Jak sledovat online sérii 9 „Chrisley ví nejlépe“

POUŽITÍPopulární reality show Chrisley Knows Best se vrací zpět do své deváté sezóny ve čtvrtek 12. srpna ve 21 hodin. ET/PT v síti USA.

jak sloužit v tenise jako profík

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat epizody Chrisley Knows Best Season 9 online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos USA Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chrisley Knows Best můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos USA Network a dalších 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba v USA a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, Chrisley Knows Best můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. USA jsou zahrnuty v každém, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Chrisley Knows Best můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

new orleans saints reddit live stream

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos z USA a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chrisley Knows Best můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled série 9 „Chrisley ví nejlépe“Hrát si

Váš první pohled na 9. sezónu Chrisley ví nejlépe | Síť USA Od masáží v obývacím pokoji až po výuku řízení Graysona, zábava s Toddem Chrisleym a rodinou nikdy nekončí. Sledujte novou sezónu Chrisley Knows Best od čtvrtka 12. srpna v 9/8c na síti USA. ►► REGISTRACE: usanet.tv/CKB-YTSub ►► SLEDUJTE PLNÉ EPIZODY NYNÍ: usa.app.link/bo3ntzl8cdb ►► NAVŠTÍVTE USA OFICIÁLNÍ STRÁNKU: usanet.tv/USA_Website #USANetwork #ChrisleyKnowsBest O… 2021-07-08T19: 00: 02Z

Když jsme naposledy viděli rodinu Chrisleyových, matriarcha Nanny Faye řekla Toddovi, že jeho syn Kyle z prvního manželství s Teresou Terry se s ním chtěl znovu spojit a pak se Kyle objevil v show. Nechalo fanoušky přemýšlet, jestli se Kyle stane častým hostem show a jestli se objeví i Toddovo druhé odcizené dítě, Lindsie, která je také z prvního manželství.

Popis deváté sezóny z tiskové zprávy USA škádlí:

Zatímco Todd a Julie oslavují 25 let manželské blaženosti, při hledání svého nového vysněného domova narazí na Nanny Faye. Savannah se chystá převzít bývalou rezidenci svých rodičů, ale snaží se najít způsob, jak si ji přizpůsobit. Když se Nanny Faye ponoří do nového obchodního podniku, ocitne se ve válce se sousedním konkurentem.

Přestože je nyní Grayson nejvyšším sourozencem, stále se opírá o svého staršího bratra Chase o radu ohledně seznamování. Toddovo rodičovství je testováno, protože Chloe chce přestat plavat a Savannah je unavená z toho, že se k ní chová spíše jako k obchodnímu partnerovi než k dceři. Ať už si užívají závod NASCAR nebo rodinnou dovolenou na Floridě, jedna věc je jistá, Chrisley se bude snažit a veselit.

Bezprostředně po premiéře Chrisley Knows Best v deváté sérii přichází premiéra třetího ročníku spinoff Growing Up Chrisley ve 21:30. ET/PT v USA. Popis sezóny Growing Up Chrisley škádlí:

Chase a Savannah jsou zpět v Nashvillu, kde se blíží k dospělosti. Když každý vstupuje do nových fází svého života, ocitne se duo bratra a sestry na křižovatce jejich vlastních romantických vztahů.

Chase upřednostňuje svou budoucnost s přítelkyní Emmy a zároveň plánuje kariéru v oblasti nemovitostí a spoření na koupi svého prvního domova. Mezitím Savannah přesouvá pozornost pryč od svého přítele Nic a vkládá více energie do své značky krásy a společenského života. Bez ohledu na to, jak se tito sourozenci stanou nezávislými, vždy se budou navzájem podporovat.

Premiéra Chrisleyho Knows Best v deváté sezóně se jmenuje The Botox Monster a její popis zní: Chase se stává konkurenceschopným se svým vyšším, malým bratrem; Chloe maluje Todda jako botoxovou příšeru.

Poté 19. srpna přichází druhá epizoda s názvem Snore Wars. Jeho popis dráždí, chrápání Julie se dostává Toddovi pod kůži; Faye se dostane do války o trávník s konkurenčním doručovatelem.

Chrisley Knows Best vysílá ve čtvrtek ve 21 hodin. ET/PT v USA a ve 21:30 hod. Growing Up Chrisley ET/PT.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat kompletní zpravodajství z tohoto týdne Genesis Invitational naživo online bez kabelu.

Zjistěte, jak streamovat a stahovat druhé studiové album Harryho Styles 'Fine Line', jakmile bude vydáno.

Známky bývalých Australian Open a dalších grandslamových šampionů.

Jak udělat úspěšné město v SimCity 4. Sim City 4 je fantastická hra, která je ale dost frustrující. Můžete litovat, že jste utratili 30 dolarů za nákup hry, kterou si nemůžete užít. Pokud si to myslíte, tento článek vám může pomoci ....

Aslan Karatsev je široce považován za dosud průlomového hráče roku 2021, když se kvalifikoval do semifinále na Australian Open a jako zástupný znak do finále v Dubaji.