Nick Kyrgios by mohl po pokutě na Shanghai Masters čelit čtyřtýdennímu zákazu činnosti

Nick Kyrgios 2015

Nick Kyrgios má šanci čelit 28dennímu zákazu činnostiNick Kyrgios má šanci čelit čtyřtýdennímu zákazu činnosti, pokud do února nashromáždí pokuty v celkové výši 5 000 USD, pro BBC . Australan se přiblížil k cíli poté, co obdržel pokutu 1 500 $ v Shanghai Masters za jeho špatně vychovaný výbuch.Turnaj údajně nazval cirkusem a byl viděn, jak si stěžuje na kluky s míčem během zápasu proti Andreas Haider-Maurer, který nakonec vyhrál.Podle Strážce , 20letý údajně řekl, když dorazil jeho krajan Bernard Tomic, Mate, je to absolutní cirkus. Kameraman mluvil uprostřed bodu ... Ball-kids ... Je to neuvěřitelné. Nikdy jsem nic podobného neviděl.

byl také viděn, jak na povrchu poznamenává: „Neuvidíte Rogera Federera nebo Rafaela Nadala hrát na takovém hřišti. Neustále hrají na středovém kurtu, kde to obvykle jde docela hladce. 'Alternativní zákaz pro Kyrgios

Kyrgios by však mohl nakonec vyvolat jiný zákaz, kdyby si nechal jazyk vyklouznout ještě jednou. Dostane měsíční ban, pokud dostane další pokutu za verbální nebo fyzické pochybení, a zdá se to velmi pravděpodobné, protože má tento týden dvě porušení kódu a trest od Incident Stan Wawrinka .Při tomto incidentu Australan zasáhl svého protivníka Stan Wawrinku v zápase, který se konal v srpnu, kde údajně tvrdil, že jeho krajan Thanasi Kokkinakis už udělal skutky se svou 19letou přítelkyní Vekic.

I když se to vzhledem k chování hráčů v minulosti zdá být banální, Kokkinakis se domnívá, že hráč v poslední době zmírnil své výbuchy.Abych byl spravedlivý, sledoval jsem ho a hraje dobře a pravděpodobně je trochu víc zapnutý, než jsem ho viděl předtím, Kokkinakis řekl . Nezmění se úplně a nebude frustrovaný. Ale trochu to zmírňuje.I když Kyrgios nehraje tenis, dokáže najít způsob, jak fanoušky pobavit. On a jeho partner ze čtyřhry Bernard Tomic byli viděni hrát na nůžky na kámen, aby rozhodli, kdo dostane během náhlého úmrtí během lékařské doby.

Duo však porazilo Vaska Pospisila a Jacka Socka 7-6 (7-3) 7-5 a postoupilo do druhého kola turnaje.

Mladík bude také muset ve středu čelit japonskému Kei Nishikori ve druhém kole soutěže dvouhry.

Populární Problémy

V sobotu se Notre Dame ujme státu Iowa v Camping World Bowl. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos RuPaul's Drag Race Untucked online bez kabelu. Premiéru má v pátek 28. února na VH1.

Jak tónovat paže jógou. Pokud chcete zpevnit a zpevnit paže, můžete zvážit přidání jógy do rutiny cvičení. Toto meditační cvičení je skvělé pro tonizaci vašeho těla a zvláště skvělé pro tonizaci vašeho ...

Kvalifikace na Australian Open skončila ve středu a pravděpodobně nejzajímavější jméno, které z nich vyšlo, bylo Carlos Alcaraz.

Chrome, kterému se odborně říká chrom, je velmi křehký a tvrdý kov, který se používá jako pokovování, které umožňuje překonat jiné kovy. Chromování se často používá na blatníky, ráfky a další automobilové díly, na vybavení koupelen a kuchyní, na ...