Jak sledovat film „Desus & Mero“ online bez kabelu

Zobrazit čas Desus & Mero se vracejí z přestávky, aby dokončili druhou sezónu své oblíbené noční talk show v Showtime.Veselá pozdní noční talk show Desus & Mero se vrací z měsíční přestávky tento týden, aby dokončil svou druhou sezónu. Vrací se v neděli 5. července ve 23 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, postupujte takto Desus & Mero na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick , Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Po přihlášení můžete show sledovat buď naživo, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete show sledovat živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled Desus & MeroHrát si

Přinesli jsme vám Bodegu | DESUS & MERO | ZOBRAZIT ČAS Bodega Boys jsou budoucností noční televize. Chyťte nové epizody DESUS & MERO v neděli a ve čtvrtek v 11/10c pouze v SHOWTIME. #DESUSandMERO #BodegaHive Přihlaste se k odběru kanálu YouTube DESUS & MERO: goo.gl/MRjgEi Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME hned teď: sho.com/store_yt_showtime Získejte více SHOWTIME: Sledujte: twitter.com/shodesusandmero/ Like: facebook.com/DESUSandMERO Instagram:… 2019-05-02T15: 25: 39Z

Komediální duo Daniel Desus Nice Baker a Joel The Kid Mero Martinez debutovalo v únoru 2019 s jejich vlastní talk show a od února do listopadu vysílalo úspěšnou 45dílnou první sezónu. Druhá sezóna měla premiéru 3. února 2020, ale poté, co 12. března měla krátkou přestávku, kvůli pandemii COVID-19, která ukončila televizní produkci po celém světě.

Druhá sezóna se vrátila 30. března a běžela nepřetržitě až do 28. května. Nyní, po přestávce něco málo přes měsíc, je noční talk show zpět s novými epizodami, které začínají v neděli 5. července ve 23 hodin. ET/PT. To znamená posun show - dříve se vysílal v pondělí a ve čtvrtek, nyní se bude vysílat v neděli a ve čtvrtek.

Podle vydání z Showtime je v každé epizodě Desus Nice (Daniel Baker) a The Kid Mero (Joel Martinez), kteří se zajímají o aktuální témata dne a chatují s hosty na křižovatce popkultury, sportu, hudby, politiky a dalších .

Vypráví také o tom, jak se Desus a Mero setkali, a říkali, že to byli dlouholetí známí, kteří se připojili online v počátcích Twitteru, kde uvolnili své silné osobnosti a našli spřízněné duše. To vedlo ke stintům na Complexu a MTV, podcastu Bodega Boys a každodenní noční show o Vicelandu, která vyvolala horečnaté pokračování. Rychlá dvojice přináší do pozdních nočních hodin zřetelný hlas a přináší chytré a komediální komentáře ke všem tématům, díky nimž publikum bzučí.

ping pong hry stolního tenisu


Hrát si

Stacey Abrams o Trumpovi, volební a hlasovací práva 2020 | Rozšířený rozhovor | DESUS & MERO | ZOBRAZIT ČAS DESUS & MERO si popovídají s bývalou vedoucí menšinové gruzínské Sněmovny reprezentantů a bývalou guvernérkou Gruzie, Stacey Abramsovou, o své budoucnosti v politice, romanopisci a nejlepších textech! Chytejte nové epizody DESUS & MERO v pondělí a ve čtvrtek v 11/10c pouze v SHOWTIME. #DESUSandMERO #BodegaHive Přihlaste se k odběru… 2019-04-12T17: 19: 45Z

Desus a Mero také nadále pořádají svůj podcast Bodega Boys, které najdete zde .

První epizoda, kdy se show vrací, se jmenuje You Are the Jake a představuje hosta Jamaala Bowmana, který kandiduje do Sněmovny reprezentantů USA v 16. okrsku New Yorku. Je výzvou pro úřadujícího Eliota Engela.

Epizoda z 9. července se jmenuje It Be Your Own Mans a obsahuje dřívější Denní show hostitel Jon Stewart. Název epizody z 12. července zatím nebyl oznámen, ale představeným hostem je rapper Noname. V epizodě ze 16. července hraje filmař Judd Apatow.

Desus & Mero vysílá v neděli v 11 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Vyřezat šunku se může zdát obtížné udělat správně, ale naučit se to není příliš obtížné. Pokud plánujete servírovat šunku, budete chtít znát správnou techniku, jak krájet dokonalé šťavnaté plátky šunky, které budou sloužit vašim hostům. Jakmile ...

Jednalo se o první Federerův zápas s hráčem top 10 za šest měsíců.

Elitní basketbalové programy na střední škole Gonzaga Prep a Bishop Gorman se v sobotu setkají na HoopHall West 2018. Zde je návod, jak hru sledovat.

Sledujte tenis, jaký jste ještě nikdy neviděli.

Jak opravit krajkový skus hokejovými bruslemi. Scénář: Právě jste si koupili nějaké nové brusle. Perfektně sedí. Pekli jste je a pak v nich čtyři dny bruslili s velkým úspěchem, ale pak pátý den máte problém: příšerná krajka ...

Kdo by nemiloval obrovského plyšového medvídka? Andy Murray se po svém daru od Donny Vekic a Stana Wawrinky rozhodně usmíval.