Jak streamovat velmi veselý rok Pú: váš průvodce prohlížením

velmi veselý rok pú

Disney

Stream A Very Merry Pooh YearI vaše nejmilovanější plyšáci slaví zimní prázdniny. Nemluvím o Příběh hraček - Mluvím o původním gangu, který ožil díky literatuře. Medvídek Pú mohl být sněn na základě hry z dětství, ale postavy se staly velkou součástí života každého z nás. Velmi veselý rok Pú vyšlo v roce 2002 a je to nádherný film, který vás přenese do prázdninového ducha.Tento film obsahuje nový příběh, který také vzdává hold starému vánočnímu dobrodružství ve Hundred Acre Woods. Postavy přemýšlejí o příběhu, který se stal v Medvídek Pú a Vánoce taky , speciál, který byl vysílán v roce 1991 a zahrnoval Pú, který se oblékal jako Santa, aby dával dárky všem svým přátelům.

Ale tenhle zahrnuje i další prázdniny. Pú bohužel přišel o vánoční dárek pro Prasátko a vyřizuje to až těsně po Silvestru, když se pokouší naplánovat večírek v domě Králíka. Skupina přátel se snaží učinit předsevzetí a věci se nakonec stanou komplikovanějšími, než Králík doufal.Zajímá vás, co bude dál? Velmi veselý rok Pú streamuje na Disney+, což znamená, že je k dispozici ke sledování s vaším předplatným. Zde je návod, jak se dívat Velmi veselý rok Pú Právě online.Jak streamovat „velmi veselý rok Pú“ - exkluzivně na Disney+

Velmi veselý rok Pú je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Velmi veselý rok Pú a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte velmi veselý rok Pú
  5. 5. Klepněte na Velmi veselý rok Pú
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Velmi veselý rok Pú“: Přehled

Datum vydání: 12. listopadu 2002
Tvůrci: Brian Hohlfeld, Karl Geurs, Ted Henning a Mark Zaslove
Režie: Jamie Mitchell, Gary Katona, Ken Kessel a Ed Wexler
Hrají: Jim Cummings, John Fiedler, Ken Sansom, Paul Winchell a Peter Cullen
Hodnocení: G
Synopse: Gang v Hundred Acre Woods slaví Vánoce a Nový rok a přemýšlí o svých minulých Vánocích, když zapomněli včas poslat Santovi svůj seznam přání.


Jak dlouho je „velmi veselý rok Pú“?

Film má 63 minut.


Děj „Velmi veselý rok Pú“

Na začátku filmu se Pú stane nehoda, když se snaží postavit svůj strom a rozbije poličku, která obsahovala vánoční dárek Prasátko. Když se mu snažil najít nové místo, schoval ho do prázdné nádoby na med, později zapomněl, kde je. Zatímco jeho přátelé pomáhají se stromem, Králík řekne Roovi o minulých Vánocích, kdy čekali do poslední chvíle, než poslali svá přání k svátku Ježíškovi. Když se Pú pokusil dát věci do pořádku a chovat se jako Santa, stále to nefungovalo, dokud nepřišel Christopher Robin s jejich dárky. Mezitím se dozvěděli, že nejdůležitější součástí Vánoc je být spolu. Po Vánocích Christopher Robin navrhuje uspořádat novoroční večírek a Pú si myslí, že králičí dům by byl tím nejlepším místem. Ale když všichni přijdou, dělají nepořádek, který frustruje Králíka, který hrozí, že se pohne. Gang si myslí, že by to mohly být jejich osobnosti, které Králíka stále odhánějí, a tak se rozhodnou změnit. Ale je to nehoda, kvůli které si Králík uvědomí, že má své přátele rád takové, jací jsou. Na konci filmu je odhalen Púův dárek Prasátku.


Herci „Velmi veselý rok Pú“

Mnoho původních hlasů se vrátilo pro Velmi veselý rok Pú . Ale na základě skutečnosti, že to bylo vydáno na začátku roku 2000, několik bylo nových. Například Paul Winchell, který skvěle vyjádřil Tiggera, pokračoval v hlasu pro Medvídek Pú a Vánoce taky segmentu, ale byl nahrazen jiným hlasovým hercem pro nový materiál.

Jim Cummings jako Medvídek Pú a Tygr

Jim Cummings poskytl dva hlasy Velmi veselý rok Pú . I když bylo pravděpodobně náročné převzít místo od Winchella, zejména proto, že Winchell byl stále technicky zahrnut, Cummings dokázal, aby tento přechod nebyl pro fanoušky Winnie the Pooh příliš nápadný. V těchto dnech Cummings hlasy Pete dovnitř Mickey a Roadster Racers a mnoho dalších seriálů zahrnujících Mickey Mouse.

Peter Cullen jako Ijáček

Peter Cullen začal vyjadřovat Eeyore na začátku 90. let, počínaje Nová dobrodružství Medvídka Pú . Byl také Eeyore ve filmech Medvídek Pú a Vánoce, což znamená, že oba segmenty odpovídaly charakteru Eeyore. Kromě hraní na oslňujícího osla Cullen ve většině také vyjadřuje Optimus Prime Transformátory videohry a seriály.

John Fiedler jako Prasátko

John Fielder také od začátku 90. let vyjadřoval pokorného kamaráda Winnie. Bohužel jeho poslední role Prasátka byla Halloweenský film Pú’s Heffalump zemřel v roce 2005 ve věku 80 let.

Michael Gough jako Gopher

Michael Gough hraje Gophera, který může být příležitostnou postavou, ale stále je velkou součástí Hundred Acre Woods. Gough nejprve vyjádřil Gophera Nová dobrodružství Medvídka Pú a od té doby pokračuje a také přenáší hlas do videoher Kingdom Hearts.

Ken Sansom jako králík

Králík byl nejpopulárnějším hlasem Kena Sansoma až do jeho smrti v roce 2012. Poslední role králíka, kterou Sansom hrál, byla Mini dobrodružství Medvídka Pú , který zahrnoval devět epizod, které se nakonec vysílaly v letech 2011 až 2014.

wii u tenisová hra

Michael York jako vypravěč

Není to příběh Medvídka Pú bez dobrého vypravěče. Vypravěč má obvykle odvážný, ale přátelský tón a posouvá příběh dál - v případě potřeby občas pomáhá postavám. Bylo to poprvé, co byl Michael York vypravěčem filmu Medvídek Pú, ale není to jediný případ, kdy vyprávěl obraz Disney. Namluvil verzi roku 2014 Spící kráska. Fanoušci Gilmorova děvčata možná ho zná nejlépe jako profesor Asher Fleming.


Písně a soundtrack „A Very Merry Pooh Year“

Jim Cummings převzal tři písně pro soundtrack k filmu A Very Merry Pooh Year - Snow Snows, Happy Pooh Year a Hunny, No Not For Me, které byly uspořádány Markem Wattersem. Jednou z největších písní filmového soundtracku je Medvídek Pú - je to téma, které každý zná, ale Carly Simon ji nazpívala pro toto konkrétní vydání.


„Velmi veselý rok Pú“ v pokladně

Velmi veselý rok Pú bylo vydání přímo na video, což znamená, že se v kinech neobjevilo. Není také jasné, kolik DVD bylo prodáno - Amazon ho však uvádí jako # 362 v nejprodávanějších DVD pro sekci Děti a rodina, což znamená, že si ji o prázdninách přehrála spousta rodin.


Recenze „A Very Merry Pooh Year“ - Co řekli kritici

Dokonce ani fanoušci Medvídka Pú nebyli ve filmu úplně prodáni z jednoho velkého důvodu-používalo recyklované záběry, které byly úžasné a hodily se k novému příběhu, který nebyl tak skvělý. Novoroční příběh byl z těch dvou slabší. I když na Rotten Tomatoes nebylo agregované skóre, recenzent Rachel Cericola z Big Picture Big Sound dal to dvěma z pěti hvězdiček, říká Medvídek Pú: Velmi veselý rok Pú není nejlepší vánoční Blu-ray. Není to ani nejlepší Blu-ray Medvídek Pú. Přesto má příjemnou zprávu a nejrůznější roztomilé postavičky, kterými uchvátí vašeho malého fanouška.


Kde se film „Very Merry Pooh Year“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Protože se nikdy nedostalo do kin, není to tak nezapomenutelné vydání jako jiné filmy Disney. Přesto je to zábavné dobrodružství, které je dobré pro celou rodinu. Jeho streamování na Disney+ pravděpodobně získá nové diváky a představí novou generaci Medvídka Pú.


Trailer „Velmi veselý rok Pú“Hrát si

Medvídek Pú Velmi veselý Pú Rok Trailer animatedmoviescentral.com/disney/winnie-the-pooh-a-very-merry-pooh-year/ 2013-01-31T08: 31: 09.000Z

Stream A Very Merry Pooh Year


Drobnosti „A Very Merry Pooh Year“: 5 rychlých faktů

V zákulisí při tvorbě se stalo mnoho zajímavých věcí Velmi veselý rok Pú . Zde je pět rychlých faktů.

1. Jeden hlas musel být znovu nahrán.

Protože tento film obsahuje záběry, které jsou o roky starší, Disney musel znovu nahrát hlas Christophera Robina v segmentu Medvídek Pú a Vánoce příliš. Zcela nový hlasový herec byl nazván původní animací.

2. Přestože v upoutávce bylo uvedeno, že všichni jeho přátelé tam byli na oslavu, jeden z nich zjevně chyběl.

Sova v tomto filmu zejména chyběla. Jelikož je obvykle součástí posádky, je záhadou, kde byl. To bylo údajně první film Medvídek Pú to ho vůbec nezahrnovalo.

3. Tento film byl také historický pro filmaře Medvídka Pú.

Disney Fandom uvádí, že toto byl poslední film Medvídka Pú, který byl natočen na celou obrazovku. Dokonce i další filmy s přímým filmem, například 2004 Medvídek Pú: Jaro s Roo , byly v širokoúhlém formátu po vydání tohoto.

Čtyři. Medvídek Pú a Vánoce taky původně vysílaný na ABC, než byl zařazen do tohoto celovečerního filmu.

Na rozdíl od jiných filmů Medvídek Pú, Medvídek Pú a Vánoce taky měl vysílat v televizi na oslavu prázdnin. Sám o sobě to už byl milovaný krátký film. Trvá to asi 26 minut Velmi veselý rok Pú , a původně vysílal 14. prosince 1991.

5. Když to bylo vysíláno v televizi, bylo to doprovázeno karikaturami Kachna Donalda.

Než najdete stálý domov uvnitř Velmi veselý rok Pú , Medvídek Pú a Vánoce taky speciální vysílal po boku dvě funkce Donald Duck - Hokejový šampion a Bearly Asleep. Náhled do zákulisí Kráska a zvíře Během této doby byl také vysílán spolu s krátkým Michaelem Eisnerem, který se pokoušel oslavit vánoční postavy Medvídka Pú. Někdo to intro nahrál na YouTube “a je to nostalgické pro mnohé, kteří během té doby natáčeli speciál Medvídek Pú na VHS.

Stream A Very Merry Pooh Year


Populární Problémy

Wimbledon vstupuje do svého podnikatelského konce, přičemž osm zbývajících hráčů v losování mužů se chystá ve středu na kurt, aby si zajistilo místo ve finálové čtyřce.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Williams vs Hurd online v USA zdarma.

Novak Djokovič získal v neděli rekordní 9. titul na Australian Open, když ve dvou setech porazil Daniila Medveděva.

„The Reagans“, nový dokumentární seriál z Showtime, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Drezurní sport existuje tak dlouho, jak lidé jezdí na koních. Velmi jednoduše jde o umění vycvičit svého koně na plný potenciál. Dnes se vyvinul do jedné z nejvíce regimentovaných disciplín na koni ...

Zde je návod, jak streamovat druhou sezónu Tacoma FD, která má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 22 hodin. ET/PT na truTV.