Antverpy 2020: Grigor Dimitrov vs Milos Raonic náhled, souboj a předpověď | ATP European Open

Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Grigor Dimitrov vs (5) Milos Raonic

datum : 22. října 2020

Turnaj : ATP European Open 2020

Kolo : Čtvrtfinále

Místo: Antverpy, Belgie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 394 800 EUR

Načasování zápasu: Cca. 20.20 SELČ, 23.50 IS

Živé televizní vysílání : Spojené státy - Tennis Channel

červené vysoké tenisky

Náhled Grigor Dimitrov vs Milos Raonic

Čtvrtfinálové kolo European Open 2020 bude svědkem známého střetu, kde čtvrtý nasazený Grigor Dimitrov nastoupí s pátým nasazeným Milošem Raonicem.

Dimitrov, který musel ve svém úvodním zápase proti Pablu Andujarovi kopat hluboko, na své tiskové konferenci dlouze hovořil o své úrovni pohodlí při hraní uvnitř. Znělo to optimisticky, pokud jde o jeho šance na úspěch v Antverpách, ale jeho úkolem bude v posledním osmi střetu všechno, jen ne snadné.

Raonic má podobnou úroveň pohodlí při hraní pod zavřenou střechou. Kanaďanské podání, které je považováno za jedno z nejsilnějších na turné, může být v těchto podmínkách obrovskou zbraní.

Miloš Raonic se bude snažit co nejlépe využít svého velkého podání

Miloš Raonic se bude snažit co nejlépe využít svého velkého podání

Raonic je uprostřed dobré sezóny - té, která ho viděla vrátit se do druhého týdne Slamu a dosáhnout čtvrtého finále Masters 1000. Zdá se, že znovu objevil kouzlo svého podání, a při hraní v belgickém městě vypadal sebevědomě.

Kanaďan nejenže držel 100% svých služebních her, ale ve dvou zápasech dohromady připustil jen dvě příležitosti do brejku.

Raonic také vyhrál oba tiebreakery, které se zde tento týden hrály, což dává jeho hernímu plánu velmi jasně najevo. Vložil všechno, aby udržel extrémně vysokou úroveň za svým prvním podáním, a je na Dimitrovovi, aby našel způsob, jak této strategii čelit.

Grigor Dimitrov vs Milos Raonic proti sobě

Grigor Dimitrov měl ve svém úvodním kole shodu nahoru a dolů

Grigor Dimitrov měl ve svém úvodním kole shodu nahoru a dolů

Oba muži si navzájem dobře znají hru, protože v posledním desetiletí měli pět předchozích setkání. Grigor Dimitrov vede proti sobě 3: 2, ale je to Miloš Raonic, kterému se podařilo absolvovat jejich nejstarší i poslední schůzku.

Ten poslední zápas byl na antukových kurtech v Madridu, kde Raonic prošel ve třech setech. Bohužel pro něj však prohrál své poslední tři zápasy na tvrdém hřišti proti Dimitrovovi - přičemž Bulhar v tomto procesu upustil jen jednu sadu.

Predikce Grigor Dimitrov vs. Miloš Raonic

Grigor Dimitrov by měl být papírovým favoritem, ale v posledních několika kampaních nehrál tak dobře, jak by chtěl. Dimitrov se v poslední době snaží uhrát velké body dobře, jak bylo patrné na jeho ztrátě se Stefanosem Tsitsipasem v Paříži a Denisem Shapovalovem v Římě.

Čtvrtý semeno vypadalo, že má podobné problémy v otvíráku proti Andujarovi, ale nakonec se dokázal prosadit. Později to připsal skutečnosti, že si rád hraje na krytých kurtech.

Ale vzhledem k současné formě jeho soupeře a stále nebezpečněji vypadajícímu podání bude Dimitrov potřebovat více než jen příznivé podmínky, aby mohl zvítězit.

Předpověď: Miloš Raonic vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Speciální premiéra seriálu Reunion „Real Housewives of Beverly Hills“ má premiéru dnes večer v 9/8c na Bravu. Zde je návod, jak můžete sledovat shledání série online.

Péřová bunda je ta, která je naplněna prachovým peřím ptáků, obvykle kachen a hus. Často se používá k plnění termoprádla, ložního prádla a spacích pytlů, protože materiály plněné prachovým peřím jsou teplé a lehké. Čištění prachového peří ...

Cruz Azul a Pumas se tento týden setkají v semifinále Liga MX. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos obou nohou, pokud jste v USA.

Jak udržovat koženou obuv. Milujete své kožené boty a chcete je udržet krásné a lesklé po mnoho let. Aby vaše boty vypadaly co nejlépe, pravidelně je čistěte, zejména v drsném počasí, jako je sníh a led ....

V sobotu večer má premiéru nový celoživotní film „Sejdeme se znovu na Štědrý den“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži