Hingis odstoupí po finále WTA

Martina Hingis v akci na China OpenMartina Hingisová potvrdila, že po finále WTA v Singapuru odejde z profesionálního tenisu.

Hingis se stala profesionálkou krátce před svými 14. narozeninami a odloží oponu na působivou kariéru, která trvá více než 23 let.Švýcarka narozená na Slovensku získala svůj první velký titul ve dvouhře na Australian Open ve věku 16 let a stala se nejmladší světovou jedničkou v historii Tour, zatímco pouze porážka Ivy Majoli ve finále French Open 1997 jí odepřela kalendářní grandslam.

Hingisová získala celkem 25 hlavních titulů-sláva ve dvouhře na Roland Garros jí dokázala uniknout-a triumfovala na finále WTA v letech 1998 a 2000, přičemž druhé z nich se spojilo s druhým ze tří vítězství ve čtyřhře v soutěži končící sezonu.

„Je to pro mě ta správná doba. Je lepší zastavit se na vrcholu a mohu říci, že jsem se měl velmi dobře, úspěchy, kterých jsem za poslední tři roky dosáhl, byly skvělé a bude těžké je porazit, “řekl Hingis.Sedmatřicetiletá, nejlépe hodnocená ženská čtyřhra, odešla v roce 2003 kvůli zraněním do důchodu, ale ke sportu se vrátila o dva roky později.

Hingis si od sportu dala další pauzu po pozitivním testu na metabolit kokainu ve Wimbledonu v roce 2007 a od svého návratu se soustředila pouze na čtyřhru.

Bude doufat, že v neděli podepíše svou kariéru 108. titulem WTA Tour s partnerem čtyřhry Chan Yung-janem.Populární Problémy

Máte před pár měsíci úžasný nový pár tenisek Nike? A teď vypadají na tři roky? Neboj se. Bez ohledu na slzy a změnu barvy mohou vaše Nikes vypadat jako nové pomocí několika jednoduchých kroků. Zbavte se přebytečné špíny. Vyhnout se...

Hubert Hurkacz se utká s Peterem Gojowczykem v zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...

Jak se připravit před školou P.E. (Dívky). Když si představíte den v P.E. třídy, možná by vás zajímalo, co můžete udělat, abyste byli připraveni na všechny fyzické aktivity, sporty a pocení. Protože ze svého ...