Streamování Archer Season 12: Jak se dívat online bez kabelu

Lowjacked- sezóna 12, epizoda 2

FXX Lowjacked- sezóna 12, epizoda 2

Veselá půlhodinová animovaná komedie Archer je tento týden zpět se svou 12. sezónou, která má premiéru ve středu 25. srpna ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na FXX.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online epizody Archer Season 12:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FXX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Archer můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

nejlepší rovnátka pro tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

venkovní badmintonové hřiště

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FXX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Archer můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. FXX je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

federer vs cilic wimbledon 2017

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Archer můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos FXX a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Hollywood Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s FXX a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 16 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Archer můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

sledujte finální prostor online zdarma

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FXX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Archer můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude zahrnovat nové epizody den poté, co bude vysílána) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 12 „Archer“Hrát si

Archer | Oficiální upoutávka - sezóna 12 | FXX „Největší špión světa“ je zpět (jeho slova, ne naše). Nová sezóna Archeru má premiéru 25. srpna na FXX a další den na FX na Hulu. Přihlaste se k odběru dalších klipů Archer: bit.ly/SubscribeFX V sezóně 12 komedie FXX Archer, Sterling Archer a gang čelí nové hrozbě: špionážní konglomerát známý jako IIA (International… 2021-07-29T16: 00: 23Z

Ve své 12. sezóně čelí superšpičkový Sterling Archer (vyjádřený H. Jon Benjaminem) a jeho posádkou nové hrozbě: špionážní konglomerát známý jako IIA (International Intelligence Agency), podle tiskové zprávy FXX.

Pokračuje to, s omezeným počtem špionážních zakázek, může Agentura soutěžit proti bezduchým supům IIA, nebo bude naše špionážní agentura pro mámu a pop další, kdo bude pohlcen zaživa?

Rodina Archerových se musela rozloučit s jednou vlastní, když v březnu 2021 zemřela Jessica Walterová, která vyjádřila Maloryho Archera. Ale ona už zaznamenala Archerovu sezónu 12 a v mediálním průvodci, napsali tvůrci, FX truchlí nad ztrátou našich milovaná kolegyně a přítelkyně, Jessica Walterová.

Zde je to, na co se diváci mohou těšit na každou postavu podle mediálního průvodce FXX:

Lukostřelec: Největší špión světa, který je svěží v patách záchrany Země před jadernou katastrofou, je zpět! Vyzbrojený taktickou hůlkou musí Archer čelit nové hrozbě v podobě IIA. Vedoucí IIA Fabian Kingsworth se svými grafy a tabulkami vyhrožuje zničením všeho zábavného a cool na tom, že je špiónem. Archer musí za každou cenu zastavit IIA nebo riskovat, že se stane nudným jako Cyril.

Lana Kane (Aisha Tyler): Lanino dokonalé manželství s Robertem, milionářem, začíná vykazovat určité trhliny. Snaží se svěřit Archerovi, ale ten má větší zájem ji škádlit než pomáhat. Když se Robert začne více angažovat v záležitostech Agentury, Lanin skutečný manžel se také stane jejím pracovním manželem. Nyní se Lana musí pokusit vyhnout Robertovi a zároveň se vyhnout nepřátelským kulkám.

kde se dívat, jak říct šatům ano

Malory: Člověk by si myslel, že Malory Archerovi, matriarchovi agentury, svět dluží obrovskou hromadu peněz na záchranu světa před zničením jaderných zbraní. Malory se však snaží udržet světla rozsvícená kvůli nedávným finančním nezdarům. Nyní musí Malory získat kapitál, aby její agentura pro mámu a pop mohla konkurovat IIA, maloobchodnímu prodejci špionážního světa.

Cyril Figgus (Chris Parnell): Cyril měl v minulé sezóně ruku v ruce se záchranou světa, ale nyní bojuje mezi nebezpečným životem špiona a bezpečím být účetní účetní agentury. S příchodem IIA a všech jejich úžasných tabulek a grafů si Cyril klade otázku, zda jeho schopnosti někdy agentura uzná. Možná by jeho talent byl lépe oceněn jinde ...

Archerova sezóna 12 se koná ve středu ve 22 hodin. Východní a tichomořské časy na FXX.


Populární Problémy

Jak podat stížnost proti úvěrové unii. Družstevní záložny jsou neziskové organizace, které slouží svým zákazníkům (tj. Členům). Http://www.mycreditunion.gov/about-credit-unions/pages/how-is-a-credit-union-different-than-a-bank. aspx ...

Ženská těla jsou podobná tělům mužů, ale ženy mají často větší potíže s budováním svalové hmoty. Aby se dosáhlo stejných výsledků, může být proto nutné, aby se ženy více soustředily na svou dietu a trénink než muži. Ženské tělo také jde ...

Dnes večer jsou ceny Billboard Music Awards 2019. Získejte přehled o možnostech živého streamování BBMA na červeném koberci a sledujte příjezdy online.

TWEET-N-VOLLEY

Rocktape je specifická značka kineziologické pásky, která pomáhá zraněným svalům a zánětům a zároveň vám poskytuje celkový rozsah pohybu. Chcete -li jej použít, budete chtít na webu Rocktape zjistit, jak pásku použít na konkrétní ...

Porazila Radwanskou ve dvou setech-6: 0, 6: 4, aby si zajistila své sedmé místo ve finále na Australian Open.