Jak streamovat Star Wars: Attack of the Clones: Váš konečný průvodce prohlížením

proudový útok klonů

DisneyStar Wars: Attack of the Clones je bezesporu jedním z nejkontroverznějších hraných filmů této série. Druhý záznam trilogie prequel, Attack of the Clones, pokračuje v příběhu Anakina Skywalkera a jeho pána Obi-Wana Kenobiho. Režie: Geroge Lucas, hrají Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Christopher Lee a Samuel L. Jackson.Streamujte útok klonů hnedÚtok klonů, který se točí kolem toho, jak se z Anakina stal Darth Vader, ukazuje Anakinova raná léta jako Jedi Padawan a jak začaly nechvalně proslulé Klonové války. Nyní k dispozici na Disney+, můžete streamovat Star Wars: Attack of the Clones kdykoli chceš.

band it pažní ortéza

Jak streamovat Hvězdné války: Útok klonů - exkluzivně na Disney+

Attack of the Clones nyní streamuje na Disney+. Toto je nejnovější streamovací platforma společnosti Disney, která nabízí rozsáhlou sbírku filmů a televizních pořadů vlastněných touto společností. V době psaní tohoto článku nemůžete streamovat Attack of the Clones na jiných velkých streamovacích webech, jako jsou Hulu, Netflix a Amazon Prime. Pokud se chcete podívat na některý z živých akčních filmů Hvězdných válek, musíte se zaregistrovat do této služby.Pokud si objednáte Disney Plus, stojí 6,99 $ měsíčně nebo 69,99 $ ročně s a sedmidenní bezplatná zkušební verze . Můžete také vyzvednout Balíček Disney Plus to zahrnuje Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc. Jednou z výhod používání Disney+ je, že si můžete do streamovací služby stáhnout cokoli a zobrazit to offline.Streamujte útok klonů zde


Přehled Star Wars: Attack of the Clones

Datum vydání: 16. května 2002
Tvůrci: 20th Century Fox, Lucasfilm Ltd.
Ředitel:
George Lucas
V hlavních rolích:
Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Christopher Lee,
Hodnocení:
PG
Synopse:
Útok klonů, odehrávající se deset let po událostech Skryté hrozby, pokračuje v cestě Obi-Wana a Anakina Skywalkera. Příběh se rozchází s Obi-Wanem vyšetřujícím pokus o atentát na Padme Amidalu a Anakin začíná svůj zakázaný romantický vztah se senátorem. To vše vrcholí závěrečným zúčtováním, které znamená začátek klonových válek.
Jak dlouho jsou Star Wars: Attack of the Clones?

Bez odstraněných nebo dodatečných scén běží divadelní verze Star Wars: Klony útok 2 hodiny a 22 minut.
Star Wars: Attack of the Clones Plot

Attack of the Clones nabývá na síle 10 let po prvním filmu prequel pokusem o atentát na senátora Padme Amidala. To podnítí radu Jediů, aby Obi-Wana Kenobiho poslali samotného na hon na osobu, která najala lovce odměn. Bez svého pána začíná Anakin Skywalker s Padme romantický vztah, přestože Jedi proti tomu mají přísná pravidla. Nakonec se oba příběhy propletou v událost, která odstartuje jednu z největších válek v historii franšízy.

obrázky tenisových míčků a raket

Obsazení Star Wars: Útok klonů

V Klonovém útoku se vrátila většina hlavních postav z Fantomové hrozby. Patří sem Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi, Natalie Portman jako Padme, Samuel L. Jackson jako Mace Windu a Ian McDiarmid jako nejvyšší kancléř Palpatine. Vzhledem k tomu, že se film odehrává někdy po Fantomové hrozbě, byl Jake Lloyd nahrazen Hadenem Christensenem za roli Anakina Skywalkera. Christopher Lee se také připojil k obsazení jako jeden z hlavních padouchů, Sith Lord Count Dooku.

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi, který svou roli zopakoval, vystoupil na hodnost mistra Jedi a nyní je zodpovědný za výuku Anakina Skywalkera. S filmem, který se odehrával deset let po Fantomové hrozbě, se McGregor rozhodl nechat si narůst vlasy a plnovous, aby ladily s původním vzhledem, který si Sir Alec Guinness založil v Nové naději.

McGregor však byl nucen nosit falešné vousy a příčesek během opakovaných záběrů, protože si oholil hlavu na natáčení Černý jestřáb sestřelen. Ewan McGregor bude také hlavní hvězdou a nová řada pro Disney+ , ale detaily kolem této show jsou stále neznámé.

Hayden Christensen jako Anakin Skywalker

Hayden Christensen, který přebírá plášť Anakina Skywalkera, ztvárňuje mladého Jediho jak v Klonovém útoku, tak v pokračování tohoto filmu, Pomsta Sithů. Přestože je jeho výkon často kritizován, Christensen pomohl definovat vzhled Anakina Skywalkera, než se stal Darth Vaderem.

Podobně jako Ewan McGregor, když herec poprvé dostal svůj světelný meč, byl během zkoušky chycen vydávat zvuky světelného meče. Christensen také vysvětlil, že jeho oblíbenou sadou v Klonovém útoku byl noční klub Coruscantu, protože to byla skutečná sada bez použití zelené obrazovky.

Natálie Portmanová jako Padme Amidala

Po návratu do franšízy Hvězdných válek Natalie Portman opět hraje senátora Naboo Padme Amidalu. Zatímco Portman má být ve filmech starší než Anakin, Portman je ve skutečnosti o několik měsíců mladší než herec Hayden Christensen. Portman je známý tím, že vystupuje v řadě populárních a úspěšných filmů, jako je např Černá labuť , V jako vendeta , Jackie , a Blíže . Poté, co se objeví v několika filmech MCU jako Jane Foster, převezme plášť Thora v Marvel’s Cinematic Universe.

Christopher Lee jako hrabě Dooku

Christopher Lee, nováček franšízy Hvězdných válek, ztvárňuje hlavního protivníka útoku klonů, hraběte Dooku. Mocný sithský lord, Dooku byl kdysi Jediem, kterého vycvičil Yoda. Ten se však obrátil proti Jediům a nakonec přešel k Temné straně. Snad nejdokonalejší herec v prequelské trilogii se Lee objevil v řadě filmů, včetně Pán prstenů trilogie, Proutěný muž , Drákula , Muž se zlatou zbraní , a Mrtvá nevěsta . Je smutné, že Christopher Lee zemřel 7. června 2015 na srdeční selhání.


Soundtrack Star Wars: Attack of the Clones

Stejně jako zbytek soundtracku k Hvězdným válkám složil hudbu John Williams. Hudba byla zaznamenána v Abby Road Studios a hráli ji London Symphony Orchestra a London Voices. Vydán soundtrack s celkem 13 skladbami - 14, pokud jste si vyzvedli CD z obchodů Target. Na rozdíl od The Phantom Menace’s Duel of Fates se žádná z nových skladeb ve franšíze nedostala na výsluní.

tenisová kravata

Star Wars: Attack of the Clones at the Box Office

Podle IMDb „Star Wars: Attack of the Clones vydělal během úvodního víkendu ve Spojených státech 80 027 814 dolarů. Samotný odhadovaný rozpočet téměř 115 milionů dolarů vrátil. Po svém divadelním běhu Attack of the Clones vydělal v USA celkem 310 676 740 $ a 649 436 358 $, což je méně, než co vydělal The Phantom Menace. Na rozdíl od předchozího filmu Hvězdných válek Attack of the Clones nerozbil žádné kasovní rekordy a je to nejnižší tržba z prequel filmů.


Spoilery Star Wars: Útok klonů

Vzhledem k tomu, že Attack of the Clones vyšlo dříve, než se post-kreditní scény staly základem Hollywoodu, nečekejte, že se něco objeví, až půjdou kredity. Existuje však řada velkých momentů, které mnoho fanoušků zaskočily. Jedním z nich byl hrabě Dooku, na kterého se odkazovalo pouze při úvodním procházení a ve filmu se neobjevil více než hodinu. Attack of the Clones je navíc vůbec poprvé, kdy fanoušci viděli Yodu ovládat světelný meč a účastnit se duelu.


Recenze Star Wars: Attack of the Clones - Co řekli kritici

Přestože je The Phantom Menace nejhůře hodnoceným hraným filmem Star Wars, Attack of the Clones stále sedí s 66% na Rotten Tomatoes . Kritici opět citovali technické kouzlo filmu a všímali si působivých speciálních efektů a bitevních scén. Mnozí však poukázali na problematické lidské prvky, které se soustředily kolem romantiky mezi Anakinem a Padme. Jiní poukazovali na to, že film skončil tak trochu na cliffhangeru, spolu s hlavním příběhem, který se kroutil celým druhým dějstvím.


Where Star Wars: Attack of the Clones Fits in the Franchise Pantheon

Attack of the Clone je druhou položkou trilogie prequel, která byla navržena tak, aby vyprávěla příběh o tom, jak se z Anakina Skywalkera stal Darth Vader. Jedná se o pátý natočený hraný film, který se odehrává před televizní show The Clone Wars. The Star Wars: Bounty Hunter hra se odehrává před filmem, protože ukazuje, jak byl Jango Fett vybrán jako klonový model.


Trailer k filmu Star Wars: Útok klonůHrát si

Hvězdné války Epizoda II: Útok klonů - Trailer Předplatné: bit.ly/SubscribeToStarWars Deset let po invazi Naboo je galaxie na pokraji občanské války. Pod vedením odpadlíka Jediho jménem hrabě Dooku hrozí, že se tisíce galaxií odtrhnou od Galaktické republiky. Když dojde k pokusu o atentát na senátorku Padmé Amidalu, bývalou královnu Naboo,… 2013-08-23T22: 36: 37Z

Streamujte útok klonů zde


Trivia: Star Wars: Attack of the Clones: 5 rychlých faktů

Jako mnoho filmů z Hvězdných válek, existuje několik fascinujících příběhů a momentů kolem jeho vzniku. Níže je uvedeno pět různých velikonočních vajec, reference a způsoby, jak film ovlivnil populární kulturu.

online přímý přenos světové série

1. Hrabě Dooku byla zpočátku mimozemšťanka

I když se role nakonec stala Christopherem Leeem, hrabě Dooku nebyl vždy starší muž. Během počátečního stvoření byla tato sithská lordka ve skutečnosti mimozemskou ženou. Dooku prošlo několika verzemi a donutilo Lucase, aby týmu řekl, aby se buď rozhodl pro design, nebo prostě restartoval s Christopherem Lee. Role byla předělána a předána Leeovi, přičemž předchozí mimozemská mimozemšťanka se proměnila v padoucha The Clone Wars, Asajj Ventress.

2. Death Lucky úmyslně přidal George Lucas

V Attack of the Clones jsou Death-Sticks zvláštní, zářící droga, která je nabízena Obi-Wanovi v nočním klubu Coruscant. Podle úředníka S dehet Válečný web, tato droga je neuvěřitelně návyková a smrtící, což zkracuje životnost každému, kdo ji používá. Lucas přidal tento lék do filmu sám, protože je vehementně proti kouření.

3. Všechny klony jsou animované

Jedním z nejpřekvapivějších aspektů útoku klonů je, že celá klonová armáda je zcela digitální. Pro klony nebylo vyrobeno žádné brnění, kromě helmy a obuvi. Vojáci byli zaměstnanci společnosti Industrial Light & Magic, kteří pohyb vojáků umlčovali. To znamená, že na konci filmu jsou obě armády zcela digitální s výjimkou Jedi.

4. Továrna na droidy byla založena na videohře

Údajná sekvence akční sekvence továrny na droidy byla ovlivněna hrou PlayStation 1 z roku 1998, Apocalypse. V 8. úrovni se hráči probojují přes továrnu, ve které jsou kolem hráče stavěny roboti. Tento titul, který vyvinul Neversoft, získal průměrné skóre od kritiků a nedostal žádné pokračování ani remastery.

5. Světelný meč Samuela L. Jacksona má vyrytou špatnou matku F ** ker

Samuel L. Jackson, zobrazující mistra Jedi Mace Windu, nechal na spodní část rukojeti zbraně vyrýt frázi Bad Mother F ** ker. Jednalo se o odkaz na peněženku, kterou použil v Pulp Fiction, na které byla napsána stejná fráze. Jackson se objevil ve všech třech filmech prequel.

Streamujte útok klonů hned


Populární Problémy

Obhájci národních šampionů LSU se v sobotu utkají s Mikeem Leachem a Miss State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Zápas č. 1 Iowa a č. 6 Nebraska se v pátek sejde na obrovský otvírák sezony. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.

„New Amsterdam“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos nových epizod online.

Jak odstranit nálepku z plastu. Zdá se, že odstraňování samolepek z plastu by mělo být mnohem jednodušší, než je. Můžete se jednoduše pokusit nálepku stáhnout, ale může zůstat částečně nedotčená nebo zanechat zbytky. Důvodem je, že mnoho ...

Cameron Norrie a Carlos Alcaraz se v pondělí utkají v prvním kole US Open 2021. Ti dva spolu nikdy nehráli, vzhledem k tomu, že Alcaraz na turné stále stojí.