Jak se dívat na 2. sérii „Action Bronson Ancient Aliens“ online

Akce Bronson Ancient Aliens Stream zdarma

Earl Gibson III / Getty Images Rapper a kuchař Action Bronson se dnes večer vrací do Vicelandu se svou sérií „Action Bronson Watches Ancient Aliens“.

Viceland ví, co diváci chtějí: Action Bronson kouří trávu na gauči při sledování Starověcí mimozemšťané . Traveling the Stars: Action Bronson and Friends Watch Ancient Aliens (aka, Action Bronson Watches Ancient Aliens ) je ve středu 17. července zpět ve druhé premiéře v deváté hodině ET/PT, a diváci mohou očekávat ... no, myslím, že název show to všechno pokrývá.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Viceland a Action Bronson Watches Ancient Aliens na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

Viceland je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Action Bronson Watches Ancient Aliens žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat přehlídky nebo události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Viceland je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Action Bronson Watches Ancient Aliens na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Viceland.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Action Bronson Watches Ancient Aliens na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Ukážka premiéry 2. série „Traveling the Stars: Action Bronson and Friends Watch Ancient Aliens“

Rapper Action Bronson zasáhl jackpot. Kombinace hostitele rapper-chef-talk show dostane zaplaceno za to, že bude sedět na gauči se svými přáteli, kouřit trávu a sledovat show Starověcí mimozemšťané . (Kdybych jen věděl, o co se na univerzitě opravdu snažit…) První sezóna byla vysílána v roce 2016, ale nyní je Bronson zpět. S více přáteli. A jeho gauč. A celá hromada marihuany.

Pozdravil Bostonský glóbus jako úžasně elastický úspěch v meta-televizi [to] si zaslouží speciální Emmy, která funguje také jako bong, show ukazuje Bronson kombinující některé z jeho oblíbených věcí: jídlo, přátelé, série History Starověcí mimozemšťané , a plevel. Každá epizoda představuje Bronsona a společnost, kteří sledují, komentují, chválí a extrapolují dlouhodobou sérii zkoumající kontroverzní teorie, že mimozemšťané navštívili Zemi a ovlivnili její kulturu po miliony let.

Druhá sezóna bude obsahovat a nový soupis z Mimozemšťané fanoušci včetně hudebníků Cypress Hill, Dru Hill a Miguel; herci David Alan Grier a televizní Urkel Jaleel White; stejně jako profesionální zápasníci a sportovci, reality hvězdy a pornohvězdy sdílející gauč (a kush) s Bronsonem. V minulé sezóně patřili mezi speciální hosty Tyler the Creator, komik Eric Andre, mnohonásobná vítězka Grammy Melissa Etheridge, mikina Earl a ScHoolboy Q.

Přehlídka dobře využívá technologii greenscreen. Jak se účastníci dívají Starověcí mimozemšťané na monitoru je přehlídka za nimi také pro diváky. Objekty létají v pozadí, zatímco hosté kouří v popředí (vyjdeme na končetinu a předpokládáme, že diváci kouří také v jakékoli zemi, ve které je skutečný život). Přehlídka je bez scénáře a z velké části improvizovaná. Ve skutečnosti ani Bronson, ani producenti neřekli hostům show, co se to sakra děje.

Nemyslím si, že byste viděli tolik show, kde někdo chodí na natáčení, a my jim doslova neřekneme, co mají dělat. Sledujete je, jak autenticky zjišťují, co se to kurva děje, řekl producent Hannah Gregg .

V souvisejících zprávách další z Bronsonových pořadů, Kurva, to je vynikající , byla také obnovena sítí a zahájí výrobu koncem tohoto roku ve své čtvrté sezóně.

pás postranní epikondylitidy

Uvedl vicelandský prezident Guy Slattery „Nemohli jsme být šťastnější, že máme na kanálu více akcí. Je to jedinečný talent, jehož vášeň, znalosti a energie vyskočí z obrazovky.


Populární Problémy

Garbine Muguruza nedávno hovořila o pozastavení, které Roger Federer a Velká 3 v současné době mají na turné mužů. Španělka také velmi ocenila svou soupeřku Serenu Williamsovou.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.

Jak uspořádat flash disk. Tento wikiHow vás naučí organizovat soubory a složky, které jsou na vašem flash disku. Najděte na počítači port USB. Porty USB připomínají horizontální, obdélníkové sloty s tenkou plastovou tyčí na ...

Dotek obličeje může způsobit ucpání pórů a šíření bakterií způsobujících akné. Jedním z nejhorších návyků, které můžete mít při léčbě akné, je neustálé dotýkání se obličeje - nebo ještě hůř, vybírání! Přestaňte se dotýkat nebo sbírat své ...

Třetí nasazená Elise Mertensová nastoupí ve čtvrtfinále Prague Open 2020 jako zástupkyně Eugenie Bouchardové. Bouchard nikdy nevyhrál set proti Mertensovi na třech předchozích setkáních.

Inter Milán v pondělí zahájil sezónu 2019-20 proti Lecce. Zde je návod, jak sledovat zápas-a všechny hry Serie A-ve Spojených státech.