How to Stream Spider-Man: The Animated Series: Your Ultimate Viewing Guide

ZázrakStreamujte nyní sérii Spider-Man

Jeden z nejtrvalejších televizních výstupů Marvelu, Spider-Man: The Animated Series běžel po dobu pěti celých sezón a během toho přinesl mnoho ikonických vyobrazení. Od 13-epizodové první sezóny, která začala v listopadu 1994, až do vyvrcholení páté sezóny v lednu 1998, byli fanoušci připraveni na příběhy, které se odehrávaly v gambu Spider-Manových darebáků a také přecházely s tolika Marvel hrdinové, slavní a temní. Nyní mohou diváci sledovat Spider-Man: Animovaný seriál online s Disney+, kde bude Spider-Man od té doby streamovat společně se všemi ostatními Marvel TV. V hlavních rolích hlasy Christophera Daniela Barnese, Eda Asnera, Sary Ballantine, Lindy Gary, Julie Bennett a mnoha dalších je Spider-Man nyní tak skvělý jako před 20 lety.Zde je návod, jak sledovat streamování Spider-Man: Animovaná série online:

Jak streamovat „Spider-Man: Animovaná série“

Animovaný seriál Spider-Man je jednou z fanouškovsky oblíbených animovaných sérií Marvel, která bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžete streamovat Spider-Man: Animovaná série a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc za balíček nejnižší úrovně. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.aircast mayo clinic ortéza lokte
  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte animovaného Spider-Mana
  5. 5. Klepněte na Spider-Man: Animovaná série
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Stream Spider-Man: Animovaná série zde


„Spider-Man: Animovaná série“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Listopad 1994 - leden 1998
Tvůrci:
John Semper, Bob Richardson, Stan Lee
V hlavních rolích:
Christopher Daniel Barnes, Ed Asner, Sara Ballantine, Linda Gary, Julie Bennett
Hodnocení:
TV-Y7
Synopse:
Peter Parker se snaží vyvážit, že je běžným vysokoškolským dítětem, tím, že je Spider-Man, webový superhrdina New Yorku, který chrání město před všemi druhy hrozeb, jako jsou Kingpin, Green Goblin a Venom.
Spider-Man: Děj animované série

Spider-Man: Animovaná série přeskakuje příjemnosti Spider-Manova původu a míří rovnou k Petrovi jako vysokoškolákovi v New Yorku a snaží se vyjít jako nezávislý fotograf, přítel, student a superhrdina. Prostřednictvím jeho dobrodružství v show získáváme mnoho z jeho darebácké galerie a vytváříme jedny z nejpamátnějších a nejikoničtějších verzí jeho dosavadních slavných setkání.


Kolik sezón hry „Spider-Man: Animovaná série“ existuje?

Produkovalo a vysílalo se pět sezón Spider-Mana, které probíhaly od listopadu 1994 až do ledna 1998. Období se odehrávalo mezi 11 a 14 epizodami, přičemž všechny sledovaly zhruba stejný vzorec některých větších dějů zahrnujících některé z tvrdších darebáků Spideyho a Petera. osobní boje s proloženými epizodami padoucha týdne.

Spider-Man: Animovaná série, sezóna 1

13 epizod | Listopad 1994 - červen 1995

V kopii těla: Peter bojuje s cynismem J. Jonah Jamesona vůči Spider-Manovi, zatímco se snaží získat svou první řádnou vědeckou práci a vypořádat se s řadou nepřátel. Zahrnuje představení Venoma a černého kostýmu Spider-Mana.

Spider-Man: The Animated Series Season 2

14 epizod | Září 1995 - únor 1996

Spider-Man zápasí s mutací, která způsobí, že ztratí své schopnosti a nakonec se promění v Man-Spider, uprostřed boje s nepřáteli jako Morbius, Hydro-Man a The Punisher a návštěvou X-Men.

Spider-Man: The Animated Series Season 3

14 epizod | Duben 1996 - listopad 1996

Řada různých záporných dějů se proplétá již třetí sezónu, ve které se Spider-Man musí potýkat s Kingpinem, Dormammu a zrozením Zeleného šotka. Naštěstí Daredevil a Doctor Strange patří mezi spojence, kteří se houpají kolem.

Spider-Man: The Animated Series Season 4

11 epizod | Únor 1997 - srpen 1997

jak dlouho léčit tenisový loket

V nejvíce ostrovní sezóně Mary Jane záhadně zmizela a Spider-Man musí pomoci černé kočce, když se na ni zaměří Kingpin a Doctor Octopus.

Spider-Man: Animovaná série, sezóna 5

13 epizod | Září 1997 - leden 1998

V tělní kopii: Rozdělená na několik vícedílných oblouků, poslední sezóna je epickým posláním série. Pilíř je adaptací komiksové akce Secret Wars, kde Spider-Man přináší Fantastickou čtyřku, Kapitána Ameriku, Iron Mana a další, aby pomohl zachránit planetu před řadou padouchů.

Nejlepší epizody „Spider-Man: Animovaná série“

V 56 epizodách má Spider-Man: Animovaná série jedny z nejoblíbenějších kousků akce Spider-Man v historii hrdiny. Od jednorázových setkání s padouchy až po několik velkých úvodů, v animované show je mnoho zajímavostí.

Zde je seznam nejlepších epizod Spider-Man: Animovaná série:

Season 1, Episodes 8, 9, 10: The Alien Costume Parts 1, 2 and 3

Mise na Měsíc přináší zpět jakýsi podivný, symbiotický mimozemský organismus - Venom. Tříparťák, který byl vydán jako televizní film nebo je zařazen na VHS, prochází prvním setkáním Spider-Mana s černým symbiontem, přináší svůj černý kostým a Eddie Brock se stává mohutnou masou, kterou všichni známe.

Season 2, Episode 4: The Mutant Agenda

Spider-Man, znepokojený jeho novou mutací, navštíví Charlese Xaviera a X-Men o pomoc. Wolverine, Beast a samotný profesor X, jak je vidět v X-Men: Animovaná série, se objevují v crossoveru.

Season 3, Episode 4: Enter The Green Goblin

Norman Osborn se stává Zeleným skřetem v počátcích jednoho z nejznámějších nepřátel Spider-Mana.

Season 4, Episode 10: The Lizard King

Peter navrhuje a Mary-Jane přijímá, ale pro marvelovského hrdinu je samozřejmě jen velmi málo šťastných konců a na ty dva zaútočí ještěří válečníci a ke konci se ještě objeví Lizard.

Season 5, Episodes 9, 10, 11: Secret Wars Parts 1, 2 and 3

V dramatické závěrečné sezóně přináší Spider-Man: Animovaná série další pomoc při boji s červenou lebkou a dalšími padouchy. Iron Man, Captain America, Fantastic Four a X-Men se připojí ke Spideymu v boji o osud planety v obrovském crescendu, které připravuje finále série.

Voice Cast „Spider-Man: Animovaná série“

Pro mnoho fanoušků je obsazení Spider-Man: Animovaná série definitivní verzí některých z těchto postav. Zdá se, že všechna současná zobrazení čerpají z toho, čeho toto obsazení ve svých vyobrazeních dosáhlo.

Christopher Daniel Barnes jako Peter Parker/Spider-Man

Jedním z klíčů Petera Parkera je pochopit, že je to velmi okouzlující mladý Newyorčan, plný elánu a elánu, ale také nerd. Barnes zde přináší nejlepší verze Parkera, znějící sebevědomě, když potřebuje, ale také někdy extrémně trapně. Do vesmíru Spider-Man se nedávno vrátil jako Electro a další hlasy v Ultimate Spider-Man z roku 2013.

Ed Asner jako J. Jonah Jameson

Než JK Simmons definoval roli na celou věčnost, Ed Asner byl naší největší referencí pro redaktora Daily Bugle, který odmítl věřit, že Spider-Man nebyl sám padouch. Asner, který hrál po boku Johna Wayna a hrál Santa Clause v Elfovi z roku 2003, je herec, kterého zná mnoho fanoušků všech věkových kategorií.

Sara Ballantine jako Mary-Jane Watson

Parkerova dlouholetá romantická partnerka, která se často setkala s křížovou palbou jeho superhrdinů, Mary-Jane je v seriálu pravidelná a jejich šťastný život je pro Petera neustálým cílem. Spider-Man byl vzácný animovaný výlet pro Ballantine, který byl od té doby většinou v živé akci.

raketbal se 3 hráči

Linda Gary jako teta May

Petrova svědomitá a trpělivá teta May je v této show stejně laskavá jako nikdy předtím. Linda Gary, která působí v televizi od sedmdesátých let, zastávala role v show jako Blackstar a She-Ra: The Princess of Power před její smrtí v roce 1995, kdy ji nahradila Julie Bennet, aby dokončila poslední vystoupení tety May v této sérii.

Roscoe Lee Browne jako Wilson Fisk /Kingpin

Zatímco zobrazení Vincenta D’Onofria v sérii Daredevil Netflix se stalo nejchválenějším zobrazením, Roscoe Lee Browne udržel roli ve Spider-Manovi jako nejvíce se opakující padouch série. Herec napříč filmem, televizí a animací, důvtipní fanoušci možná znají Brownův hlas jako vypravěče ve filmech Babe.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Spider-Man: Animovaná série“?

Mnoho herců ocenilo Spider-Man: Animovaný seriál jednorázovými nebo mírně se opakujícími rolemi během pěti sezón. Mezi nimi jsou kultovní oblíbené postavy jako Blade a další jsou opakující se oblíbenci, například Venom.

Segue text: Zde je seznam nejdůležitějších hostujících hvězd Spider-Man: Animovaná série:

J.D. sál tak jako Čepel

Lovec upírů, který se procházel po celý den, se před vlastním filmovým dobrodružstvím několikrát připojil ke Spider-Manovi. Hall přivedl Blade k životu v kariéře televizních vystoupení, s úvěry v mnoha televizních filmech a seriálech, jako je Power Rangers Wild Force.

Hank Azaria tak jako Eddie Brock/Venom

Svalnatý Eddie Brock Venom je jedním z nejděsivějších darebáků Spider-Mana a žádného fanouška komiksů Marvel není třeba představovat. Simpsonovi veterán Hank Azaria přidal k této iteraci darebák svůj talent.

David Hayter tak jako Kapitán Amerika

Skutečně modrý americký hrdina, nyní filmová ikona přes Chris Evans v Marvel Cinematic Universe. David Hayter, hlas Solid Snake v mnoha hrách Metal Gear Solid, byl americkým synem číslo jedna pro Spider-Mana.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Spider-Man: Animovaná série“?

Spider-Man: The Animated Series byla první série vyvinutá interně společností Marvel Films Animation, ačkoli skutečná produkce byla zadávána společnostem TMS-Kyokuchi Corporation a Koko Enterprises Ltd. Přehlídka byla vyvinuta prostřednictvím dohody s Foxem za účelem posílení úspěch X-Men: Animovaná série v sobotu ráno. Bob Richardson byl dohlížejícím producentem a pro tuto show postavil od nuly celý tým studia.

John Semper je hlavní spisovatel, který má na kontě 60 ze 65 epizod, a Stan Lee a Avi Arad byli přítomni jako výkonní producenti a dohlíželi na všechno. Produkce zde byla nejmodernější, zahrnující CGI a digitální umění. Bylo tam mnoho omezení, protože v té době se James Cameron pokoušel natočit film Spider-Man, takže jeho původ byl mimo hranice. Nicméně to, co bylo vyrobeno, bylo průkopnické a mnoho ústředních tvůrců s tím bylo až do konce.

Bob Richardson: Spider-Man: Animated Series Supervising Producer

Richardson, který předtím pracoval s Margaret Loeschovou, vedoucí Fox Kids, byl prvním výběrem studia, které na tuto show dohlíželo. S kredity na Spider-Man a jeho úžasní přátelé, Spider-Woman a další je Richardson osvědčeným talentem animace Marvel, který v polovině let režíroval filmy Ultimate Avengers.

John Semper: Spider-Man: Spisovatel/ředitel animované série

John Semper, který měl nějakou formu příběhu nebo scénáře k 60 epizodám a režíroval 23, byl jedním z hlavních talentů, jak udržet Spider-Man pohromadě během pěti sezón. Semper, oddaný rodinné televizi, má na kontě filmy jako Fraggle Rock, The Smurfs a Static Shock.

Stan Lee: Spider-Man: Animovaný seriál výkonný producent

Stan Lee, spoluzakladatel webové stránky se Stevem Ditkem, dohlížel na multimediální příchody Marvelu a chodil v tomto období, což pomohlo dostat postavy k širšímu publiku než kdykoli předtím.

učení stolního tenisu

Avi Arad: Spider-Man: The Animated Series Výkonný producent

V této době plevel všech marvelovských animací pomáhal Arad produkovat Spider-Mana a udržovat show v dotykových vodách síťové televize.


Recenze filmu „Spider-Man: Animovaná série“-Co řekli kritici

Jak přehlídka běžela pět sezón - jedna z mála animovaných sérií té doby - je zřejmé, že sledovanost byla v té době silná. Časový tisk je omezený kvůli nedostatku archivních informací, ale přehlídka si udržela velké pokračování, které zůstalo baveno prostřednictvím publikování a opakování.

Kde se „Spider-Man: Animovaný seriál“ řadí do televizního panteonu

Jedna z velkých marvelovských inscenací, Spider-Man: Animovaná série, zůstává zábavná a strhující. Obsazení je dobré, psaní je silné a rozmanitost dějových linek stále nemá konkurenci. IGN to hodnotí jako druhá nejlepší animovaná show Spider-Mana Přehlídka, která uvádí ještě více než X-Men, zasáhla do serializované povahy komiksového vyprávění a přináší komplexní charakteristiku a dlouhé příběhové oblouky, které se odehrávají v průběhu celých sezón. Nerdist, na druhé straně, považuje za třetí nejlepší , přičemž jako negativní cituje nadužívání vnitřního monologu Spider-Mana.

Ústřední píseň „Spider-Man: Animovaná série“

Úvod přehlídky je jedním z nejpamátnějších z úvodu, který má bluesovou kytarovou stopu nad některými elektronickými vokály a bicí.Hrát si

Spider-Man: Téma animované série Zde je ústřední melodie ze hry 'Spider-Man: The Animated Series' Enjoy! Vše je chráněno autorskými právy jejich právoplatných vlastníků 2010-12-07T06: 05: 39Z

Drobnosti „Spider-Man: Animovaná série“: 5 rychlých faktů

1. Na základě přehlídky byly vyrobeny tři komiksy

Marvel Comics vytvořil tři samostatné limitované komiksy založené na tomto vesmíru: Spider-Man Adventures, od prosince 1994 do února 1996, Adventures of Spider-Man, od dubna 1996 do března 1997 a Marvel Adventures, od dubna 1997 do září 1998.

2. Byla vytvořena hra Cartoon Maker

Byla vydána počítačová hra, ve které si hráči vytvářejí vlastní epizody show, Spider-Man Cartoon Maker.

3. Herci a tvůrci se pokusili znovu sejít pro nový projekt

John Semper a obsazení seriálu se pokusili v roce 2014 crowdfundovat novou show War of the Rocket Man, ale projekt od té doby zemřel.

4. Série představila postavu podporující čepel, Whistler

Abraham Whistler, jeden z Bladeových mentorů, byl představen v této show, v epizodě Blade. Lovec upírů. Od té doby se stal oporou v komiksech a hrál ho Kris Kristofferson ve filmech Blade.

5. Joe Perry z Aerosmith hrál na úvodní kytaru

Téma, které složil Shuki Levy, představovalo kytaristu Aerosmith hrajícího na sólovou kytaru.

Streamujte nyní sérii Spider-Man


Populární Problémy

Jak zmírnit bolest kolen v noci. Bolest kolen může zničit dobrý noční spánek, ale existuje mnoho možností úlevy. Snižte zánět způsobující bolest pomocí horké nebo studené terapie ke zklidnění kolenních kloubů a tlakem na ...

Petra Martic a Anett Kontaveit jsou jediná dvě semena, která přežila remízu v Palermu Open. Martic porazila svou soupeřku ve dvou setech v Dubaji na začátku tohoto roku.

Protože chybí řada jejích soupeřek a méně požadavků mimo hřiště na Serenu Williamsovou, má skvělou šanci vyhrát US Open.

Příběh zabití teenagera Laquana McDonalda je prozkoumán v novém dokumentu „16 výstřelů“. Zde je návod, jak sledovat film online bez kabelu.

Jasné myšlení může být občas výzvou pro každého a ještě těžší je, když se cítíte ve stresu, zdrceni a unaveni. Pokud se cítíte nesoustředění nebo zdrceni, udělejte si chvilku odpočinku, udělejte si v myšlenkách pořádek a řešte ...

Jak udržovat spací pytel. Spacáky dělají kempování - nebo ho rozbijí. Spací pytel, který je teplý, toastový, načechraný a v prvotřídním stavu, zajišťuje skvělý noční spánek; spací pytel, který se špatně rozložil ...