Jak vytvořit dvorek na badminton

Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému.Kroky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte dvůr Badmintonový kurt Krok 1

  1 Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností, kromě umístění uprostřed. Pokud ale máte větší prostor, můžete svůj badmintonový kurt dát kamkoli. Zde je několik tipů, ať už si vyberete kdekoli:
  • Pokud jste na trávě, posekejte trávník. Je snazší hrát na krátké trávě než vyšší. Nesekejte jej příliš krátce, ale ujistěte se, že na něm lze dokonce hrát.
  • Pokud jste na sutinách, písku nebo hlíně, ujistěte se, že není příliš mnoho kamení, na které byste mohli šlápnout nebo cokoli jiného. Nechcete po celou dobu skákat.
  • Pokud jste na cementu nebo tvrdém podkladu, ujistěte se, že jste na místě, kde nebude ze slunce příliš horko.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte dvůr Badmintonový kurt Krok 2

  2 Vědět, jestli je vhodné to tam dát. Pokud je hned vedle sousedova domu, je velká šance, že míček přejde přes plot. Pokud je v cestě nějaká prolézačka, pravděpodobně by dávalo smysl to tam nedávat.
  • Některé věci lze jednoduše přesunout z cesty. Pokud existuje například bouda pro psy, možná ji budete moci jen tak vyhnat z cesty.
  • Pokud si myslíte, že můžete hrát kolem překážek, určitě to dokážete.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte dvorek badmintonového hřiště Krok 3

  3 Nastavit síť. Kupte si síť z obchodu a přečtěte si pokyny k jejímu nastavení. Pořiďte si dobrou, která odolá dešti a je dostatečně silná, aby zůstala.
  • Postavte jednu stranu sítě na tyč a pomocí dvou provázků (s háčkem dole) ji přidržte. Totéž proveďte na druhé straně a toto je standardní způsob nastavení. Pokud jste stále zmatení, přečtěte si pokyny.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte dvorek badmintonového hřiště Krok 4

  4 Vytvořte hranice. Hranice hřiště jsou obvykle asi 2,4 metru nahoru a 3,7 metru napříč. Označte je položením lepicí pásky nebo pomocí nějakého klacku/skály.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte dvorek Badmintonový kurt Krok 5

  5 Vytvořte čáru mezi rámečky. Když se míček obsluhuje, musí počítat za určitou čáru. Přibližně v polovině šířky hřiště vytvořte čáru, která ukáže, kam ptáček potřebuje projít. Poté, tváří v tvář badmintonové síti, udělejte v polovině hřiště další čáru, aby vypadala jako obří mřížka. Tento druhý řádek ukazuje stranu prvního hráče na hřišti a stranu druhého hráče na hřišti.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte dvorek Badmintonový kurt Krok 6

  6 Upravte síť každých několik dní. Po chvíli vzhůru může síť začít klesat. Síť brzy nebude tak vysoká, jako byla, a nebude mít správnou výšku. Každých pár dní jej nezapomeňte sundat a pak znovu postavit, nebo jej jen upravit. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vysoká by měla být síť? Badmintonová síť by měla být umístěna o něco více než 5 stop nad zemí (nebo 1,52 metru).
 • Otázka Kterým směrem je nejlepší nastavit badmintonové hřiště? Nejlepší je tam, kde je krátká tráva, ne z kopce, ne tam, kde je vždy mokro, a ne na dehtu.
 • Otázka Pokud je vítr, co mám dělat? Upřímně řečeno, můžete udělat jen málo. Měli byste změnit úhel záběrů tak, aby vyhovoval větru. Pokud například vítr fouká mírně zleva doprava, možná budete chtít zasáhnout trochu více doleva, než obvykle, aby vaše střela nebyla větrem příliš ovlivněna. Nedělejte to však s rozbitím. Pokud rozbijete dost tvrdě, vítr by neměl mít příliš velký účinek (pokud není příliš silný).
 • Otázka Jak mohu nakreslit čáru na zem, aniž bych ji kopal? Můžete použít stříkací barvu, provázek, švihadlo atd.
 • Otázka Když prší, co musíme udělat? Přineste síť do interiéru a také birdie a rakety. Pokud zvlhnou, mohou zplesnivět a je těžké je použít.
 • Otázka Jak vytvořím šňůru na blátě (půdě)? Použijte klacek a udělejte kurt. Pro velikost použijte předpisy WFB.
 • Otázka Jak změním prostý pozemek s malým množstvím trávy na hratelný kurt? Pokud nechcete trávu odstraňovat, můžete si dát podložku o délce hřiště, opravit ji a hrát. Jakmile přehrávání skončí, odeberte jej.
 • Otázka Jak uvázám provázek na tyč? Zatáhněte za něj tak, aby se síť konce provázku dotýkala tyče, poté asi třikrát uvázejte provázek na osmičce kolem kovového kusu, aby se dostal asi do čtvrtiny délky kůlu.
Nezodpovězené otázky
 • Jaká je tloušťka čar na badmintonovém hřišti ve dvoře?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Aby to vypadalo hezky a příjemně, místo špinavého, povislého a smutně vyhlížejícího hřiště.
 • Získejte síť, která může udržet skóre, pokud chcete.
 • Pamatujte na pravidla badmintonu: Hrajte Badminton Better
 • Pokud byste chtěli, můžete místo na venkovní venku jít na běžný badmintonový kurt. Hledejte online místa, která poskytují bezplatné nebo levné využití badmintonového hřiště.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Badmintonová síť
 • Birdies/Shuttlecocks
 • Rakety
 • Lepicí páska (pro vytvoření hranic)

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Jak vybrat bezpečné hračky pro psy. Pro psy nejsou hračky luxusem. Jsou nezbytné pro dobré zdraví. Pomáhají odrazit nečinnost a nudu. Také nám umožňují vybudovat si pouto s našimi domácími mazlíčky. Měli byste se však ujistit, že jste ...

Sania Mirza a Roger Federer tančí každý den a připravují show pro indickou korunu.Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Měl jsem to vědět lépe“ se koná ve 20 hodin.Jak hrát badminton ve čtyřhře. Badmintonová čtyřhra je podobná badmintonové dvouhře, existují však malé rozdíly. Hrajte badmintonovou čtyřhru tak, abyste znali pravidla služby a jak podat forhendový úder. Seznamte se také s ...

Spánek na zádech může prospívat vašemu držení těla a předcházet bolestem zad, ale většině lidí to nepřijde přirozené. Polštáře a vážené přikrývky vám mohou zabránit ve převrácení ve spánku, zatímco předem protažení pomůže ulevit ...