Jak sledovat MAFS Season 13 online bez kabelu

Život Gil a Myrla se „vzali na první pohled“, 13. sezónaRomantická série populární reality Ženatý na první pohled se vrací do své 13. sezóny ve středu 21. července ve 20 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Doživotnost, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat epizody Ženatý na First Sight 13 epizod streamovaných online:jak vyhrát ve stolním tenise
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ženatý na první pohled můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

kolik je na světě tenistů

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým DVR prostorem a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange nebo Sling Blue můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 30 televizních kanálů. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s doživotní zárukou a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Doživotní doba je zahrnuta v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Married at First Sight můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

forhendový úchop tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka 13. série „Ženatý na první pohled“Hrát si

Pastor Cal DĚKUJE účastníkovi! - Ženatý na první pohled (sezóna 13) | Život Dr. Viviana a pastor Cal navštíví dva účastníky, aby jim řekli, že se v této scéně shodli na svatbě ze speciální série 13 Matched Making Special, „Matchmaking in Houston“. Nalaďte se na Ženatý na první pohled, ve středu v 8/7c po celý život a zůstaňte aktuální o všech… 2021-07-14T18: 00: 28Z

Pro nadcházející 13. sezónu Ženatý na první pohled přehlídka míří do Houstonu v Texasu. Zábava začíná nadrozměrnou tříhodinovou premiérou 21. července. Celoživotní tisková zpráva slibuje, že 13. sezóna bude nejromantičtějším a nejpřekvapivějším obdobím, protože deset statečných singlů potká svého nového manžela u oltáře a uzavře manželství na první pohled.

Pokračuje:

V této nezapomenutelné sezóně se představí také první asijsko-americký pár MAFS, který oslaví své manželství tradičním vietnamským čajovým obřadem a protože v Texasu je všechno větší a lepší, sezóna by nebyla úplná bez jízdy na koni, střelby na skeetu, domácí kuchyně a grilování ! Jak experiment pokračuje, některá manželství přežijí a jeden manžel se ocitne v situaci, kterou nikdo neviděl přicházet.

Každý týden bude obsahovat dvouhodinové epizody a zachytí emocionální cestu každého páru při přechodu ze svatby na líbánky, brzkého hnízdění a nakonec při řešení každodenních bojů o práci na jejich manželství. Po několika týdnech spolu musí každý pár učinit rozhodnutí: zůstanou spolu šťastně až do smrti, nebo se rozhodnou rozvést a jít každý svou cestou?

Sezóna 13 párů je následující:

Myrla a Gil

Myrla (34), která vyrůstala v jižním Texasu a má pokorné kořeny, je vedoucím koučem, takže si uvědomuje důležitost partnerství s odborníky a z celého srdce věří, že odborníci z MAFS jí najdou dokonalou partii.

Gil (35) se narodil a vyrostl v Kolumbii a chce americký sen - manželku, děti, domácí mazlíčky a bílý plot. Jako beznadějný romantik je připraven najít svou partnerku, aby ji zasypal láskou a zajistil šťastný a bezpečný život.

Brett a Ryan

kde mohu sledovat belgravia

Přestože se narodila v New Jersey, Brett (33) považuje Houston za své rodné město a myslí si, že manželství jí pomůže zlepšit život. Jako dlouholetý fanoušek série je Brett ochoten důvěřovat procesu jako pragmatický nadějný romantik.

Ryan (35) vyrostl v malém městě v Texasu, kde byli jeho prarodiče a širší rodina v docházkové vzdálenosti od jeho domu. Ryan, připravený na další kapitolu svého života, na sebe vyvíjí tlak, aby si našel ženu, protože chce být mladým a aktivním otcem, kde by mohl trénovat baseballový tým svého syna nebo bojovat s potenciálními nápadníky své dcery.

Bao a Johnny

Bao (35) se narodil a vyrostl v Texasu u vietnamských uprchlických rodičů. Bao nikdy nevyrůstala, protože by chtěla být vdaná, ale ve svých 30 letech změnila své srdce a je otevřená hledání lásky. Má co nabídnout a je připravena na životního partnera, který se měří.

Johnny (35) se narodil v Houstonu, TX, vyrůstal se svou sestrou jejich pracovitou svobodnou matkou. Když Johnny viděl důsledky rozvodu v raném věku, velmi si hledal partnera. Chce se oženit jen jednou a držel perfektní zápas. Po sedmi letech bez úspěchu na seznamovacích aplikacích je připraven nechat odborníky převzít otěže.

Michaela a Zack

Michaela (30) z Houstonu je úspěšná realitní kancelář a často prodává domovy novomanželům pravidelně, což ji přivedlo k tomu, že chce mít partnera, kterému by našla domov.

Zack (27) vyrostl v Baton Rouge, ale přestěhoval se do Houstonu v naději, že si najde manželku. Chtěl se oženit do pětadvaceti let, čas mu už utíkal a našel ho šťastně až do smrti. Všechno, co dosud vyzkoušel, nefungovalo, ale Zack je ochoten prozkoumat tento netradiční způsob manželství, aby našel svou spřízněnou duši.

Rachel a Jose

Rachel (33) považuje své dětství v Houstonu za šťastné, jedinou výjimkou je rozvod rodičů. V dospělosti byla nejistá, co se týče randění, ale to se všechno změnilo s jejím posledním vztahem. Ačkoli vztah skončil, obnovilo to její naději, že bude v láskyplném manželství se správným mužem.

Jose (35) vyrostl v rodině měšťanů v Pearlandu. Byl to boj, ale jeho rodiče vždy dbali na to, aby o něj bylo postaráno. Randění bylo frustrující, protože se zdá, že se José soustavně setkává se ženami, které dlouhodobě nic nehledají, takže je připraven být ženatý a možná jednou mít děti.

základy bodování tenisu

Ženatý v sezóně First Sight 13 vysílá ve středu ve 20 hodin ET/PT na celý život.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Jak jíst Jicamu. Dobře, koupil jsi jicama v obchodě a nevíš, co s tím dělat. Tuto oblíbenou kořenovou zeleninu lze jíst mnoha různými způsoby a je vynikající, chutná jako kříženec jablka a bramboru ....

Djokovič nakupuje dodávky 2013 nejdražších sýrů na světě

Andy Enfield přebírá svůj starý tým, protože USC v neděli hostí floridské pobřeží Mexického zálivu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.