Jak sledovat hry s nabíječkami online bez kabelu 2019

Getty FOXBOROUGH, MASSACHUSETTS - 13. LEDNA: Philip Rivers #17 Los Angeles Chargers reaguje během čtvrtého kvatera v divizním zápase play off AFC proti stadiónu New England Patriat Gillette 13. ledna 2019 ve Foxborough, Massachusetts. (Foto: Al Bello/Getty Images)Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Chargers, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

nejlepší tenisové boty na zumbu

Po 12 výhrách a loňském výletu do divizního kola vstupují Los Angeles Chargers mezi oblíbené v AFC do roku 2019.Hry s nabíječkami letos budou buď na CBS (9 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (3 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (2 hry - na národní úrovni) nebo ESPN (1 hra - na národní úrovni) z her Fox (7. listopadu vs. Oakland) budou také zapnuty Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Nabíječky sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Součástí jsou nabíjecí kanály : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici naživo v Los Angeles a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Chargers, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete hry Nabíječky sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Součástí jsou nabíjecí kanály : CBS, Fox, NBC (všechny dostupné naživo v Los Angeles a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob, jak sledovat jednu hru Chargers na ESPN v roce 2019, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Chargers pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS, které jsou v prodeji (letos jich je 9 pro nabíječky), a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos her Chargers CBS na webu Amazon nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem na trhu (pro nabíječky je jich letos 9) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Chargers CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Chargers a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

jak hrát tenis jako profesionál

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled na sezónu nabíječek 2019

Chargers vloni dosáhli skóre 12: 4, což je jejich nejlepší známka, protože v roce 2009 vyhráli 13 her. V bodech se umístili mezi 11 nejlepšími body, povolenými body, yardy a yardy.

Uprostřed protahování hvězd běžícího zpět Melvina Gordona a několik dní před jejich debutem v pravidelné sezóně v roce 2019, Chargers nakoupili čtyřnásobné centrum Pro Bowl Mike Pouncey na roční prodloužení o 9 milionů dolarů, aby ho udržel v prašanové modři do roku 2020.

Třicetiletý hráč se připojil k Chargers jako volný agent před kampaní v roce 2018.

Od prvního dne byl Mike vším, čím jsme si mysleli, že bude, a více, řekl generální manažer Tom Telesco Chargers.com . Je to nezpochybnitelný vůdce, a to jak v šatně, tak na hřišti, který si získal respekt spoluhráčů i trenérů. Jeho neutuchající pracovní morálka - byly doby, kdy jsme museli bojovat, abychom ho udrželi mimo cvičné pole - a houževnatost jsou nakažlivé.

Pouncey a jeho kohorty v útočné linii se loni vzdali 34 pytlů, osmého nejméně v NFL. Spěchači nabíječek měli v průměru 4,7 yardu na jedno přenášení, což je sedmá nejlepší známka ligy.

Třináctou sezónu v řadě si zadák Philip Rivers nenechal ujít start. Dokončil 68,3 procenta svých přihrávek za 4 308 yardů, 32 přistání a 12 zachycení.

Po odchodu širokého přijímače Tyrella Williamse, který se připojil k Oakland Raiders během offseason, se Rivers bude pravděpodobně více dívat na třetího ročníku Mike Williams, sedmý celkový výběr v draftu 2017.

Podle mě Rivers nikdy neřekl o svém přijímači o délce 6 stop a 4 palce ESPN . Očividně to nemusíte vždy jen tak zvracet. Procenta nejsou po celou dobu ve váš prospěch, ale má takový poloměr úlovku a je tak velký. Když se většina chlapů může zdát zakrytá a uvidíte ho, řeknete: „No, možná má šanci.“

Na to jsem si za ty roky u některých přijímačů, které jsme tu v minulosti měli, zvykl. Je podobný těm chlapům v tom, že jde nahoru a dělá úlovky. … Bude velkou součástí toho, co děláme.

Po nováčkovské sezóně sužované zraněním vedl rychlý Williams v roce 2018 Chargers s 10 chyty touchdownu. Udělal 43 chytů na 664 yardů a přidal spěchající touchdown.

To je hlavní věc - být zdravý po celou sezónu, být k dispozici - a mám pocit, že ke zbytku dojde, řekl Williams, podle ESPN. Protože jsem široký přijímač, mám pocit, že moje dostupnost je pro mě nejlepší. Mám pocit, že pokud budu venku, budu hrát za tým, takže [mým cílem je] být k dispozici.


Populární Problémy

Scruff není jen špinavě vypadající frajer visící kolem WalMartu, je to vlastně subkultura pro ty, kteří deklarují svou svobodu stylem, hudbou a osobností. Je mi to jedno. První věc, kterou byste měli chápat, je, že ...

Gonzaga a Arizona se setkají v sobotu večer v Tusconu a čeká je obrovská bitva. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Deboning (někdy nazývaný „vykostění“) je proces odstraňování kostí z drůbeže před vařením. Vykostěná krůtí prsa jsou základem mnoha receptů, jako jsou například krůtí prsa pečená v troubě nebo krůtí kaboby. Kosti z vykostění ...

Bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori nedávno odpověděl veselou odpovědí na otázku, čím by chtěl být jako dítě.