Jak streamovat „Simpsonovi“ sezóna 2: Průvodce prohlížením rodiny

Simpsonovi sezóna 2

Disney/FOX V sezóně 2 seriálu Simpsonovi Homer rozpoutal dav ve hře Springfield Isotopes a byl vybrán jako nový maskot týmu s názvem „Dancin“ Homer.

Streamujte hned 2. sérii Simpsonových

servírování tenisových tipů

Když Simpsonovi se vrátil na začátek své druhé sezóny, vrátil se s hromadou nových postav, aby představil sérii. Matt Groening, James L. Brooks a Sam Simon byli zpět jako showrunners a producenti na sezónu, která široce rozšířila Simpsonův vesmír. Postavy jako starosta Quimby, Kang a Kodos, Maude Flanders, Bill a Marty, Dr. Hibbert, Roger Meyers, Jr., Sideshow Mel, Lionel Hutz, Dr. Nick Riviera, právník s modrými vlasy, Rainier Wolfcastle, Troy McClure, Groundskeeper Willie, Hans Moleman, profesor Frink a Comic Book Guy byli všichni seznámeni s nezvyklým městem Springfield a naplnili show opakujícími se postavami, které se nakonec stanou stejně klíčovými pro sérii jako samotní Simpsonovi.

Začalo to jako série krátkých filmů Show Tracey Ullmanové už přerostl v to, co se brzy stane jednou z nejdéle běžících primetime kreslených show (a globálním monstrumem), který stále vypadá, že je prakticky nekonečný.

Groeninga Simpsonovi (nyní ve své 31. sezóně) se odehrává ve fiktivním městě Springfield a sleduje titulární rodinu otce Homera, inspektora bezpečnosti v místní elektrárně, mámu Marge, domkaře a jejich tři děti: potížistu Barta, který se vždy dostává do ve škole Lisa, předčasná aktivistka, a malá Maggie, která málokdy mluví. Rodina paroduje americkou společnost a popkulturu s rostoucí úrovní směšnosti a obrovským obsazením měšťanských postav, které přispívají k naprosté hlouposti a genialitě show.

Se 663 epizodami a počítáním Simpsonovi přežil Gunsmoke jako nejdelší americká skriptovaná primetime televizní show, pokud jde o roční období a epizody. Celovečerní hraný film byl uveden v roce 2007 (s názvem Simpsonovi film ), kromě komiksů, videoher a dokonce i jízdy Universal Studios. Rodina má dokonce svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Nyní s Disney+můžete nyní streamovat Simpsonovi Sezóna 2 online.

Jak streamovat sezónu 2 „Simpsonovi“ - exkluzivně na Disney+

Jak streamovat „potomky“ - exkluzivně na Disney+

Simpsonovi sezóna 2 je jedním z fanoušků oblíbených animovaných pořadů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Simpsonovi a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte potomky
  5. 5. Klepněte na Potomci
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Simpsonovi“, sezóna 2: Přehled

Datum vydání: 11.10.1990 - 11.07.1991
Tvůrci: Tvůrce a producent Matt Groening a producenti James L. Brooks a Sam Simon; všichni tři byli showrunnery ve druhé sezóně show
V hlavních rolích: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer a Hank Azaria
Hodnocení: Série je většinou hodnocena TV-PG, i když některé epizody mají facku s hodnocením TV-14.
Synopse: Simpsonovi je satirické zobrazení života dělnické třídy, ztělesněné rodinou Simpsonových, kterou tvoří Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie, z nichž všichni žijí ve fiktivním městě Springfield. Paroduje americkou kulturu a společnost, televizi a lidské podmínky.

Jak dlouhá je sezóna 2 „Simpsonovi“?

Simpsonovi Období 2 se skládá celkem z 22 epizod. Bez reklam se epizody pohybují mezi 22 a 24 minutami.

Děj 2. série „Simpsonovi“

Ve druhé sérii této série dostane Bart F, což téměř způsobí, že zůstane celý rok zpět. Homer rozpoutá dav při hře Springfield Isotopes a je vybrán jako nový maskot týmu Dancin ‘Homer. Hovězí maso Ned Flanders a Homer, nad jehož synem vyhraje místní minigolfový turnaj. Marge viní The Itchy and Scratchy Show za násilný výbuch a přísahá, že přiměje show změnit její obsah. V epizodě flashback vypráví Marge příběh o tom, jak se s Homerem setkali na střední škole v roce 1974. Když pan Burns onemocní a zoufale potřebuje transfuzi krve, rodina zjistí, že Bart má Burnsovu vzácnou krevní skupinu ... ale poté, co zachránil život milionáře „Všechno, co Simpsonovi dostanou, je mizerná karta s poděkováním.

Sezóna také přinesla inaugurační epizodu Treehouse of Horror, která pokračuje dodnes dodnes. Halloweenský speciál (který zahrnuje speciální hostující hvězdu Jamese Earla Jonese) je rozdělen do tří povídek, které zahrnují:

Bad Dream House - V této parodii na knihu Amityville Horror Simpsonovi se přestěhují do nového domu, který se ukáže být prokletý.
Hungry are the Damned - V této parodii na 89. epizodu seriálu Zóna soumraku „Aby sloužili člověku, jsou Simpsonovi uneseni mimozemšťany, kteří je plánují vzít zpět na svou domovskou planetu, ale Lisa začne být podezřelá z jejich záměrů.
Havran - převyprávění básně Edgara Allana Poea Havran.

Obsazení 2. série „Simpsonovi“

Dan Castellaneta jako Homer Simpson, Grampa Simpson, Krusty klaun, Groundskeeper Willie, starosta Quimby a Barney Gumble

Castellaneta vyjadřuje milého imbecila a patriarchu rodiny Homera. Mezi jeho další zásluhy patří hlasové skvrny na Batman , Čau Arnolde a Futurama Ačkoli Castellaneta také působí na obrazovce v show a filmech jako Super 8 , Parky a rekreace , hrad , a řecký .

Nancy Cartwrightová jako Bart Simpson, Nelson Muntz, Ralph Wiggum a další děti

Cartwright vyjadřuje zlomyslného Barta Simpsona. Když nepracuje Simpsonovi , lze ji najít (a slyšet) na podobných show Animaniacs , Kim Possible a Rugrats .

Harry Shearer jako Ned Flangers, Principal Skinner, Larry, Mr. Burns, Mr. Smithers, Principal Skinner, Reverend Lovejoy, and Dr. Hibbert.

Shearer vyjadřuje řadu postav, mezi které patří také pan Burns a Waylon Smithers. Když není hlasový, roztočí zlato komedie ve filmech jako Mocný vítr a Toto je Spinal Tap .

Julie Kavner jako Marge Simpson a Patty a Selma Bouvier

Než se dostala do hlasového herectví, Kavner hrál v seriálu Brendu Morgensterna Rhoda . Kavner také hrál ve filmech jako Hannah a její sestry a Klikněte .

Yeardley Smith jako Lisa Simpson

Kromě dabingu, Smith dělal hostující vystoupení na Dharma a Greg , Murphy Brown , Prázdné hnízdo , a Mámina rodina a měl pravidelnou roli po dobu tří sezón jako Louise Hermanova hlava .

Hank Azaria jako Moe Syzlak, Chief Wiggum, Comic Book Guy, Apu Nahasapeemapetilon a profesor Frink

Když Azaria nepůjčuje svůj hlas, může být viděn jako jízdné Ray Donovan a Brockmire . Byl také ve filmech jako Klec a Tajemní muži .

Písně a soundtrack k sérii 2 od Simpsonových

Ačkoli Simpsonovi je dobře známá pro své původní písně, sezóna 2 obsahuje pouze skladby zavedených umělců jako The Carpenters, Elton John, Steve Miller Band, Ringo Starr a Average White Band. Sezóna zahrnuje dokonce Symfonii č. 6 Ludwiga van Beethovena a Barry White nemůže získat dost vaší lásky, zlato.

Dále po silnici, Simpsonovi by vydal řadu různých studiových alb a soundtracků.

Hodnocení sezóny 2 „Simpsonovi“

FOX se rozhodl přesunout 2. sezónu Simpsonovi díky své prvotřídní sestavě v neděli večer díky brzkému úspěchu přehlídky. Když to vysílalo, show držela pozici leadoff ve čtvrtek večer spárovaná s novým sitcomem Babes a tehdy nové drama od Aarona Spellinga, Beverly Hills 90210 . Síť chtěla konkurovat šampionům NBC v hodnocení, přestože byla sama stále mladou a bojující sítí.

Simpsonovi „Nové 20:00 automat ho postavil do přímé konkurence s pětinásobným obhajujícím pořadem č. 1 v celé televizi, Cosby Show . Mnoho producentů, včetně Jamese L. Brookse, bylo proti tomuto kroku, protože Simpsonovi byl v neděli v top 10 a cítil, že tento krok zničí jeho hodnocení. Celé léto média běžela s pokrytím Bill vs. Bart, protože mnozí spekulovali, zda přehlídka dokáže přežít proti takovému sitcomu zřízení powerhouse.

Bart Gets an ‘F‘ byla první epizoda, proti které se vysílalo Cosby Show a v průměru 18,4 Nielsen hodnocení a 29 procent publika. Odhadem 33,6 milionu diváků sledovalo epizodu, což z ní v té době dělalo nejsledovanější epizodu v historii Foxu. Druhá epizoda, Simpson a Delilah, měla 16,2 hodnocení a 25 procentní podíl s 29,9 miliony diváků, kteří si naladili, aby zjistili, o co se Simpsonovi chystají.

Dokonce ani jeho halloweenský speciál, Treehouse of Horror, nedokázal dobýt hodnotícího obra Cosby Show , ale pro relativně novou sérii, Simpsonovi držel své. Přehlídka zůstala ve svém čtvrtečním časovém úseku až do šesté sezóny.

jak vysoký je novak djokovic

Recenze sezóny 2 „Simpsonovi“ - Co řekli kritici

Simpsonovi „Dopad na americký sitcom a televizi jako celek zůstává kamenný. Přehlídka nejenže vydláždila cestu pro všechny další kreslené seriály, které následovaly, ale také to udělalo ohlas u kritiků a ohromné ​​hodnocení a formovalo popovou kulturu 90. let, jak jsme ji znali. Nebylo to ani cizí pro ocenění, které dosud přineslo 31 cen Emmy, 30 cen Annie a Cenu Peabody.

Jednou zavolal časopis Time Simpsonovi nejlepší televizní seriál století, včetně Barta v jejich seznamu století 100 nejvlivnějších lidí . Byl jedinou fiktivní postavou.

Ken Tucker od Týden zábavy pokračoval v šílenství o show až do své druhé sezóny. Začíná to být zřejmé Simpsonovi , nyní ve své druhé sezóně, není jen produktem mediálního humbuku: kreslená rodina Matta Groeninga je jedním z mála současných děl populárního umění, které mají vtip a integritu.

AV klub Nathan Rabin napsal: Ve své první sezóně Simpsonovi zaměřená na rodinu, ale ve druhé sezóně se stala průzkumem komunity, která slouží jako mikrokosmos americké společnosti.

Sezóna je mnohými známá tím, že produkuje některé ze svých nejlepších klasických epizod. Tato sezóna má několik milníků. Je to první, kdo uvádí některé skutečně klasické epizody na rozdíl od izolovaných vtipných momentů první sezóny. Poprvé jsme dostali náznak toho, jak dobře Simpsonovi by mohlo být v tahání za srdce i za legrační kost, napsal CinemaBlend Je Bryce Wilson.

Navíc se umístili kritici Alan Sepinwall a Matt Zoller Seitz Simpsonovi jako největší americký televizní seriál všech dob v jejich knize z roku 2016 TV (kniha) .

Streamujte hned 2. sérii Simpsonových

Drobnosti 2 sezóny „Simpsonovi“: 5 rychlých faktů

1. Dustin Hoffman měl v 2. sérii „Simpsonovi“ neuvedenou mluvící roli

Dustin Hoffman měl uncredited mluvící role ve druhé sérii přehlídky hrál Lisin laskavě náhradní učitel pana Bergstroma. Hoffman si v té době nebyl jistý, že by chtěl být identifikován s kreslenou show, a tak si v závěrečných titulcích vybral jméno Sam Etic, možnou hru na slovo semitský, v narážce na skutečnost, že on a jeho postava jsou Židé.

2. Bartova tabule napsaná na realitě

V úvodních titulcích přehlídky je Bart vidět, jak píše na zadržené tabuli, přičemž každá epizoda mu ukazuje, jak píše jinou frázi pro svůj trest. U epizody Dead Putting Society je Bart vidět, jak píše, nejsem 32letá žena, když v době jejího původního vysílání bylo Nancy Cartwright (hlasový herec Bart) 32 let.

3. Jména cizinců byla odvozena od Star Trek

Dvě mimozemské postavy, Kang a Kodos , jsou pojmenovány podle postav z Star Trek: Původní série . Kang je klingonský válečník a Kodos je masový vrah. Kang a Kodos byli představeni v Simpsonovi ‘Druhá sezóna.

4. Slovo „D’oh“ bylo přidáno do Oxfordského anglického slovníku

Slovo d’oh bylo přidáno do Oxfordského anglického slovníku v roce 2001. Slovník hláskuje záznam jako doh, což je údajně volba pravopisu Matta Groeninga. The definice zní: Vyjádření frustrace ze zjištění, že věci dopadly špatně nebo ne podle plánu, nebo že někdo právě řekl nebo udělal něco hloupého. Také (usu. Mírně hanlivý): naznačující, že jiný člověk řekl nebo udělal něco hloupého.

5. V roce 1997 byla v Nevadě postavena skutečná replika domu Simpsonových

Skutečná replika domu Simpsonových byla postavena v hrabství Clark v Nevidě a původně byla postavena jako hlavní cena za soutěž, kterou pořádají Fox a Pepsi. Vítěz se mohl rozhodnout buď zůstat v domě, nebo získat cenu 75 000 $. Osud domu se stal a zvláštní příběh , přičemž vítěz soutěže se rozhodl pro finanční odměnu a domov nakonec prodal nefandovi show. Bohužel dům, jehož stavba stála 120 000 dolarů, byl zbaven většiny dekorací Simpsonových.

Streamujte hned 2. sérii Simpsonových


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online stream Jacare vs Hermansson a všechny boje na kartě UFC Sunrise online.

Státní nepřátelé UT Martin a ETSU se v sobotu setkávají na tvrdém dřevě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Bývalá světová jednička a sestra Serena viděly svou lékařskou historii zveřejněnou po hacku ruské skupiny Fancy Bears.

„The End“, nová temná komedie v Showtime, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Jak používat výtah Hoyer. Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů pracuje v ...

Alabama č. 1 v sobotu večer startuje na Floridě č. 6 na fotbalovém mistrovství SEC 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.