Jak streamovat remake Krásky a zvířete

streamovací krása a předělávka šelmy

DisneyStreamujte Krásku a zvíře hned teďmíč dívky tenis

Předělávky a restarty jsou dnes v módě a klasická „Kráska a zvíře“ je tak oblíbená, že dává smysl, že by ji Disney pro tuto generaci diváků přehodnotila. V roce 2017 došlo k restartu animovaných klasických hvězd z roku 1991 Emmy Watson jako Belle a Dan Stevens jako Beast, přičemž se představí také Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Stanley Tucci, Audra McDonald, Ian McKellen, Emma Thompson a Ewan McGregor.Příběh může být starý, ale Watson a Stevens jsou první, kdo oživil postavy v živé verzi příběhu, kromě muzikálu z Broadwaye, který začal v roce 1993. Všechny iterace vycházejí z 18.- století francouzská pohádka napsaná Jeanne-Marie LePrince de Beaumont.

Ačkoli Disney zamýšlelo jeho vydání především pro americké publikum, většina hlavních fotografií a natáčení se odehrála v Anglii a je jedním z nejdražších filmů, které kdy byly natočeny. To se setkalo s většinou pozitivními recenzemi jak Disneyovými puristy, tak novými fanoušky. Představení Watsona a Stevense byla velmi dobrá, ale byla také vyhlášena pro svou věrnost animovanému originálu.Mění se na klasiku, takže naštěstí můžete sledovat „Krásku a zvíře online kdykoli budete chtít“. Streamování „Kráska a zvíře“ je praktický způsob, jak mladým divákům představit příběh, protože mnoho fanoušků originálu je nyní v rodičovském věkuZde je návod, jak streamovat „Krásku a zvíře“ právě teď:

Jak streamovat „Krásku a zvíře“ - exkluzivně na Disney+

Kráska a zvíře je jedním z nyní mnoha remakeů živých akčních remakeů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Kráska a zvíře a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Krásku a zvíře
  5. 5. Klikněte/klepněte na živou verzi
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Kráska a zvíře“: Přehled

Datum vydání: 23. února 2017
Tvůrci: David Hoberman, Todd Liberman
Režie: Bill Condon
Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor
Hodnocení: PG
Synopse: Mladá žena se ztratí v lesích, hledá svého uneseného otce a narazí na zchátralý hrad osídlený zpěvem neživých předmětů. Když se konečně setká s pánem domu, zjistí, že je divoké zvíře, které chce, aby vyměnila její přítomnost za přítomnost jejího otce, kterého drží v zajetí. Souhlasí a během svého pobytu se do sebe zamilují. Poté se promění zpět v hezkého prince, kterým kdysi byl, a žili spolu šťastně až do smrti.


Jak dlouhá je „Kráska a zvíře“?

129 minut


Děj „Kráska a zvíře“

Na hradě sobeckého a zlého prince se objeví stará a zvětralá žena, která žádá, aby počkala venku venku zuřící bouře. Princ ji místo toho, aby ji uvítal, odvrátil a naznačil, že je příliš bohatý a důležitý na to, aby s ní mohl komunikovat. Stařena prozradí, že je opravdu krásná a mocná čarodějka, a poté na prokletého prince zakleje jako pomstu za to, že ji odvrátila.

tenisové tweenery

Kletba přemění prince v příšernou bestii, promění své sluhy v neživé předměty a všechny je vymaže ze vzpomínek svých blízkých. Nastaví pod skleněnou pokličku růži a varuje Bestii, že bude odsouzena k tomu, aby tak zůstala, pokud se nenaučí milovat jiného a získat si na oplátku jejich lásku. Musí tak učinit dříve, než spadne poslední okvětní lístek, jinak bude muset navždy zůstat Šelmou.

O několik let později Belle žije v malé francouzské vesnici se svým otcem, výrobcem hudebních boxů, Mauricem. Belle ráda čte a nezajímá se o nejschopnějšího bakaláře ve městě, Gastona, navzdory jeho vpřed a nevhodným pokrokům. Belle se stará o svého nepřítomného otce a připravuje ho na sjezd v jiném městě.

Maurice se ztratí na cestě na sjezd a uchýlí se před bouří na hradě šelem. Šelma ho uvězní za vytržení Belle ze zahrady a hodí ho do sklepení. Když se Mauriceův kůň vrátí do vesnice bez svého jezdce, Belle se vydá hledat svého otce.

Belle najde hrad, objeví jeho podivný stav a nakonec se postaví tváří v tvář šelmě. Ačkoli je s ní trochu uchvácen, souhlasí s tím, že jí umožní zůstat výměnou za svobodu jejího otce. Umožní jí zůstat v zámku, místo v žaláři, ale zakáže jí z jedné konkrétní oblasti hradu, která obsahuje růži.

Spřátelí se s personálem a oni ji pozvou, aby byla jejich hostem na krásné večeři. Poté Belle vstupuje do zakázaného křídla a když ji tam Zvíře chytí, vyděsí se v lese. Je napadena vlky a on ji zachrání, přičemž se při tom zraní. Přátelství se vyvíjí, když pečuje o jeho rány, a ty se sbližují čím dál víc.

Mezitím se Maurice ve vesnici snaží přesvědčit obyvatele města o existenci šelmy, ale nikdo mu nevěří. Gaston v tom vidí příležitost získat si přízeň u Belle, ale Maurice ho nechce povzbudit, a tak Gaston umožňuje Mauricemu, aby se zavázal k bláznivému azylu.

Belle pomocí kouzelného zrcátka vidí, co se děje s jejím otcem, a zvíře ji nechá jít, aby zachránila svého otce, protože ji miluje natolik, že ji může osvobodit. Aby dokázala zdravý rozum svého otce, Belle pomocí zrcadla ukazuje bestii vesničanům a Gaston toho používá a vědomí, že Belle na oplátku miluje zvíře, jako výmluvu, aby zorganizoval dav a šel za šelmou.

Gaston a zvíře se rozbíhají v Severní věži, ale zvíře je příliš smutné, aby se bránilo, dokud neuvidí Belle. Získá zpět své síly, porazí Gastona a ušetří mu život. Gaston prchá, ale šplhá na vyšší zem, aby sestřelil Šíp šípem. Gaston nakonec padne k smrti.

Když padne poslední okvětní lístek, zvíře zemře. Když Belle pláče nad jeho tělem, vyznává mu svou lásku a přivolává kouzelnici, aby se před nimi objevila. Otočí kouzlo, promění Zvíře zpět v hezkého prince a vrátí všechny sluhy zpět do lidské podoby.

Belle a princ hostí obří míč pro celou zemi a přivítají je všechny do nyní uloženého hradu.

kde hrát badminton

Obsazení filmu „Kráska a zvíře“

Obsazení filmu „Kráska a zvíře“ je určitě plné hvězd. Každou postavu, dokonce i ty menší, oživují celebrity z A-seznamu.

Emma Watson jako Krásná

Emma Watson nemusí být pro některé fanoušky ničím jiným než Hermionou Grangerovou, ale její řada na Belle určitě mění názor. Ve skutečnosti byl Watson prvním hercem a první a jedinou volbou hrát Belle. „Kráska a zvíře“ v roce 2017 byla produktem společnosti Warner Bros., stejné produkční společnosti zodpovědné za všech osm filmů „Harry Potter“.

Dan Stevens jako Beast

Mezi „Kráskou a zvířetem“ a „Downton Abby“ nemusí být mnoho fanouškovského crossoveru, ale Stevens je velmi dobře známý díky svému obratu jako Matthew Crawley v britské telenovele. V současné době ho můžete najít v show sousedící s Marvelem „Legion“ vysílané na FX.

Kevin Kline jako Maurice

Kevin Kline je tak ostřílený a zkušený herec, že ​​seznam slavných rolí by byl příliš dlouhý na to, aby se zde uváděl. Má takový rozsah, že dokáže přejít od tatínka od Disneyho k hlasu animované postavy v ‘Bob’s Burgers’, aniž by zmeškal pauzu.

Luke Evans jako Gaston

Luke Evans se může zdát jako relativní nováček v hlavních rolích, ale nějakou dobu je v Hollywoodu. Začínal s několika malými rolemi, ale velkou přestávku dostal v roce 2014 v převyprávění Vlada Impalera ve filmu „Dracula Untold“.


Písně a soundtrack „Kráska a zvíře“

Zvukový doprovod filmu z roku 2017 je z velké části založen na animovaném filmu z roku 1991. Partitura textaře Howarda Ashmana a skladatele Alana Menkena z roku 1991 získala Oscara a byla jedním z klíčových důvodů, proč režisér souhlasil s živě hraným remakeem. Sbírka písní byla nahrána obsazením a obsahuje písně zpívané hvězdami Emma Watson, Dan Stevens a Luke Evans. Film také obsahuje další tři nové písně, které složil Menken s Timem Riceem.


„Kráska a zvíře“ u pokladny

Film si vedl neuvěřitelně dobře, dokonce i na Disneyho poměry. V Americe vydělal téměř 504 milionů dolarů a celosvětově téměř 1 miliardu dolarů. Za pouhých deset dní se stal nejvýdělečnějším muzikálem všech dob.

forhendový grip tenis

Recenze „Kráska a zvíře“ - Co řekli kritici

Film, navzdory počáteční skepsi, hrál velmi dobře s kritiky. Někteří popsali, že to hrálo jako superhrdinský film pro ženy. Kritici si zamilovali představení především, ale jeho vizuální estetika si získala také velkou pozornost, některými byla označována jako ladná a jinými okouzlující.


Kde se „Kráska a zvíře“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Je těžké konkurovat úspěchu animovaného filmu z roku 1991, ale verze z roku 2017 mu zajisté utekla. Ačkoli to není první remake oblíbeného Disneyho, rychle se stal zlatým standardem, pomocí kterého lze měřit ostatní. K dispozici je také stejnojmenný broadwayský muzikál, který se objevil mezi animací a hraným filmem, díky čemuž Disneyho odkaz „Kráska a zvíře“ trvá téměř 30 let.


Trailer „Kráska a zvíře“Hrát si

Kráska a zvíře - oficiální oficiální trailer USA Poslední trailer na Krásku a zvíře je tu 17. března znovu objevte příběh starý jako čas. Získejte své lístky hned teď na BeOurGuest.com-Disney’s Beauty and the Beast je živě-akční re-vyprávění animované klasiky studia, které obnovuje klasické postavy z příběhu tak starého, jako je čas… 2017-01-31T02: 44: 39 000Z

Streamujte Krásku a zvíře hned teď


Drobnosti „Kráska a zvíře“: 5 rychlých faktů

Film s takovým rozsahem a proslulostí „Kráska a zvíře“ si užil, v zákulisí bude určitě mnoho faktoidů. Zde je několik nejzajímavějších.

1. 15. duben je velmi důležité datum.

Emma Watson (Belle), Dame Emma Thompson (paní Potts), Luke Evans (Gaston) a Nathan Mack (Chip) mají všechny stejné narozeniny: 15. dubna.

2. K „La La Land“ existuje zvláštní spojení.

Ryan Gosling byl původně požádán, aby hrál roli Bestie. Musel to odmítnout, aby natočil „La La Land.“ Shodou okolností byla Emmě Watsonové nabídnuta hlavní ženská role v „La La Land“, ale odmítla to jako „Kráska a zvíře“.

3. Na Belleiných nechvalně známých šatech bylo (VELMI) víc, než by se na první pohled zdálo.

Belle nechvalně proslulé žluté plesové šaty zabraly 3000 stop nitě, přes 12 000 návrhářských hodin a více než 2 000 krystalů Swarovski. Šaty vycházejí ze skici mladé dcery Dana Stevense Willow a byly realizovány poté, co dívka ukázala svůj náčrt Emmě Watsonové. Watson pak vzal skicu kostýmní návrhářce a požádal ji, aby ji vytvořila.

4. Emma Watson se nudila.

Během dlouhých hodin natáčení sekvence Be Our Guest by se Emma Watson opravdu nudila, protože jediné, co musela udělat, bylo sedět tam. Aby ji to bavilo, posádka jí vyprávěla vtipy a hloupé příběhy, aby se uchechtla, aby strávila čas. Režisérka použila své skutečné reakce na vtipy v zákulisí a použila je pro Belle autentické reakce.

živé přenosy seahawks vs berani

5. Knihovna šelem je skutečné místo - jakési.

Krásná a obsáhlá knihovna v Bestiálním zámku je postavena podle Knihovny Joaniny, která se nachází na univerzitě v Coimbře v Portugalsku. Na rozdíl od animované verze z roku 1991, šelma ve filmu z roku 2017 byla velmi vzdělaná a čtivá. Dává smysl, že by z knihovny hodně využil, protože za ty roky nebylo moc co jiného dělat.

Streamujte Krásku a zvíře hned teď


Populární Problémy

Simona Halepová vyklouzla z finále WTA s drsnými slovy trenéra Darrena Cahilla, které jí zvonily v uších, když Karolina Plíšková postupovala.

V neděli se Patriots a Bills setkají v bitvě neporažených týmů AFC East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud plánujete den na sjezdovce, teplo je jen polovina vašeho cíle. Protože budete aktivní, budete také potřebovat materiály, které budou odvádět pot od pokožky. Nejlepší způsob, jak se obléknout na lyže, je soustředit se na jednu vrstvu oblečení na ...

Pokud žijete ve Spojených státech a nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos dnešního zápasu Barcelona - Levante.

Původně show DC Universe, „Swamp Thing“ se přesouvá do CW. Zde je návod, jak můžete streamovat epizody online, pokud nemáte kabel.

Přestože je krůta oblíbeným jídlem o prázdninách, krůtí prsa jsou skvělým jídlem kdykoli během roku! Koření můžete upravit v závislosti na typu připravovaného jídla a maso vařit v troubě nebo pomalém hrnci. Pražení ...