Game of Thrones Season 8 Episode 4 Live Stream v USA, Velké Británii, Indii a na celém světěHBONyní je to jedna z nejnavštěvovanějších epizod Hra o trůny je minulostí, fanoušci se ptají, co bude následovat v posledních třech epizodách finální sezóny. Sezóna 8 Epizoda 4 se bude vysílat ve 21 hodin. Eastern dnes, 5. května 2019 (nebo ve 2 hodiny ráno ve Velké Británii 6. května současně.) Pokud chcete sledovat čtvrtý díl prostřednictvím živého přenosu, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa. Pravděpodobně budete chtít zachytit dnešní epizodu naživo, abyste se vyhnuli co nejvíce spoilerům. (Tento článek bude mít na konci spoilery z epizody z minulého týdne.)Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.průvodce velikostí juniorských tenisových raket

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

co znamená bod zlomu v tenise

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Jak žít stream ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Východní 5. května v televizi nebo online, britští diváci se budou v pondělí 6. května naladit na živé sledování ve 2 hodiny ráno. Pokud je však pro vás příliš pozdě, epizoda se bude znovu vysílat v noci 6. května v 21:00 BST, takže možná budete chtít počkat na večerní premiéru ve Velké Británii.

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 6. května, když se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat sedmidenní bezplatnou zkušební verzi NOW TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 6. května ve 3 hodiny ráno.

popruh na ruku na tenisový loket

Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se budou vysílat v USA 5. května. Jedinou nevýhodou je, že budete muset zaplatit za HBO balíček za cenu Crave, kterou budete sledovat. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete používat ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. Čtvrtá epizoda bude streamována 6. května.


Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Čtvrtý díl bude odvysílán 6. května.

Pamatujte, že žádná z těchto možností streamování pravděpodobně příliš neovlivní, pokud jde o to, zda je show příliš temná, jak si mnozí stěžovali na epizodu 3. Souvisí to s kompresí nezbytnou pro streamování epizody. Pokud jste si mysleli, že epizoda 3 je příliš temná, stažená verze z iTunes po skončení sezóny nebo verze Blu-Ray bude pravděpodobně mít mnohem vyšší kvalitu. Nicméně někteří diváci mít navrhl změnit nastavení televize na herní režim (je -li k dispozici) a to by mohlo pomoci.

Některé oblíbené postavy byly ztraceny na konci epizody 3 a je pravděpodobné, že strávíme nějaký čas oslavou velkého vítězství a zároveň budeme truchlit nad ztrátou těchto postav. Theon je pryč, a to Sansu tvrdě zasáhne. Jorah zemřel, aby chránil Danyho, a ona bude pravděpodobně stále truchlit po jeho smrti, protože byl v celé sérii blízkou součástí jejího života. Když odešla i Lyanna, celý dům Mormont je nyní pryč. Beric zemřel při záchraně Aryi poté, co byl mnohokrát vzkříšen. Edd Tollett, Night King a Ice Viserion jsou také pryč, spolu s Melisandrem. Hordes of Dothraki and Unsullied zemřeli při ochraně Winterfell a doufám, že to bude v další epizodě vyřešeno správně. Ale přes veškerý smutek bude také čas přejít k dalšímu velkému konfliktu - Cersei v King’s Landing.


Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak často a kdy vyměňovat raketu za účelem dosažení optimálního výkonu, pohodlí a pocitu.

Nová televizní show ABC The Fix má premiéru dnes večer. Podívejte se, jak sledovat 1. sérii seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Stát Severní Dakota a UC Davis se v sobotu setkávají v obrovské bitvě o Top 5 FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Kmene a poranění lýtka jsou běžné, zejména u sportovců. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2697334/ Jedním z nejvíce oslabujících a otravných sportovních úrazů je natržený lýtkový sval. Velkým problémem tohoto zranění je ...

Roger Federer příští týden zmešká US Open, ale dvacetinásobný grandslamový šampion využije svůj čas mimo kurt k hodnocení designérské soutěže UT GRAND PRIX (UTGP).

Chcete sledovat zpravodajství o Sony Open 2020 na Havaji? Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online, i když nemáte kabel.