Jak se dívat na 11. kolo Supercross 2020 online bez kabeluGetty Supercross se vrací tento víkend v Utahu.Monster Energy AMA Supercross se vrací v neděli 11. kolem v Salt Lake City v Utahu.Pokrytí závodu bude na NBC Sports Network (15:00 - 16:00 ET) a NBC (16:00 - 18:00 ET). Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat Supercross Round 11 na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarmaHeavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (žijí na většině trhů) a NBC Sports Network jsou dvě z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmatenisky na vysokém podpatku konverzují

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou NBC (živé na většině trhů) a NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) a NBC Sports Network jsou dva ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s těmito kanály, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled 11. kola Supercross

V aréně nebudou žádní fanoušci, ale závody budou pokračovat, protože Supercross v neděli přestane jezdit z přestávky COVID-19.

Už je to dlouho, co jsem byl na akci, a za letu jsem se po celou dobu bránil úsměvu, řekl David Prater, provozní ředitel pro Supercross ve společnosti Feld Motor Sports, ABC4 v Utahu. Jsem tak šťastný a nadšený, že se mohu vrátit do práce, spolu s celým naším personálem a průmyslem.

Supercross bude pořádat závody bez účasti fanoušků pro jeho posledních sedm závodů. 7. března byla série během 10. kola zastavena.

Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat ve spolupráci s Feld Entertainment, Rice-Eccles Stadium na University of Utah a Utah Department of Health Services. Jejich pokračující podpora spolu s guvernérem Utahu Garym R. Herbertem umožnila návrat Supercrossu do Utahu, řekl Jeff Robbins, prezident a generální ředitel Utah Sports Commission. Také se těšíme na celosvětové představení Utahu prostřednictvím globální stopy Supercrossu.

Zde je formát pro posledních sedm kol podle oficiálního webu Supercross:

  • Třída 450SX - 40 jezdců na základě aktuálního bodového pořadí a nejlepších výsledků kvalifikace v sezóně 2020 nebo 100 nejlepších
  • Třída 250SX - 40 jezdců na základě aktuálního bodového pořadí a kvalifikačních výsledků 100 nejlepších čísel nebo kombinovaných sezón 2020
  • Pro výběr brány se budou konat dvě kvalifikační sezení
  • 250SX Class - Two Heat Races and a Last Chance Qualifier (LCQ)
  • Třída 450SX - dva závody v rozjížďce a kvalifikace poslední šance (LCQ)
  • Hlavní událost třídy 250SX
  • Hlavní událost třídy 450SX

Pro spoustu závodníků to byla určitě neočekávaná přestávka, ale ti jako Ken Roczen - špičkový uchazeč se třemi vítězstvími v této sezóně - si vzali čas na zotavení.

Zjevně, když celá věc s koronavirem začala, byli jsme všichni v neznámu a stále jsme v neznámu, kdy budeme pokračovat v závodech, řekl Roczen Mike Tirico on Oběd Talk živě . Ale vypadalo to, že (návrat) bude docela daleko.

sušit v sušičce s tenisovými míčky

Udělal jsem si volno a vlastně jsem pomohl svému tělu, protože ať už začneme cokoli, když začneme závodit, a oni se stále snaží dostat do všech závodů, bude se závodit hodně za sebou. A nemluvě o tom, že půjdeme do série 2021, bude se hodně závodit zády k sobě s velmi malým volnem, a tak jsem se rozhodl si dát nějaké volno.

Harmonogram závodu aktuálně běží do konce června. Více informací je k dispozici na supercrosslive.tv.


Populární Problémy

Ceny People's Choice Awards 2020 se konají v neděli večer. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat show online.

Může Bautista Agut proplout do svého druhého čtvrtfinále Major, nebo Benoit Paire rozruší svůj jablečný vozík a dosáhne svého prvního? .

Nemožné úspěchy Rogera Federera v roce 2017 nás přiměly přemýšlet, zda dokáže také zabít Bílé chodce a chodit po vodě.

Jak bojovat proti právní bitvě za málo peněz. Soudní spory nemusí být drahé. Jak se více lidí obrací na právní systém s žádostí o pomoc při řešení jejich problémů, je k dispozici více zdrojů, které vám pomohou reprezentovat se před soudem. Své...

Ve čtvrtek Rafael Nadal ve čtvrtek odstoupil z letošního Wimbledonu a olympijských her s odvoláním na potřebu fyzicky se zotavit po vyčerpávající jílovité sezóně.

Pemza vzniká, když horká láva ochlazuje tak rychle, že proces zachycuje plynové bubliny v tvrdnoucím materiálu, což má za následek porézní a abrazivní kámen, který je ideální pro odstranění suché pokožky. Https://geology.com/rocks/pumice.shtml ...