Jak sledovat MAFS Season 13 online bez kabelu

Gil a Myrla

Život Gil a Myrla se „vzali na první pohled“, 13. sezóna

Romantická série populární reality Ženatý na první pohled se vrací do své 13. sezóny ve středu 21. července ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Doživotnost, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat epizody Ženatý na First Sight 13 epizod streamovaných online:

tenis slouží nohám
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ženatý na první pohled můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jak odstranit zápach z tenisových bot

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým DVR prostorem a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange nebo Sling Blue můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 30 televizních kanálů. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s doživotní zárukou a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Doživotní doba je zahrnuta v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

tenisový tie break pravidla čtyřhra

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka 13. série „Ženatý na první pohled“Hrát si

Pastor Cal DĚKUJE účastníkovi! - Ženatý na první pohled (sezóna 13) | Život Dr. Viviana a pastor Cal navštíví dva účastníky, aby jim řekli, že se v této scéně shodli na svatbě ze speciální série 13 Matched Making Special, „Matchmaking in Houston“. Nalaďte se na Ženatý na první pohled, ve středu v 8/7c po celý život a zůstaňte aktuální o všech… 2021-07-14T18: 00: 28Z

Pro nadcházející 13. sezónu Ženatý na první pohled přehlídka míří do Houstonu v Texasu. Zábava začíná nadrozměrnou tříhodinovou premiérou 21. července. Celoživotní tisková zpráva slibuje, že 13. sezóna bude nejromantičtějším a nejpřekvapivějším obdobím, protože deset statečných singlů potká svého nového manžela u oltáře a uzavře manželství na první pohled.

Pokračuje:

V této nezapomenutelné sezóně se představí také první asijsko-americký pár MAFS, který oslaví své manželství tradičním vietnamským čajovým obřadem a protože v Texasu je všechno větší a lepší, sezóna by nebyla úplná bez jízdy na koni, střelby na skeetu, domácí kuchyně a grilování ! Jak experiment pokračuje, některá manželství přežijí a jeden manžel se ocitne v situaci, kterou nikdo neviděl přicházet.

Každý týden bude obsahovat dvouhodinové epizody a zachytí emocionální cestu každého páru při přechodu ze svatby na líbánky, brzkého hnízdění a nakonec při řešení každodenních bojů o práci na jejich manželství. Po několika týdnech spolu musí každý pár učinit rozhodnutí: zůstanou spolu šťastně až do smrti, nebo se rozhodnou rozvést a jít každý svou cestou?

Sezóna 13 párů je následující:

Myrla a Gil

Myrla (34), která vyrůstala v jižním Texasu a má pokorné kořeny, je vedoucím koučem, takže si uvědomuje důležitost partnerství s odborníky a z celého srdce věří, že odborníci z MAFS jí najdou dokonalou partii.

Gil (35) se narodil a vyrostl v Kolumbii a chce americký sen - manželku, děti, domácí mazlíčky a bílý plot. Jako beznadějný romantik je připraven najít svou partnerku, aby ji zasypal láskou a zajistil šťastný a bezpečný život.

Brett a Ryan

sledujte hru o trůny, řada 8, epizoda 5 online zdarma

Přestože se narodila v New Jersey, Brett (33) považuje Houston za své rodné město a myslí si, že manželství jí pomůže zlepšit život. Jako dlouholetý fanoušek série je Brett ochoten důvěřovat procesu jako pragmatický nadějný romantik.

Ryan (35) vyrostl v malém městě v Texasu, kde byli jeho prarodiče a širší rodina v docházkové vzdálenosti od jeho domu. Ryan, připravený na další kapitolu svého života, na sebe vyvíjí tlak, aby si našel ženu, protože chce být mladým a aktivním otcem, kde by mohl trénovat baseballový tým svého syna nebo bojovat s potenciálními nápadníky své dcery.

Bao a Johnny

Bao (35) se narodil a vyrostl v Texasu u vietnamských uprchlických rodičů. Bao nikdy nevyrůstala, protože by chtěla být vdaná, ale ve svých 30 letech změnila své srdce a je otevřená hledání lásky. Má co nabídnout a je připravena na životního partnera, který se měří.

Johnny (35) se narodil v Houstonu, TX, vyrůstal se svou sestrou jejich pracovitou svobodnou matkou. Když Johnny viděl důsledky rozvodu v raném věku, velmi si hledal partnera. Chce se oženit jen jednou a držel perfektní zápas. Po sedmi letech bez úspěchu na seznamovacích aplikacích je připraven nechat odborníky převzít otěže.

Michaela a Zack

Michaela (30) z Houstonu je úspěšná realitní kancelář a často prodává domovy novomanželům pravidelně, což ji přivedlo k tomu, že chce mít partnera, kterému by našla domov.

Zack (27) vyrostl v Baton Rouge, ale přestěhoval se do Houstonu v naději, že si najde manželku. Chtěl se oženit do pětadvaceti let, čas mu už utíkal a našel ho šťastně až do smrti. Všechno, co dosud vyzkoušel, nefungovalo, ale Zack je ochoten prozkoumat tento netradiční způsob manželství, aby našel svou spřízněnou duši.

Rachel a Jose

Rachel (33) považuje své dětství v Houstonu za šťastné, jedinou výjimkou je rozvod rodičů. V dospělosti byla nejistá, co se týče randění, ale to se všechno změnilo s jejím posledním vztahem. Ačkoli vztah skončil, obnovilo to její naději, že bude v láskyplném manželství se správným mužem.

Jose (35) vyrostl v rodině měšťanů v Pearlandu. Byl to boj, ale jeho rodiče vždy dbali na to, aby o něj bylo postaráno. Randění bylo frustrující, protože se zdá, že se José soustavně setkává se ženami, které dlouhodobě nic nehledají, takže je připraven být ženatý a možná jednou mít děti.

jak udělat polštáře opět nadýchané bez tenisových míčků

Ženatý v sezóně First Sight 13 vysílá ve středu ve 20 hodin ET/PT na celý život.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Sportovní agenti, kteří zastupují profesionální sportovce, považují svou práci za náročnou a finančně přínosnou. Mnoho lidí jde do terénu, protože milují sport a baví je vypracovávat nejlepší nabídky pro lidi, které zastupují. Může...

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...

Jak vypracovat deltoidy bez závaží. Deltoidní svaly jsou zaoblené svaly přes horní část a boky ramen. Jsou tři - vaše přední, zadní a mediální svaly. [V161690_b01]. 22. ledna 2021. Tento sval ...

Jak oživit váš sexuální život. V dlouhodobých vztazích může jiskra, která byla kdysi cítit na začátku, časem odeznít. Možná jste se s partnerem usadili v intimnějším a pohodlnějším společném životě, a to je skvělé! Skvělý...

Jak zabavit Conure. Conures může být jednou z menších odrůd papoušků, ale mají velké osobnosti. Aby je conures bavil, potřebují různé hračky, s nimiž mohou třást, kličkovat, žvýkat a trhat ...