Jak sledovat online celoživotní filmovou sérii VC Andrews Ruby

Raechelle Banno a Naomi Judd

Život Raechelle Banno a Naomi Judd ve filmu „Ruby“Nejnovější V.C. Adaptační série Andrews začíná Ruby v sobotu 20. března ve 20 hodin. ET/PT na celý život.dlouhé tenisové sukně

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat událost VC Andrews Ruby Movie Series ( Rubín v sobotu 20. března; Perla v mlze v neděli 21. března; All That Glitters v sobotu 27. března; Skrytý klenot v neděli 28. března) online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, sérii Ruby Movie můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

tenisky se světly na dně

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, sérii Ruby Movie můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým DVR prostorem a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Doživotní doba je zahrnuta v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

loket protitlakové výztuhy

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, sérii Ruby Movie můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, sérii Ruby Movie můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled série Ruby VC AndrewseHrát si

Video Video související se sledováním online celoživotní filmové série VC Andrewse s rubínem 2021-03-20T16: 00: 16-04: 00

Společnost Lifetime úspěšně přizpůsobila sérii Flowers in the Attic a Heaven od V.C. Andrews, tak teď je čas na sérii Ruby Landry, počínaje Ruby.

Podle celoživotní tiskové zprávy se první film soustředí na Ruby Landry (Raechelle Banno), narozenou v Louisianském zálivu, na kterou dohlíží její milující Grandmère Catherine (Naomi Judd). Ruby je plná naděje, protože láska kvete s jejím miláčkem ze střední školy Paulem Tateem (Sam Duke), ale do mysli se Ruby často vkrádají přetrvávající myšlenky na jejího tajemného otce a smrt její matky.

Pokračuje to, protože se začnou odhalovat temná rodinná tajemství, když mu Paulovi rodiče nedovolí vidět Ruby, Ruby je dále zdrcena, když její milovaná Grandmère zemře. Ruby, donucená k útěku z Bayou do New Orleans, hledá svého odcizeného otce (Gil Bellows), jednoho z nejbohatších mužů ve městě, zatímco se drží vzpomínek na Paula a jejich zakázanou lásku.

30 za 30 bobbyho rytíře

Mezi další filmy v sérii patří Pearl in the Mist, All That Glitters a Hidden Jewel. Čtyři filmy budou odvysílány během dvou víkendů v březnu 2021.

Ve filmové sérii vystupují Bannoova dvojčata Karina Banno, Crystal Fox, Deborah Cox, Lauralee Bell, Ty Wood, Marilu Henner, Kristian Alfonso, Richard Harmon, Jennifer Laporte, Serge Houde, Liza Huget, Mason Temple, Ducan Ollerenshaw, Paula Giroday , Marc-Anthony Messiah, Veena Sood, Bob Frazer, Eric Vincent a Caroline Yonge. a Evan Roderick. Čtyři filmy budou odvysílány během dvou víkendů v březnu 2021.

Adaptace Andrewsovy rodiny Casteelů byla po celý rok 2019 kabelovou dramatickou sérií č. 2 mezi ženami ve věku 25 až 54 let a filmová série Flowers in the Attic získala hvězdu Ellen Bursty a nominaci na Critics Choice Television Award, Screen Actors Guild Award nominace a nominace na Primetime Emmy Award za ztvárnění Olivie Foxworthové.

Ruby má premiéru v sobotu 20. března ve 20 hodin. ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Roger Federer velmi oceňuje Guillerma Vilase v dokumentu Netflix o bývalé tenisové hvězdě. S názvem 'Settling The Score', film také vidí Rafaela Nadala, jak si vzpomíná na rady, které mu dal Vilas.

„Manifest“ se vrací pro sezónu 3 ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabelové předplatné.

Djokovičův postup bude Nadala znepokojovat v závodě o koncové světové místo č. 1.

Zde je vše, co potřebujete ke sledování Amanda Nunes vs Germaine de Randamie a kompletní karty UFC 245 PPV online.

Zde je návod, jak sledovat novou sérii Showtime „On Becoming a God in Central Florida“ online bez kabelu.