Jak snížit tenisové míčky

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud rozstřihnete tenisový míček na polovinu, můžete použít půlky jako masérky, které vám pomohou zmírnit bolesti nohou a zad. Krájení tenisového míčku je snadný proces, pokud dáváte pozor, abyste se nepořezali!

Metoda 1 ze 2: Řezání tenisových míčků na nábytek

 1. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 1

  1 Tenisový míč držte pevně na pevném povrchu. Položte tenisový míček na povrch, který je bezpečný pro nože, například na prkénko. Uchopte tenisový míček nedominantní rukou tak, aby zaoblený okraj švu směřoval nahoru. Prstenkem a malíčkem podepřete zadní část míče, aby se neodvalil.
  • Pokud se necítíte dobře při držení míče, když jej stříháte, zajistěte míč svěrákem.


 2. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 2

  2 Propíchněte ostří užitkového nože středem koule. Držte nůž dominantní rukou tak, aby ukazováček byl podél horního okraje a směřoval k čepeli. Opatrně strčte konec nože mezi švy, dokud se nerozbije do středu míče.
  • Ujistěte se, že čepel není namířená směrem k vašim prstům, jinak byste se mohli omylem pořezat, pokud nůž uklouzne.
  • Můžete také použít řemeslný nůž, ale nemusí být tak silný jako nůž.
 3. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 3

  3 Cut a 1 1/2 v (3,8 cm) štěrbině v kouli. Pohybujte čepelí nahoru a dolů, abyste prohlédli gumu míče. Proveďte rovný horizontální řez rovnoběžný se švy, o které jde 1 1/2 v (3,8 cm) dlouhém. Když skončíte s řezem, vytáhněte nůž z koule.
  • Neudělávejte štěrbinu déle, jinak by mohla snadno spadnout z nohou nábytku.
 4. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 4

  4 Otočte míč o 90 stupňů a vytvořte další štěrbinu. Otočte míč tak, aby rozříznutá štěrbina byla při pohledu svislá. Stiskněte špičku nože 3/4 v (1,9 cm) nalevo od první štěrbiny poblíž jejího středu. Proveďte horizontální řez, který protíná první štěrbinu tak, aby vytvořil tvar X. Jakmile je vaše druhá štěrbina 1 1/2 (3,8 cm) dlouhý, vyjměte nůž.

  Spropitné: Pokud je pro vás obtížné provést jeden souvislý řez, začněte nůž ve středu první štěrbiny a proveďte a 3/4 v (1,9 cm) kolmém řezu. Poté otočte míč o 180 stupňů a vytvořte další 3/4 v (1,9 cm) střihu, který je v souladu s druhým.

  hodnocení pádla na stolní tenis
 5. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 5

  5 Ponechte míč v blízkosti okna nebo dobře větraného prostoru po dobu 1 dne, aby se vysušila veškerá vlhkost. Někdy mají tenisové míčky uvnitř malé množství vlhkosti, které by mohlo poškodit nohy nábytku. Umístěte míč na parapet tak, aby řez směřoval dolů. Nechte kouli asi 1 den zaschnout, než ji na cokoli položíte.
  • Jakmile koule nezapáchá, je připravena k použití.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Půl tenisového míče

 1. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 6

  1 Obkreslete čáru po obvodu koule. Držte míč pevně na své pracovní ploše svou nedominantní rukou. Na horní část míče nakreslete tužkou přímku ve směru, který chcete oříznout. Otočte míč, když potřebujete pokračovat ve své linii po jeho povrchu. Zajistěte, aby se konce vaší linie setkaly, abyste věděli, že je rovná.
  • Pokud na váš tenisový míček nefunguje pero, použijte fixu. Značkovací čára bude patrná, až dokončíte řez.
 2. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 7

  2 Držte míč shora proti tvrdému povrchu. Umístěte míč na prkénko nebo jiný povrch, kde můžete snadno použít nůž. Držte míč nedominantní rukou, aby ho uchopily všechny prsty. Držte 3 prsty na přední straně míče a zadní stranu podepřete malíčkem a palcem. Ujistěte se, že je linie řezu mezi předními a zadními prsty.
  • Představte si, že vaše ruka je dráp, takže míč chytíte pouze konečky prstů.
 3. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 8

  3 Začněte řezat zoubkovaným nožem. Vsuňte čepel nože pod ruku, aby byla mezi předními a zadními prsty. Použijte pevný tlak, jak jste viděli tam a zpět podél linie řezu. Než vyjmete nůž, pokračujte v řezání, dokud nebudete v polovině koule.
  • Při řezu buďte pozorní, abyste si náhodou neublížili.

  Varování: Tento řez otupí vaše nože, pokud plánujete řezání více tenisových míčků.

 4. Obrázek s názvem Cut Tennis Balls Krok 9

  4 Otočením míče dokončete svůj řez. Otočte míč o 90 stupňů podél čáry, kterou jste nakreslili, a znovu jej pevně držte. Vložte čepel nože do řezu, který jste začali, a pokračujte v práci podél linie, kterou jste nakreslili. Otočte míč o 90 stupňů a stříhejte, dokud není poloviční.
  • Otočení míče usnadňuje krájení a pomáhá zajistit, abyste měli stejné poloviny.
 5. Obrázek s názvem Finále Cut Tennis Balls

  5 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy si neřezejte prsty, jinak si můžete ublížit.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Řezání tenisových míčků na nábytek

 • Prkénko
 • Nástrojový nůž

Půl tenisového míče

 • Pero
 • Prkénko
 • Vroubkovaný nůž

Populární Problémy

Jak najít berle. Berle jsou běžným lékařským vybavením, které je obvykle zapotřebí po úrazech nebo při zotavování se z chirurgického zákroku. Umožňují lidem chodit bez vážení na zraněnou nohu nebo nohu. Přestože lékaři ...

Poté, co se Nadal odrazil od strachu ze zranění, převezme obhájce titulu Zverev, aby otevřel nabídku na první titul finále ATP.

Jak vyrobit špičaté rukavice. Nízká kvalita rukavic se prodává příliš mnoho online. Buďte autentičtí. Vytvořte si vlastní. Pokud nevíte, co je to rukavice, je to velká ostnatá páska, kterou nosí různí členové extrémnějších forem ...

Zahájení kariéry copywritera na volné noze je nejen možné, ale také ziskové. Zde je několik kroků, které vám pomohou začít. Šířit slovo. Začněte říkat všem svým přátelům a příbuzným o vaší změně kariéry, abyste se dostali ke slovu. Ony...

Chcete streamovat The Rocketeer? Připravili jsme pro vás našeho dokonalého průvodce prohlížením, včetně toho, jak streamovat The Rocketeer, herce, postavy a informace.

Při hraní volejbalu je důležité, abyste se vhodně oblékli, abyste mohli udržovat plný rozsah pohybu bez přehřívání. Ať už hrajete příležitostnou hru s přáteli, závodní halový volejbal nebo pláž ...