Andy Murray poráží Kevina Andersona, aby získal svůj čtvrtý titul Queen's Club

Andy Murray pózuje s Aegon Championships po vítězství nad Kevinem Andersonem

Nejlepší nasazený Andy Murray předvedl klinický výkon, aby ve finále Aegon Championships porazil Kevina Andersona 6: 3, 6: 4.

Byl to Murrayův druhý zápas dne po triumfu nad Viktorem Troickim 6: 3, 7: 6 (4) v semifinále se zpožděním za deště. Skot nejevil žádné známky únavy, když bez problémů zvládl Andersonovo podání.

Anderson se dostal do finále poté, co ve svých třech předchozích zápasech zasáhl 96 es. Murray však nebyl znepokojen, když ve čtvrtém zápase úvodního setu prolomil podání Jihoafričana, když Anderson vsítil salvu.

Rozhodující zlom v páté hře druhé sady pro osivo č. 1 znamenal, že Anderson neměl šanci na uzdravení. Murray zpečetil výhru, když Anderson trefil široký return služby.

Tímto vítězstvím se Murray připojuje k John McEnroe, Boris Becker, Lleyton Hewitt a Andy Roddick jako čtyřnásobní šampióni v klubu Queen.

Murray byl z vítězství nadšený a těší se na Wimbledon.

„Týden se mi hrál lépe a doufám, že v tom budu moci pokračovat i do Wimbledonu, Murrayi řekl .

'Je to samozřejmě skvělá příprava, ale myslím, že se to stalo jen šestkrát, když někdo vyhrál Queen a vyhrál Wimbledon,' dodal Murray.

'Neexistují žádné záruky, že vám vítězství zde přinese titul ve Wimbledonu.'

Populární Problémy

Experti Sportskeeda si vybírají šampiona, tmavého koně, nebezpečného plováka a brzký výjezd na Australian Open.

VCU se v neděli utká s Georgem Masonem v zápase A-10. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Murray porazil Federera v pěti setech, aby se dostal do finále

Jak zlepšit každodenní funkci srdce. Výzkum ukazuje, že srdce je jedním z nejpracovitějších, životně důležitých svalů ve vašem těle a pumpuje trochu méně než 8 galonů krve za minutu. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/heart-diseas ...

Hubnutí nemusí zahrnovat bláznivé módní diety nebo vyčerpávající cvičení, díky nimž se budete cítit úplně vyčerpaní. Studie ve skutečnosti ukazují, že výstřelkové diety dlouhodobě nefungují a většina lidí nakonec přibere ...