladněji než na Newmanovi v tomto klasickém filmu. Při kultivaci svého stylu studujte jeho ledový pohled a jeho vtipné návraty. Bonus: seznámení se s tímto oldie filmem vám umožní vyniknout mezi posedlými transformátory. Viz také: Steve McQueen v Bullitt , Peter Fonda v Snadný jezdec a živé klipy Johnnyho Cashe.
  • Audrey Hepburnová Snídaně u Tiffanyho . Hepburnova nevkusná značka glamour z ní v 60. letech udělala ikonu stylu. Naučila nás to, že nápadná sofistikovanost a maniakální podivnosti mohou jít ruku v ruce. Podívejte se také na Brigitte Bardot v jakémkoli filmu, Anna Karina v Band of Outsiders (temné bonusové body francouzského filmu!) a klipy Nancy Sinatra na YouTube.
  • Vintage módní fotografie. Podívejte se na Mae West, Betty Page a problémy Vogue od poloviny 50. do 70. let. V místní knihovně zůstává bez povšimnutí celá řada skvělých věcí. Potřebujete ve svém životě svěží závan stylu? Vraťte se ke zdroji.
 2. Obrázek s názvem 1040962 8

  2 Vybudujte si chladný a lichotivý šatník. Kupujte si oblečení, ve kterém budete vypadat dobře a budete se cítit skvěle. Skvělé oblečení je méně o konkrétním stylu a spíše o tom, že vám dodá sebevědomí a vervu uhasit chladné vibrace. Chcete se ujistit, že vám oblečení sedí a lichotí vašemu tělu, abyste se cítili kyčelně a sebevědomě.
  • Některé trendy, jako jsou úzké džíny a kalhoty s vysokým pasem, nemusí každému slušet. Není to skvělé, pokud to nevypadá dobře. Najděte si něco, co rádi nosíte.
  • Pro klasické cool noste sluneční brýle. Ve vesmíru skvělé módy existuje jedna konstanta: sluneční brýle vypadají úžasně na každém. Získejte skvělé odstíny, předpis, pokud nosíte brýle, a rozhoupejte je, když jste venku. Chovat je uvnitř je kulhavé.
 3. Obrázek s názvem 1040962 9

  3 Relaxujte a buďte pohodlní ve své vlastní kůži. Podívejte se na stará videa s rozhovorem Johnnyho Cashe nebo Meryl Streep. Vyvolávají dojem, že vědí něco, co vy ne, že jsou uvolněni ve svém vnímání světa. To je hustý. Především nejdůležitější část hraní v pohodě? Být uvolněný. Chcete ve vás působit dojmem, že se cítíte pohodlně, jako byste se ve světě, ve kterém žijete, cítili dobře.
  • Snažte se neklidně klepat nohama nebo nežvýkat nehty, i když jen sedíte. Seďte tiše a rozjímavě. Úzkost všechny znepokojuje. Tichá důstojnost? To je hustý.
 4. Obrázek s názvem 1040962 10

  4 Vyberte si svoji věc. „Je těžké být více než jedním druhem skvělých stylů. Znáte se nejlépe a víte, co si myslíte, že je skvělé, takže pokud se chcete zavázat ke skvělému stylu, který ostatní ohromí vaší úžasností, je důležité vybrat si věc a držet se jí. Jste rocker? Atlet? Šprt? Každá subkultura má svůj vlastní lexikon cool. Když se rozhodnete, jaké pohodě se chcete věnovat, vrhněte se do toho. reklama

Metoda 3 z 5: Být sportovně cool

 1. Obrázek s názvem 1040962 11

  1 Dostat se do formy. Od Michaela Jordana po Miu Hamm jsou sportovci a atletické typy skvělí. My běžné typy máme strach z přirozené schopnosti sportovce a bezohledné snahy vyhrát za každou cenu, což z nich dělá v očích mnoha super cool. Pokud chcete být sportovně cool, prvním krokem je dostat se do formy a začít své tělo dobře využívat při sportu, cvičení a dalších fyzických aktivitách. Nemusíte být pro sportovce, abyste byli sportovně cool, ale musíte být ve formě.
  • Pokud máte rádi sport, vyberte si jeden a věnujte se týmu nebo budování určité dovednosti. Hrajte fotbal, fotbal, basketbal, golf, tenis nebo jakýkoli jiný sport, který vás přivádí k divočině s konkurenční energií. Získejte co nejlepší výkon a dostaňte se do formy častým hraním a cvičením.
  • Pokud nemáte rádi tradiční sporty s míčem a sítí, mnoho lidí stále pěstuje atletickou pohodu tím, že se věnuje józe, dálkovému běhu, vzpírání, jízdě na kole nebo turistice. Toto jsou skvělé způsoby, jak se dostat do kondice, aniž byste se museli připojit k týmu.
 2. Obrázek s názvem 1040962 12

  2 Dokažte, že jste v soutěži skvělí. Pohodové sportovce často žene touha vyhrát, a proto je dobré se dostat na hřiště a zjistit, z čeho jste, když si jedete pro zlato. Ať už jste v týmu nebo sami, udělejte vše pro to, abyste vyhráli, ať už hrajete deskovou hru nebo začínáte v Super Bowlu, vyhrajte za každou cenu.
  • Berte každou příležitost k soutěži vážně. Když byl Rafael Nadal zraněn a zotavoval se, ztráta tenisové soutěže ho vyvedla z míry, a tak se vrhl úplně do konkurenčního pokeru s vysokými sázkami, aby si svou konkurenční výhodu udržel jako břitva. To je hustý.
  • zkuste být dobrým vítězem a dobrým poraženým. Cool znamená, že budete řídit ostatní i sebe, abyste uspěli na nejvyšší úrovni, ale také si uvědomte, že nakonec hrajete hru. Pokud prohrajete, gratulujte svému soupeři a mějte důstojnost ocenit jeho úspěch. Na tom kňučení jako bolavý poražený není nic skvělého.
 3. Obrázek s názvem 1040962 13

  3 Ukažte své dovednosti pravidelně. Skvělý sportovec je vždy na dně, aby se dostal do fyzické kondice, byl soutěživý a rozhýbal se. Klidný den uvnitř strávíte tvorbou a doháněním Battlestar Galactica ? Zapomeň na to. Pohodový sportovec chce začít den pětikilometrovou jízdou na kole, doplnit palivo ovocem a ovesnými vločkami a poté střílet obruče do poslední možné minuty před odjezdem do práce nebo do školy. Skvělí sportovci využívají každou příležitost, aby své tělo posunuli na hranici možností.
  • Jděte do veřejných parků a tělocvičen, abyste se setkali s dalšími podobně smýšlejícími skvělými sportovci. Hrajte vyzvedávací hry ve své oblasti, spřátelejte se se sportovními přáteli a nakrmte své soutěžní monstrum. Buďte šelmou na poli.
 4. Obrázek s názvem 1040962 14

  4 Získejte správné vybavení. Sportovní vybavení a oblečení je velký byznys. V rámci jakéhokoli koníčku, od b-ball až po jízdu na kole, existuje obrovská řada drahých zařízení a „věcí“, které můžete získat, abyste si udrželi skvělý image. Outlety jako Dick's, Cabela's, Outdoor World a REI se specializují na vybavení pro chladné sportovce. Může být snadné utratit spoustu sportovního vybavení, ale snažte se utratit přiměřeně ve svém cenovém rozpětí.
  • Mezi oblíbené značky pro chladné sportovce patří North Face, Patagonia, Under Armour, Nike a Adidas. Tyto společnosti vyrábějí běžné oděvy i extrémní vybavení pro různé účely. Vyberte si vybavení vhodné pro vaše zájmy. Každý sport má také specifický rozsah úkolů, které můžete vyzkoušet, když se o svém sportu dozvíte více.
  • Týmové memorabilie a dresy jsou také super běžné mezi skvělými sportovci. Pokud milujete basketbal, pořiďte si starý návratový dres Sixers a čepici. Opakujte své oblíbené týmy.
 5. Obrázek s názvem 1040962 15

  5 Sledujte sporty a vybírejte ikony svých sportovců. Cool sportovci obvykle hledají inspiraci a vedení u jiných skvělých sportovců. Pokud máte chuť na sportovce, je důležité následovat zvolený sport. Držte krok s týmem, i mimo sezónu. Skvělý sportovec se vždy dívá do Bleacherovy zprávy, aby zjistil, zda Kobe skutečně odejde do důchodu, zda se koleno Cristiana Ronalda řádně zahojilo, zda RGIII dokáže přežít humbuk.
  • Vyberte si své oblíbené týmy a soupeření s extra bonusovými body pro místní a regionální týmy. Pokud žijete v Atlantě, nemá smysl opakovat Yankees, pokud si nemůžete nárokovat nějaké spojení se zdrojem. Buďte autentičtí, abyste byli skvělí.
  reklama

Metoda 4 z 5: Být Rockstar-Cool

 1. Obrázek s názvem 1040962 16

  1 Čtěte skvělé knihy a časopisy. Jedním z nejlepších způsobů, jak být v chladném světě co nejaktuálnější, je udržovat si přehled o nejmodernějších knihách, časopisech a online čtení. Pokud očekáváte, že se budete chovat chladně, pokračujte v intelektuálních centrech chladu. Najděte věci, které se vám líbí, a také vám poskytnou skvělou mezipaměť.
  • Podívejte se na skvělé knihy , klasika jako u Kerouaca Na cestě , Plathův „The Bell Jar“, Marquezův Sto let samoty a současnější hip-lit: cokoli od Tao Lin, Karen Russell, Roberto Bolano nebo Haruki Murakami.
  • Podívejte se na skvělé kulturní časopisy jako Svěrák , Bombardovat,' Věřící , Estetika , Americký Oxford , Brooklynská železnice , a Rozhovor .
  • Podívejte se na skvělé kulturní stránky jako The Onion, Aquarium Drunkard, Slate, Narrative a Brooklyn Vegan.
 2. Obrázek s názvem 1040962 172 Poslouchejte skvělou hudbu. Hudba je krví skvělých dětí. Možná vám nic nemůže vnutit chladnější šťávu víc, než chuť do hip music a současné znalosti toho, co je skvělé. Nechcete být chlapem na večírku se zastaralým vkusem a ptát se všech, jestli už někdy slyšeli o Radiohead.
  • Podívejte se na skvělé archivní nahrávací společnosti jako Numero Group, Tompkins Square a Light in the Attic, abyste se dozvěděli o starých nejasnostech. Zatímco chromí děti jdou za Mumfordem a syny, jděte hluboko do pouštního folku Laurel Canyona, soulových soubojů Minneapolis a podivné ambientní hudby z 80. let. Dobré a nejasné rovná se cool.
  • Navštěvujte místní přehlídky a dozvíte se o místní scéně ve vaší oblasti. Pokud se dokážete dostat do přízemí s dalším hip bandem, než se stanou velkými, můžete všem svým přátelům říct, že jste je znali, když hráli ve vašem suterénu. Chladné body +1000.
  • Sbírejte vinylové desky, staré i nové. CD jsou mrtvá a MP3 nemají vyrovnávací paměť sladkého vinylu. Většina nových záznamů je stejně vybavena kódy ke stažení, což znamená, že si stále můžete prohlédnout stejný záznam ve svém iPodu. Bonus!
 3. Obrázek s názvem 1040962 18

  3 Zůstaň stranou. Nebuďte příliš nadšeni ničím ani nikým. Zůstaňte v pohodě a stranou, jako by se vám každou noc po škole nebo o víkendech vždy stalo něco úplně radového. Právě jste zjistili, že jste vyhráli placenou cestu do Mexika se všemi náklady? Pokrčte rameny: „Asi to zní skvěle.“ Tvůj přítel to s tebou právě přerušil před všemi tvými přáteli? Vysmějte se. Stejně byl poražený.
  • Alternativně, pokud jste na večírku plném typů „příliš cool pro školy“, kteří se ušklíbají a dokonce se ani neobtěžují sundat si kožené bundy, mohlo by být lepší promluvit. Buďte ten, kdo láme vtipy, stříhá a je hlasitý. Najděte mainstream a chovejte se proti němu, pokud chcete působit cool.
 4. Obrázek s názvem 1040962 194 Neváhejte se ničeho a klidně pravidelně měňte názor. Některé skvělé věci jsou nadčasové. Obyčejná bílá trička, Levis a Chuck Taylors? Vždy v pohodě. Motocykly? Vždy v pohodě. Baskytara? Vždy v pohodě. Ale musíte také zůstat před trendy tím, že budete držet ucho v podzemí a najít „další velkou věc“, což může znamenat vystoupit z vlaku „Harlem Shake“, než začne kulhat. Je to hrdlořez, skvělá hra.
  • Když uvidíte na K-Martu novinková trička Ninja Turtles, trend pravděpodobně přešel do chromého. Když slyšíte kapelu v reklamě na diamanty, nejspíš už nejsou super hip. Přejděte na další věc, až bude dosažena, je to vrchol popkultury. Žádná ostuda.
 5. Obrázek s názvem 1040962 20

  5 Setkávejte se s hudebníky, umělci a kreativními typy. Není nic lepšího, než být v rockové kapele, dělat divné performance nebo být excentrickým člověkem. Vyrazte si s takovými lidmi a chlad se o vás otře.
  • Časté trendy kavárny, které se ve vaší oblasti setkávají s bohémskými druhy. Noste s sebou moderní knihu a oblékněte se do svých nejlepších šatů. Uspořádejte vernisáže, koncerty a čtení poezie. Budete přitahovat další skvělé druhy.
  • Ve vaší škole se podívejte, jestli existuje umělecký, kytarový nebo cizojazyčný klub, ke kterému byste se mohli připojit a setkat se s dalšími skvělými a světskými lidmi. Je to dobrý způsob, jak získat skvělé přátele. Pokud vaše škola nemá společnost pro oceňování hudby, založte si ji.
 6. Obrázek s názvem 1040962 216 Rozvíjejte svérázné nebo „podivné“ návyky. Chovat se cool znamená mít přesvědčivé zájmy v neočekávaných oblastech, tématech a problémech. Skvělí lidé setřásají normu a dělají překvapivé věci, díky nimž se ostatní chtějí od vás učit a zbavit vás chladných vibrací. Můžete si vypěstovat pár vtípků, díky nimž vyniknete a budete si toho všímat.
  • Možná byste mohli bez důvodu nosit hůl s chřestýšem na rukojeti. Možná si vytvoříte lásku k exotickým motýlům a vyzdobíte si pokoj svou sbírkou exemplářů. Hranice mezi podivínskými výstřednostmi a „chladnou“ je někdy rozmazaná. Bavte se tím a dělejte něco, co vás opravdu baví, je to zvláštní, jedinečné a skvělé.
  • Zkuste přemýšlet o telefonních kartách, skvělých vychytávkách, díky nimž budete odlišní a skvělí. I věci tak jednoduché, jako si objednat krvavou mary v noci nebo se rozhodnout nikdy nevidět Forrest Gump může být kvalifikováno jako „skvělé“. Staňte se nikdy neviděným chlapíkem ze Seinfeldu? Proč ne?
 7. Obrázek s názvem 1040962 22

  7 Jděte na řízený chaos ve své péči. Chovat se cool znamená, že chcete vypadat skvěle a zároveň vypadat, jako byste na svůj vzhled vůbec nemysleli. Vypadejte skvěle a ovládejte chaos ve vlasech, oblečení a líčení.
  • Džíny a košile by se neměly žehlit, ale neměly by být příliš pomačkané ani špinavé. Otvory ve vašich džínách jsou skvělé, stejně jako boty a tenisky potřísněné barvou, jako byste právě přišli přímo ze studia.
  • Náhrdelníky, náramky a piercingy jsou obvykle skvělé, pokud vám dělají dobrý pocit. Použijte svůj úsudek. Náhrdelníky se žraločími zuby vypadají na Johnnyho Deppa skvěle, ale možná budete vypadat jako dork. V kombinaci s dalšími skvělými styly si můžete začít budovat vzhled sami.
  • Umyjte si vlasy večer před školou, než těsně před školou. Jít spát s mírně vlhkými vlasy vám může dát rockstar tělo a krepatění, což mu dodá kontrolovaný druh divokosti. Vždy to můžete vyčesat, pokud to vypadá příliš šíleně.
  • Chladný makeup je obvykle minimalistický. Přejděte na lehký přirozený vzhled, zvýrazněte své rysy a své vlastní přirozené zbarvení.
 8. Obrázek s názvem 1040962 238 Jděte do vinobraní s oblečením a zábavou. Classic má tendenci překonat špičku, pokud jde o skvělé oblečení, filmy a hudbu. Klasické Ray-Bany jsou chladnější než Oakleys. Staré italské filmy o uměleckém domě ze 70. let jsou skvělé, zatímco filmy Michaela Baye méně. Syntezátory ze staré školy a efekty analogové kytary mohou být chladnější než digitální protějšky. Páskové stroje chladnější než Ableton Live. reklama

Metoda 5 z 5: Být Smart-Cool

 1. Obrázek s názvem 1040962 24

  1 Najděte ostří a buďte na pravé straně. Technologie, oblečení, kultura, mnoho různých druhů věcí se může během okamžiku změnit. Chlad je pohyblivý cíl. snažte se zůstat co nejaktuálnější o nejnovějších, nejčerstvějších a nejlepších produktech, které jsou k dispozici.
  • Inteligentní lidé jsou vždy zapojeni, vždy viděli ten mem tři dny před tím, než se objevil ve vašem newsfeedu, a vždy mají názory na novější, efektivnější a nejinovativnější odeslání z technologického světa. Nejnovější aktualizace ochrany osobních údajů na Facebooku? Inteligentní lidé o tom četli před třemi dny, děkuji moc.
  • Pokuste se vždy aktualizovat hardware co nejdříve. Nejnovější spouštěcí aplikace, zařízení, hry a trendy jsou obvykle chladnější než mírně zastaralé odrůdy. Nový iPhone je chladnější než starý iPhone. Proč čtete brožovaný výtisk? Pořiďte si již čtečku elektronických knih. Chcete být chlápkem s nejnovějším roll-outem, který při dojíždění na vás ve vlaku přitahuje závistivé pohledy.
 2. Obrázek s názvem 1040962 252 Najděte nové způsoby, jak dělat potřebné věci. Nakupovat, jíst a cestovat starým způsobem? Nudný. Chytře chladný člověk neztrácí čas chodením do nákupního centra, místo toho se rozhodne nakupovat online u maloobchodníků jako Frank & Oak nebo Warby Parker. Chytrý člověk nechodí do hotelů, ale zkoumá levné možnosti na AirBnB a dostane se tam stopováním jízdy Uber. Držte krok s nejlepšími novými start-upy a inovacemi ve spotřebitelské kultuře.
  • Abyste zůstali na špičce inovativních spotřebitelských trendů, nemusíte být nutně super zapojeni. Dokonce i ve svém okolí můžete hledat nové restaurace, vždy jít někam jinam a najít další nejlepší věc. Buďte neklidní a pokračujte v pohybu.
 3. Obrázek s názvem 1040962 26

  3 Rozvíjejte svou online přítomnost. Inteligentní lidé se pyšní svými následovníky na Twitteru a berou svou online přítomnost vážně. Od vaší sociální sítě přes vaše osobní webové stránky až po váš účet World of Warcraft by vaše online přítomnost měla být oklamána a plně rozvinuta. Máte na svém účtu wikiHow prázdného avatara? Vazne.
  • Online přátelé jsou skuteční přátelé. Navažte vztahy a přátelství s lidmi online, kteří získají vaši konkrétní značku humoru, vaše zájmy a vaši osobnost. Pokud strávíte značné množství času ve vlastní hlavě, mohou být online komunity velmi vstřícné. Může se cítit jako doma.
 4. Obrázek s názvem 1040962 274 Berte školu vážně a získejte komplexní vzdělání. Být smart-cool znamená, že musíte být, no, chytrý. Získejte nadšení z toho, jak můžete své dovednosti proměnit v kariéru tím, že se seznámíte s inovativními obory a vývojem v kultuře. Považujte školu za prostředek k dosažení cíle a pokračujte ve své zářivé budoucnosti.
  • Rozvíjejte žízeň po znalostech všeho druhu, nejen po tom, co vás zajímá, nebo zvažte svou specializaci. Chcete -li být hackerem, buďte hackerem, který dokáže Macbeth citovat zdlouhavě. Pokud chcete být romanopiscem, naučte se kromě celé té mozkové práce i dělat věci rukama.
  • Víte, že není nic skvělého na tom, když si odfouknete domácí úkoly, i když to údajně „cool“ děti ve vaší škole vypadají, že vám to neustále odfukují. Najděte důvěru ve vědomí, že budete na vysoké škole, obklopeni úžasnými, inteligentními a krásnými lidmi, zatímco tyto falešné skvělé děti nikam nevedou.
 5. Obrázek s názvem 1040962 28

  5 Oblečte se, jak chcete. Ve světě smart-cool by vypadalo, že byste věnovali nadměrnou pozornost značkám, stylům nebo jiným trendům, nápadně nevkusné. Chytrý člověk chce vypadat, jako by oblékání bylo poslední možnou položkou na dlouhém seznamu položek. Oblečte se pro užitečnost a pohodlí, ne pro „chlad“. Procházíte se s firemním logem na hrudi jako na billboardu? Prosím.
  • Novinka trička jsou vizitkou smart-cool. Nakupujte online vtipné košile s vtipy, které získáte vy i vaši přátelé a které vám zanechají chromé žerty škrábání hlavy. Našli jste tričko Monty Python, které kopete? Chladný.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je legrační osobnost považována za chladnou? Vůbec ne. Vtipní lidé jsou obvykle skvělí. Jen se snažte nedělat si srandu na něčí úkor. Chcete být cool a zábavní, ne zlí a hrubí.
 • Otázka Jak se chovat skvěle ke školním potřebám? Vyberte si zásoby ve své oblíbené barvě a elegantní věci. Kupte si kawaii věci a pastelové věci. Zkuste kuličková pera, která píší různými barvami!
 • Otázka Mám přítele, který ostatním říká, že se chovám jen chladně. Co bych měl dělat? Pravděpodobně se jen snaží vypadat cool tím, že to řeknou. Dejte svému příteli vědět, že to vaše city bolelo, a pokud o vás budou i nadále říkat nic zlého, přerušte přátelství a najděte si nové přátele.
 • Otázka Jak se chovat chladně a stydlivě zároveň? Oblečte se stylově a podle toho, co vám nejvíce vyhovuje, buďte aktuální v nejnovějších memech nebo hudbě a možná budete mít úzkou malou skupinu přátel. To umožní ostatním vědět, že jste v obraze a děláte skvělé věci, ale také nebudete muset být populární, abyste byli skvělí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Skvělý účes dělá zázraky.
 • Měli byste mu jednou za čas napsat. Pokud ne, bude si ten člověk myslet, že jste na něj zapomněli.
 • Úsměvy jsou to nejlepší, co můžete lidem dát.

reklama

Varování

 • Nebuď tyran.
 • Nesuď ostatní. Pokud to budete dělat i nadále, bude to pro vás větší nejistota vůči sobě samému, protože se bojíte, že ostatní lidé přemýšlí stejně jako vy a každého okamžitě odsoudí.
reklama

Populární Problémy

Jak překonat někoho za 30 dní. Pokud jste se s nimi rozešli, nebo oni s vámi, stále to může být opravdu těžké. Tento článek obsahuje 30 kroků, které musíte dodržovat během celého měsíce bolesti. Těchto 30 kroků je pro vás nejlepší ...Sezóna Serie A 2019-20 by měla být velmi zábavná. Zde je návod, jak sledovat každý zápas ve Spojených státech.

Chcete sledovat živý přenos Usman vs Masvidal a všechny zápasy UFC 251 PPV? Zde je návod, jak to všechno sledovat online.Chcete sledovat ESPN+ na svém počítači? Zde je kompletní průvodce sledováním na počítači PC nebo Mac.