Jak sledovat online hru Lions vs Steelers Preseason online zdarma

Předsezonní hodinky Lions Steelers

Getty Dwayne Haskins z Pittsburgh Steelers hrál ve své první přípravné hře dobře.

Pittsburgh Steelers bude v sobotu hostit Detroit Lions v předsezónní akci na Heinz Field.

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) se bude vysílat na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny mimo ni. diváci trhu. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Lions vs Steelers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Lions vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Pittsburghu, Altooně, Harrisburgu, Youngstownu, Saginawu, Escanabě a dalších místních trzích, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, Lions vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

jak zabalit tenisovou raketu

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Lions vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích Lions nebo Steelers

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Lions vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Pittsburghu, Altooně, Harrisburgu, Youngstownu, Saginawu, Escanabě a dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

streamovaná hra o trůny sezóna 8 epizoda 3

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Lions vs Steelers naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Lions vs Steelers naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předsezóny Lions vs Steelers

Detroit padl ve svém prvním preseason zápase proti Buffalo Bills, 16-15. Nový rozehrávač Lions Jared Goff šel 7: 9 na 56 yardů a zálohy Tim Boyle a David Blough také zažily akci. Boyle dokončil hru na 8-15 yardů na 38 yardů, zatímco Blough si vedl lépe a na 76 yardů šel 5-6.

Byla to vyrovnaná hra, která šla až k drátu, a hlavní trenér Lions Dan Campbell říká, že jeho tým bude mít podrobnější herní plán ve hře 2 předsezóny. Budeme více plánovat hru než proti Buffalu, Řekl Campbell tváří v tvář Ocelářům. Nebude to úplný herní plán, ale budou mít v sadě nástrojů dost na to, aby mohli pracovat. Když se tedy příští týden připravíme na kolty, určitě toho bude o něco více, než bylo tento týden.

Hlavní trenér Lions také prozradil, že si není jistý, jestli se Goff a několik dalších klíčových veteránů chystají na zápas proti Steelers. Začínám teď přemýšlet o tom, že možná sednu na pár těchto kluků, pár vybraných veteránů je něco, na co právě teď myslím. Ještě tam nejsem, řekl Campbell Free Press Detroit .

Na druhé straně Steelers vycházejí z vítězství 24: 16 nad Philadelphia Eagles 12. srpna. Záložní hráč Dwayne Haskins měl skvělou hru, 16-12 na 161 yardů a přistání. Mason Rudolph a Joshua Dobbs také dostali opakování, přičemž Rudolf šel 8-9 na 77 yardů a Dobbs dokončil 5 ze 6 průchodů na 31 yardů a odposlech.

Ben Roethlisberger však přikývne, aby začal v tomto, ale Haskins nebo Rudolf mu poté ulehčí. Trenér Steelers Mike Tomlin potvrdil, že Roethlisberger se tento týden dočká akce, ale jak moc se ptal.

Budeme hrát podle sluchu, Řekl Tomlin o jeho zahájení QB. Máme plán, ale jsme také ochotni tento plán upravit na základě toho, co vidíme na stadionu.

Když byl dotázán, jestli se také pokusí získat Haskins nějakou práci v prvním týmu, hlavní trenér Steelers poznamenal, že to není na jeho seznamu priorit. Ne v tomto konkrétním případě, řekl Tomlin. Důraz na tento výlet, který se týká pozice quarterbacka, je dostat Bena na jeho první expozici na stadionu v sezóně a my odtud půjdeme.


Populární Problémy

Belinda Bencic se poprvé objeví na lukrativním finále WTA v Číně koncem tohoto měsíce, protože Serena Williamsová chybí.

Legenda NBA Dirk Nowitzki je fanouškem jednoručního bekhendu Rogera Federera a sám hraje s jednou rukou. Federer je jedním ze šesti hráčů v top 20 žebříčku ATP, kteří používají jednoruční bekhend.

Zde je návod, jak sledovat nové epizody seriálu „Jsi nejhorší“, který je zpět v páté a poslední sezóně.

Ve svém druhém turnaji ATP od loňského Mnichova způsobil jamajský Němec ohromující rozrušení, když porazil Alexandra Zvereva. .

Získejte přehled o tom, jak sledovat poločasovou show Super Bowl 2019 online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez kabelu.

Jak naučit dospělého jezdit na kole. Mnoho lidí si myslí, že pokud se v dětství nenaučili jezdit na kole, nikdy to neudělají. Naštěstí tomu tak není a naučit dospělého jezdit na kole nemusí být složité ani frustrující ...