Jak šněrovat boty

Možná vás naučili, jak na to kravata vaše tkaničky, ale opravdu vám někdo ukázal, jak na to krajka jim? Je to skvělý způsob, jak si boty přizpůsobit, zvláště pokud si koupíte tkaničky v různých barvách a vzorech. Zde uvedené metody představují několik nejběžnějších způsobů šněrování obuvi.Metoda 1 ze 6: Křížová metoda

 1. Obrázek s názvem Náhled na krajkové boty Krok 6

  1 Položte si před sebe botu špičkou směrem od sebe. Začněte od dvou předních protilehlých otvorů a vložte každý konec tkaničky zevnitř. Ujistěte se, že jsou obě strany zbývajících tkaniček stejné.
 2. 2 Pracujte v diagonálním směru a vložte pravý konec tkaničky do dalšího vlevo, odjet otvor (shora). Alternativní metoda: Můžete vložit krajku směřující z přední části boty dovnitř (místo zevnitř směřující ven), abyste získali úhlednější vzhled.
 3. 3 Vložte levý konec tkaničky do dalšího že jo otvor.
 4. 4 Pokračujte v cestě dolů, dokud nedosáhnete konců.
 5. 5 Udělejte luk (jako níže). reklama

Metoda 2 ze 6: Metoda rovné krajky

 1. 1 Jeden konec tkaničky provlékněte pravým horním otvorem (konec špičky) a druhý konec levým otvorem na dno (blízko začátku boty). V levém otvoru by měla zůstat krátká krajka; jen tolik, aby se krajka na konci zavázala.
 2. 2 Pomocí pravého konce jej vložte do protilehlého otvoru v přímce.
 3. 3 Vytáhněte jej zespodu a zasuňte jej (opět zespodu) dalším otvorem.
 4. 4 Pokračujte v horizontálním pohybu přes otvory, dokud nedosáhnete posledního otvoru.
 5. 5 Svažte dva zbývající konce mašlí (viz níže). reklama

Metoda 3 ze 6: Metoda blokování paty

Pokud zjistíte, že vám podpatky v botách kloužou, může vám tato metoda pomoci zmírnit váš problém. 1. 1 Šněrujte své boty pomocí křížové metody a zastavte se před posledním otvorem.
 2. 2 Vezměte krajku na jedné straně a vložte ji do otvoru na stejné straně. Totéž proveďte pro druhou krajku.
 3. 3 Vložte levou krajku smyčkou, kterou jste nyní vytvořili vpravo.
 4. 4 Opakujte pro druhou krajku.
 5. 5 Zavažte si boty jako obvykle a užijte si protiskluzové podpatky! reklama

Metoda 4 ze 6: Alternativní přímá krajková metoda

Metoda pro boty s pěti páry otvorů do tkaniček. 1. 1 Protáhněte jeden konec tkaničky prvním otvorem, uvnitř schodiště (tj. (levý otvor je nejblíže patě na pravé botě) a protáhněte se, abyste venku nechali asi 6 palců (15,2 cm) krajky.
 2. 2 Projděte ho pod a nahoru druhým vnějším otvorem.
 3. 3 Projděte ji rovně přes a dolů skrz druhý vnitřní krokový otvor.
 4. 4 Projděte ho pod a nahoru pátým vnitřním schodištěm.
 5. 5 Projděte ji rovně přes a dolů pátou vnější dírou.
 6. 6 Projděte ho pod a nahoru čtvrtým vnějším otvorem.
 7. 7 Projděte ji rovně přes a dolů čtvrtým vnitřním otvorem.
 8. 8 Projděte ho pod a nahoru třetím vnitřním otvorem.
 9. 9 Projděte ji rovně přes a dolů třetím vnějším otvorem.
 10. 10 Projděte ho pod a nahoru první vnější dírou.
 11. jedenáct Pokud skončíte s více krajkou na straně než na druhé, přeložte extra délku delší krajky na polovinu, složený konec dejte dohromady s koncem kratší krajky, obráťte postup, abyste krajku podali zpět, abyste obě tkaničky přivedli na stejnou délku.
 12. 12 Svažte dva zbývající konce mašlí (viz níže). reklama

Metoda 5 ze 6: Mřížková metoda

 1. 1 Krajka je vedena rovně přes dno a konce vystupují skrz obě spodní očka.
 2. 2 Konce jsou překříženy přes sebe, na vnější straně vedou šikmo vzhůru a jsou přiváděny třetí vyšší sadou oček na botu (přeskočte kolem dvou sad oček).
 3. 3 Oba konce vedou rovně nahoru dovnitř a vystupují skrz další sadu oček v botě.
 4. 4 Konce jsou překříženy přes sebe, na vnější straně probíhají šikmo dolů a přivádějí se skrz třetí spodní sadu oček po botě (přeskočte kolem dvou sad oček).
 5. 5 Oba konce vedou rovně nahoru dovnitř a vystupují skrz další sadu oček v botě.
 6. 6 Konce jsou překříženy přes sebe, vedou zvenčí šikmo vzhůru, poté jsou krmeny pod boky, aby se vynořily skrz horní sadu oček (přeskočte kolem dvou sad oček). reklama

Metoda 6 ze 6: Vázání mašle

 1. 1 Držte oba konce krajky rovně. Umístěte pravý konec na levý, poté přiveďte levý nad pravý a smyčkou. Pevně ​​zatáhněte za oba konce.
 2. 2 Uchopte pravou krajku a vytvořte smyčku tak, že mezi ni vložíte prst. Přesuňte levou krajku přes pravou a pod ní krouživými pohyby.
 3. 3 Poté provlékněte levou krajku malou smyčkou. Pevně ​​zatáhněte.
 4. 4 Vaše boty jsou nyní svázané! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zajistím, aby se tkaničky nedostaly do různých délek? Při prvním provlékání tkaniček se ujistěte, že délky tkaniček vycházejí z obou stran. Pokud ne, pokračujte v úpravách.
 • Otázka Co dělat, když je krajka na konci příliš krátká na to, aby se zavázal uzel? Pokud je druhý konec delší, proveďte to znovu, přičemž výchozím bodem je střední oblast.
 • Otázka Jak to šněrujete, abyste ani nemuseli luk? To je snadné pomocí jedné z výše uvedených metod. Měli byste se zastavit u kravaty a ujistit se, že je bota bezpečná, a do boty vložit krajku. Funguje pokaždé.
 • Otázka Co když je moje tkanička příliš dlouhá? Buď si můžete pořídit nové tkaničky, nebo složit ty, na které máte dost času, aby byly použitelné.
 • Otázka Jak zajistím, aby jazyk nešel do strany? Pokud například jazyk klesne doprava, použiji krajku na levé straně a obtočím ji kolem smyčky našité na jazyk, abych ji udržel rovně.
 • Otázka Jaké metody byste doporučili pro boty s 5 páry otvorů? Použijte mřížkovou metodu, protože na botě s pěti páry otvorů vypadá lépe. Také použijte delší pár tkaniček.
 • Otázka Jaký je snadný způsob, jak si zavázat tkaničky? Poradit se Zavaž si boty .


Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu uvázat kožené šněrovací boty do prstenů?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Skutečný způsob, jak rovné krajkové boty vzít krajku pod podrážku pokaždé, ale pokud děláte dvě barvy, udělejte to samé, ale struny budou o něco delší než ostatní.
 • Pokud se luk stále vrací zpět, zavažte dvojitý uzel. Po zavázání prvního luku přivažte druhý luk (smyčkami). Nebo po kroku č. 2 vraťte smyčku zpět nahoru a znovu skrz malý otvor, než vše pevně zatáhnete.
 • Pokud jsou tkaničky trochu jiné ve výšce, nedělejte si s tím starosti. Prostě to normálně uvázat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Fotografie oblečení Rogera Federera pro nadcházející Katar ExxonMobil Open v Dauhá zveřejnil jeho sponzor oblečení Uniqlo.

Žhavá Cibulkova si užívá ohromující pomsty nad KerberJak nosit skládanou sukni. Skládaná sukně může skvěle vypadat při různých příležitostech. Pokud chcete nosit skládanou sukni, vyberte si sukni, která lichotí vašemu typu postavy. Spárujte sukni s řadou různých topů. Skládaná sukně ...Statistická analýza ukazuje, že Rafael Nadal má lepší čísla, než jaké měl Roger Federer ve stejném věku. Kromě týdnů na statistikách č. 1 jdou ostatní hlavní parametry Španělskou cestou.

Jak narovnat prsty na nohou. Prsty na nohou se mohou zkřivit, když jsou vystaveny chronickému tlaku a stresu, což je běžný důsledek nošení obuvi s úzkými špičkami a vysokými podpatky. Vazy a šlachy obklopující klouby se zdeformují, což způsobí ...Roger Federer vs Rafael Nadal byl poražen ikonickou rivalitou mezi Evertem a Navratilovou v seznamu Tennis Channel. Rivalita mezi Federerem a Djokovicem se překvapivě nedostala ani na seznam, zatímco Djokovič vs Nadal byl pokorný #10.