Washington vs Eagles Live Stream: Jak se dívat bez kabeluGetty Alex SmithNavzdory tomu, že se Washington chlubí pouze bilancí 6: 9, může v neděli získat NFC East a své první místo v play off od roku 2015 proti Eagles v zápase o vysoké sázky.který mužský hráč jako první vyhrál turnaje 100 atp (Asociace tenisových profesionálů)?

Utkání začíná ve 20:20. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak zdarma sledovat živý přenos Eagles vs Washington online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Eagles vs Washington sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Eagles vs Washington sledovat živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

jak stahovat filmy na disney plus na mac

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete Eagles vs Washington sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Eagles vs Washington

Navzdory poměrně bouřlivé sezóně mohou fotbalové týmy Washington udeřit své lístky na sezonu vítězstvím v neděli proti Eagles. Hlavní trenér Redskins Ron Rivera řekl, že hraje s domácími penězi, protože jeho první pravidelná sezóna s franšízou končí.

Proč bych to považoval za promarněnou příležitost? řekl novinářům. Nikdo nečekal, že budeme mít tuto příležitost.

To jsou pro mě domácí peníze. Takhle se na to budu dívat. Chci, aby naši kluci pochopili, že jsme ušli dlouhou cestu. Udělali jsme. Navzdory všemu, co se stalo v roce 2020, tento fotbalový tým ušel dlouhou cestu.

Washington se tento týden zabýval drama quarterbacků a vydal quarterbacka Dwayne Haskins z prvního kola 2019. Haskins začínal s veteránem quarterbackem Alexem Smithem, ale způsobil drama na hřišti i mimo něj. WFT upustil obě hry, když začal Haskins, a ten byl stržen po prohře 20-13 s Panthers minulý týden.

Rozhodl jsem se, řekl ve středu Rivera, pro Washington Post. O svém rozhodnutí jsem informoval majitele. Podporoval mě a bylo to jen něco, co jsem cítil, že musíme udělat. Bylo to něco, co jsem cítil, že je v nejlepším zájmu obou stran.

Smith, předskokan pro Comeback Player of the Year, je na dobré cestě hrát v neděli po chybějícím čase s napjatým lýtkem. Smith je 4-1 jako předkrm v této sezóně.

jak ošetřit tenisový loket masáží

Všichni jsme na sobě závislí, řekl Smith. Čtvrták, který se každé hry dotýká míče, zjevně nese velkou zodpovědnost. Hodně lidí závisí na vás, abyste tam šli a dělali dobrá rozhodnutí a byli přesní ve fotbale. Vůbec to neberu na lehkou váhu. Pro mě je to velká zodpovědnost a velká výzva.

Eagles vstupují do finále sezóny 4-10-1 a proti Washingtonu odpočívají více hráčů. Obranný konec Derek Barnett (tele), linebacker Shaun Bradley (krk), obranné nářadí Fletcher Cox (krk), těsný konec Dallas Goedert (tele), široký přijímač DeSean Jackson (kotník), levé nářadí Jordan Mailata (otřes mozku), linebacker Duke Riley (biceps), těsný konec Richard Rodgers (kotník) a běžící Miles Sanders (koleno) jsou venku.

Věřím, že jsme skvělý fotbalový tým, řekl Sanders. Musíme hrát chytřeji, a to je vše kolem, předběžné tresty, situační tresty, všechno. Ale věřím, že je to skvělý tým a věřím, že se blíží lepší dny.

Washington je favoritem 3,5 bodu na zápas. Celkem je stanoveno na 44 bodů.