Jak streamovat „Potomky 2“: Průvodce prohlížením rodiny

potokoví potomci 2

Disney

v Potomci 2 , pokračování Disney’s 2017 Potomci, Dove Cameron’s Mal bojuje s požadavky být přítelkyní královské rodiny a rozhodne se vrátit ke svým kořenům na Isle of the Lost.

Stream Descendants 2 zde

Tam zjistí, že Uma, Ursulova dcera, se stala královnou. Spolu se synem kapitána Hooka, Harrym a Gastonovým synem Gilem se Uma chystá snést bariéru mezi Auradonem a ostrovem. Následují kouzla únosu, podvodu a lásky, která vedou k epické bitvě mezi Umou, která se promění v obří chobotnici, a Malem bojujícím v dračím stavu. Ben zasáhne, ale zvítězí dobro nad zlem? Hodinky Potomci 2 online zjistit. Zde je návod, jak streamovat Potomci 2 právě teď:

Jak streamovat „Potomky 2“ - exkluzivně na Disney+

Potomci 2 je jedním z mnoha originálních filmů Disney TV, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

video techniky raketbalů

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Wreck-It Ralph a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledání potomků 2
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Stream Descendants 2 zde


„Potomci 2“: Přehled

Datum vydání: 21. července 2017
Tvůrci: Výkonní producenti Judy Taylor, Wendy Japhet, Sara Parriott a Josann McGibbon; Producent Shawn Williamson; Spisovatelé Sara Parriott a Josann McGibbon
Ředitel:
Kenny Ortega
V hlavních rolích:
Dove Cameron, Cameron Boyce, Sofia Carson, Booboo Stewart, Mitchell Hope, Čína Anne McClain
Hodnocení:
NE
Synopse:
Mal se snaží splnit požadavky svého nového života jako královna Auradonů a vrací se na Ztracený ostrov a objevuje Umu a její gang, jak se chystají sundat bariéru.


Jak dlouho jsou „Potomci 2“?

Na Délka 111 minut , Potomci 2 má téměř stejnou délku jako jeho předchůdce, Potomci (112 minut).


Děj „Potomci 2“

V roce 2017 Potomci 2 “, pokračování Disneyho„ Descendants “a druhého ze tří„ Descendants “filmů, Dove Cameron’s Mal bojuje s požadavky být přítelkyní královské rodiny a rozhodne se vrátit ke svým zlým kořenům na Isle of the Lost. Tam zjistí, že se vůdcem stala Uma, dcera Ursuly.

Spolu se synem kapitána Hooka, Harrym a Gastonovým synem Gilem se Uma chystá snést bariéru mezi Auradonem a ostrovem. Když se Ben, Evie, Jay a Carlos vplížili na ostrov, aby našli Mal, Uma zajala Ben a vyhrožovala mu zabitím, pokud Mal a její přátelé nepřinesou hůlku Uma Fairy Godmother.

disney plus v roce tv

Přátelé vymění Bena za kovanou hůlku, kterou vytvořili pomocí 3D tiskárny, a utečou zpět do Auradonu. Ale když se Ben objeví v Cotillionu s Umou, Mal si uvědomí, že je pod kouzlem lásky. Přizná mu svou pravou lásku a políbí ho, čímž prolomí kouzlo. Uma se promění v obří chobotnici a Mal se brání jako drak v epické bitvě magických rozměrů.

Ben zasáhne a zastaví bitvu. Uma se vrací na Ztracený ostrov a Mal se znovu shledá s Benem a opouští magii a obrátí svou knihu kouzel na Fairy Godmother. Ale pohřbená ve scéně uprostřed závěrečných titulků, Uma slibuje, že příběh nekončí.


Obsazení ‚Potomci 2‘

potomci 2 obsazení

& zwnj; The Descendants 2 obsazení na premiéře filmu v roce 2017. (Disney)

Potomci 2 představuje jasné mladé hvězdy z originálu Potomci film, spolu s několika novými tvářemi.

Dove Cameron zlo

Mal je dcerou Maleficent a vedla gang potomků padouchů - Evie, Carlos a Jay - na Ztracený ostrov, než objevila svou dobrou stránku v království Auradon. Potomci 2 označuje Cameronovo druhé ze tří filmových vystoupení jako Mal; ona také hrála jako postava v animovaném seriálu Potomci: Wicked World . Herečka je také známá pro své role dvojčat v seriálu Disney Liv a Maddie a v televizním filmu, Lak na vlasy Živě!

jak se stát lepším tenistou

Cameron Boyce jako Carlos

Carlos je synem Cruelly DeVil, jejíž bezcitné pátrání po kožešině podpořilo oblíbence Disney 101 dalmací . Boyce se objevil jako postava ve všech třech Potomci filmy a animované seriály. Byl milován v rolích v Disney show Jessie a jako hlas Jakea v Jake a piráti z Země Nezemě . Boyce zemřel na epileptický záchvat ve věku 20 let v roce 2019, těsně před premiérou Potomci 3 .

Sofia Carsonová jako Evie

Dceru Evie královny Sněhurky, Evie hraje herečka Sofia Carson, která je také známá svými rolemi pro rok 2019 v televizním seriálu Pretty Little Liars: The Perfectionists a remake 2016 Dobrodružství při hlídání dětí .

Booboo Stewart jako Jay

Jay je synem Jafara, zlého čaroděje z Disney’s Aladin . Kromě jeho role v Potomci franšíza, Stewart je nejlépe známý pro svou hlavní roli jako Seth Clearwater v Twilight sága .

Mitchell Hope jako král Ben

Ben je syn Belle a Bestie, korunovaný v první králem Auradonu Potomci film. S méně než tuctem kreditů na jeho jméno byla Hope obsazena do role Bena, protože ztělesňoval inherentní dobrou povahu „Bena“ a smysl pro spravedlnost, který postava představuje.

Čína Anne McClain na Jednoho

Uma je dcerou Malá mořská víla Mořská čarodějnice Ursula a premiéry v Potomci 2 jako nový vůdce Isle of the Lost. McClain byl obsazen Potomci 2 po vyjádření postavy Umy v animované sérii spinoff Potomci: Wicked World v letech 2015-2016. Herečka je v televizním seriálu známá také jako Blesk Černý blesk .


Písně a soundtrack „Potomci 2“

S písněmi jako Ways to Be Wicked, Chillin ‘Like a Villain a What’s My Name, the Potomci 2 zvukový doprovod je stejně energický a chytlavý jako soundtrack k originálu Potomci film. 32minutová hudba obsahuje 11 skladeb, které hrají převážně samotní herci. Zvukový doprovod debutoval v č. 6 na vývěsní tabuli 200 se 46 000 jednotkami - více jednotek než originál Potomci soundtrack, který dosáhl vrcholu žebříčku Billboard 200 během týdne pomalejšího vydání v roce 2015. Dvě desítky skladatelů přispěly Potomci 2 soundtrack, včetně Alana Menkena, známého jména ze soundtracků Disney.


„Potomci 2“ u pokladny

Podle Disneyho premiéra Potomci 2 byl sledován 8,9 milionu diváků napříč šesti svými kanály - největší kabelové publikum od premiéry Potomci v roce 2015, který vysílal pouze na Disney Channel a přilákal 6,55 milionu diváků. Potomci 2 téměř uvědomil Prodeje DVD ve výši 12 milionů dolarů po dobu dvou let ve srovnání s 17 milionů dolarů pro Potomci .

sledujte život obleku na palubě

Recenze „Potomci 2“ - Co řekli kritici

Kritici jsou ve svých reakcích poněkud smíšení Potomci 2 s tím, že energická a zábavná hudební fantazie potěší zamýšlené mladé publikum, ale zápletka je hloupější a tmavší než jeho předchůdce. Rodiče možná nejsou takoví, jako v příběhu, ale přesto oceňují pozitivní vzory a silné ženské postavy.


Kde se „Potomci 2“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Potomci byl Film č. 1 o kabelové televizi z roku 2015 , takže není divu, že fanoušci měli hlad po pokračování. Potomci 2 měla premiéru s ještě vyšším počtem diváků v roce 2017 a jedním hodnocením 50 z nejlepších originálních filmů Disney Channel staví Potomci 2 na 11. místě výše Potomci v 26. slotu. Potomci 2 představuje nové darebácké postavy včetně Ursulovy dcery Umy, syna kapitána Hooka Harry a Gastonův syn Gil. Také hlouběji zkoumá vnitřní boje padouchů, kteří se stali dobrými, zvláště Mal. Film se jmenoval Zatím nejambicióznější film Disney Channel díky 1 500 kostýmům, bojům s meči a vodním scénám. Potomci 2 následovalo tolik očekávané Potomci 3 v roce 2019.


Trailer „Potomci 2“Hrát si

Descendants 2 - Trailer (HD) Potomci 2 mají premiéru v pátek 21. července na Disney Channel. Potomci 2 hvězdy Dove Cameron, Sofia Carson, Cameron Boyce, Booboo Stewart, Mitchell Hope a Chine Anne McClain 2017-05-01T01: 12: 36 000Z Stream Descendants 2 zde

Drobnosti „Potomci 2“: 5 rychlých faktů

Potomci 2 zkoumá Malin vnitřní boj s dobrem a zlem a ukazuje, kam až zajde, aby porozuměla sama sobě - ​​a aby zachránila přátele, které miluje. Zde je to, co potřebujete vědět:

1. Potomci 2 Byl považován za dosud nejambicióznější film Disney Channel

Tvůrci Potomci 2 šel všechno ven udělat rozruch s tímto velmi očekávaným pokračováním. Závěrečná taneční sekvence na zaplavené palubě jachty vyžadovala ke startu dvě vodní děla. Kostýmní výtvarnice Kara Saun vytvořila 1 500 kostýmů na míru pro herce filmu. Každý člen obsazení měl 20 hodin výcviku meče, aby se připravil na dvě scény boje s mečem. A k místům natáčení patřil 40pokojový hrad ve Victorii v Kanadě, starý cukrovar a 100 let starý měděný důl.

jak se dívat na sezónu 5 na zelené listí

2. Potomci 2 Režisér Kenny Ortega se inspiroval klasickým a současným hudebním divadlem

Díky desítkám let zkušeností s režií muzikálů Ortega čerpal inspiraci pro hudební a taneční sekvence v Potomci 2 z celé řady oblíbených předchůdců. Ortega a Disney Channel viceprezident hudby a soundtracku Steven Vincent byli ovlivněno scénami v West Side Story a Hamilton jak vytvářeli hudební scény mezi reformovanými darebáky a Uminou pirátskou posádkou.

3. Potomci 2 Zkoumá hlubší témata než první film potomků

Zatímco se Evie, Jay a Carlos usadili v životě v Auradonu, Mal čelí vnitřnímu boji mezi dobrem a zlem v Potomci 2 . Tlaky jejího života v Auradon Prep jsou příliš silné, zatímco její ego a její kořeny jako Villain Kid ji táhnou zpět na Ztracený ostrov - ale co s tím dobrem, který v sobě objevila? Všechny známé postavy vyrůst trochu dovnitř Potomci 2 “a příběh se nevyhýbá tomu, jak to vypadá.

4. Míra publika Potomci 2 Jeden z nejlepších originálních filmů Disney Channel

Mezi originálními filmy Disney Channel hodnocené na webu recenzí Rotten Tomatoes, Potomci 2 je důsledně v top 10. Kritici oceňují silné ženské postavy a pozitivní vzory filmu a také jeho ochotu prozkoumat hlubší aspekty příběhu. Dospělé postavy se usazují Potomci 2 , což někteří kritici cítí, že je film hloupější ale také přitažlivější pro zamýšlené mladé publikum.

5. Potomci 2 Dělá chytré odkazy na darebáky, kteří se ve filmu neobjevují.

Samozřejmě, příběh založený na potomcích darebáků Disney a královské rodiny musí být nabitý odkazy na filmy a postavy, které přišly dříve. Ale pozorně sledujte scény na Isle of the Lost a některých si všimnete zábavné a chytré odkazy na padouchy kteří byli jinak z příběhu vynecháni. Curl Up and Dye od Lady Tremaine, Shan Yu's Dastardly Dim Sum - podívejte se, co ještě můžete vidět!

Stream Descendants 2 zde


Populární Problémy

Jak zorganizovat badmintonový turnaj. Badmintonový turnaj je příležitost, kde hráči dostanou šanci hrát proti týmům z jiných klubů, regionů nebo dokonce zemí. Uspořádání vlastního turnaje bude vyžadovat dobré plánovací schopnosti ...

Poté, co se váš přítel přestěhoval na vysokou školu, to může být těžké nebo osamělé. Rozloučení je těžké, ale můžete svého přítele poslat smysluplným způsobem. Zůstat v kontaktu se svým přítelem zajistí, že váš vztah vydrží navzdory ...

Kyrgios způsobil obrovské rozrušení, když sesadil Rafaela Nadala. Dokáže zopakovat výkon, když se ujme Wawrinky?

Yulia Putintseva se ve čtvrtek utká s Petrou Marticovou ve druhém kole 2020 Italian Open. Mimochodem, Putintseva a Martic se proti sobě postavili jen minulý týden na US Open, kde měl Kazach nejvyšší postavení.

Elena Rybakina a Daria Kasatkina se v úterý setkají v prvním kole Ostrava Open. Jedná se o vůbec první zápas mezi oběma hráči na turnaji WTA.