Jak se dívat na Alienist Season 2 online bez kabelu

The Alienist: Angel Of Darkness Ep 202,

TNT The Alienist: Angel Of Darkness Ep 202, 'Something Wicked'.Kriminální show z období gotiky Alienist návrat neděle 19. července ve 21 hodin ET/PT s druhou sezónou na TNT.badmintonový bekhend jasný

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Alienist na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TNT na Hulu pomocí živé televize

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Alienist žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TNT na Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Alienist živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 2 „The Alienist“Hrát si

The Alienist: Angel of Darkness - 2. sezóna | Oficiální upoutávka | TNT Příběh Alienist: Angel of Darkness pokračuje Dakota Fanning a Luke Evans. Zachyťte zbrusu novou sezónu 2, která má premiéru 19. července. #TNT #TheAlienist REGISTRACE: bit.ly/SubscribeTNT Stáhněte si aplikaci TNT: bit.ly/1GcZDJb O filmu Alienist: The Alienist je nadcházející americký dramatický televizní seriál podle stejnojmenného románu Caleba Carra. Psychologický… 2020-05-21T20: 25: 36Z

První sezóna Alienist viděl psychiatra Dr. Laszlo Kreizlera (Daniel Bruhl), ilustrátora New York Times Johna Schulyera Moora (Luke Evans) a sekretářku NYPD Saru Howardovou (Dakota Fanning) vyšetřovat sérii zločinů, kde byly v New Yorku strašlivě zavražděny prostitutky. Nyní, v sezóně dva, s podtitulem Angel of Darkness, se neohrožení vyšetřovatelé snaží vypátrat unesené dítě.

Podle tiskové zprávy TNT, In The Alienist: Angel of Darkness , Sara otevřela svou vlastní soukromou detektivní kancelář a vede obvinění ve zcela novém případě. Znovu se setká s Dr. Kreizlerem, impozantním mimozemšťanem a Johnem Moorem, nyní reportérem New York Times, aby našla Ana Linaresovou, unesenou kojeneckou dceru španělského konzulárního úřadu. Jejich vyšetřování je zavede na zlověstnou cestu vraždy a podvodu a míří k nebezpečnému a nepolapitelnému zabijákovi. Stejně jako v The Alienist, série osvětluje provokativní problémy doby - korupci institucí, nerovnost příjmů, senzacechtivost žlutého tisku a roli žen ve společnosti - témata, která rezonují dodnes.

Osmidílná sezóna se bude vysílat po dobu čtyř týdnů, přičemž dvě epizody se budou vysílat zády k sobě každou neděli večer. První dvě epizody mají název Ex Ore Infantium a Something Wicked a jejich popisy slibují, že při práci na zjištění, kdo unesl dítě Ana, Sara odhalí vodítko v obchodním domě Siegel Cooper, které ji zavede na nebezpečné území. Moore se snaží vyvážit svůj osobní a profesionální život, když zkoumá spojení s newyorským kriminálním podsvětím. Kreizler má podezření na temné dění v Lying-In Hospital, zatímco bývalý policejní prezident Thomas Byrnes (Ted Levine) spiknutí proti jejich vyšetřování.Hrát si

Alienist: Angel of Darkness - Lov pokračuje | Oficiální upoutávka | TNT Hon na nového vraha začíná 19. července, kdy se The Alienist: Angel of Darkness vrací do TNT. #TNT #TheAlienist REGISTRACE: bit.ly/SubscribeTNT Stáhněte si aplikaci TNT: bit.ly/1GcZDJb O filmu Alienist: The Alienist je nadcházející americký dramatický televizní seriál podle stejnojmenného románu Caleba Carra. Psychologické thrillerové drama se odehrává ... 2020-07-14T16: 09: 20Z

Následující neděli, 26. července, se epizody jmenují Labyrint a Zlacená klec a jejich popisy škádlí, vše není tak, jak to vypadá v Lying-In Hospital, protože Sara přesvědčuje mladou sestru, aby odhalila, co se děje za zavřenými dveřmi. Kreizler je přesvědčen, že hypnóza může odemknout traumatické vzpomínky na Señoru Linares (Bruna Cusi). Aby mohl vyšetřování pokračovat, představí Moore Saru dobře propojeného přítele, který způsobí další osobní propletence, protože Cyrus (Robert Wisdom) pořádá Moorovu rozlučku se svobodou v jeho salónu.

Navíc týmu tikají hodiny, aby lokalizovaly dítě Ana. Sara si dělá starosti o svou mladou tajnou detektivku Bitsy Sussman (Melanie Field). William Randolph Hearst (Matt Letscher) pořádá honosný ples na oslavu zasnoubení své kmotřenky Violet (Emily Barber) s Moorem. Míč dává Sáře a Kreizlerovi příležitost konfrontovat podezřelého z případu.

Alienist sezóna dva vysílá v neděli ve 21 hodin ET/PT na TNT.


Populární Problémy

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Otec Dominica Thiema Wolfgang hovořil o emocionální cestě svého syna na vrcholné úrovně tohoto sportu. Wolfgang vzpomínal zejména na jeden zápas, juniorské finále French Open v roce 2011, které ho velmi zasáhlo.

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Otrávená láska: Stacey Castor Story“ online, bez kabelu.

Pokud sázíte na sportovní události, musíte být schopni přečíst kurzy a pochopit, co znamenají. Kromě toho musíte rychle vypočítat potenciální výhry pro různé sázky, zvláště pokud se v průběhu události mění šance ....

Fidži se utká s Uruguayí v kulečníkovém mistrovství světa v ragby 2019. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.