Živý stream Cowboys vs Vikings: Jak se dívat online

Hodinky Cowboys vs Vikingové

Getty RB Dalvin Cook z Minnesota VikingsMinnesota Vikings (4-5) chce v neděli odpoledne pokračovat ve své žhavé sérii proti Dallas Cowboys (2-7).Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Cowboys vs Vikings online:kde koupit raketu na stolní tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Dallasu, Minneapolisu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cowboys vs Vikings můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Dallasu, Minneapolisu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cowboys vs Vikings můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Cowboys vs Vikings naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

tenisky k úzkým džínám

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Cowboys vs Vikingy naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Cowboys vs Vikingové Preview

Vikingové jsou čerstvě po porážce divizního rivala Chicago Bears v pondělí večer. Obrana Minnesoty hodovala na ofenzívě Bears, která je na 31. místě v lize, a nyní dostanou průměrně ofenzivu Dallasu něco přes 10 bodů hra za poslední měsíc.

Minnesota v posledních týdnech zaznamenala nárůst hry na obou stranách míče a hlavní trenér Mike Zimmer odhalil myšlení svého týmu během série tří vítězných zápasů, která zahrnovala vítězství nad nejlépe nasazenými Green Bay Packers NFC.

Největší věc je hrát si s emocemi a energií, Řekl Zimmer . Zdá se, že to je pokračující faktor. Hrajeme se spoustou mladých kluků, takže někdy to vypadá, že se dostanou do prázdnin a všichni jsou nadšení.

Kovbojové jsou týmem, který míří opačným směrem. Dallas prohrál čtyři zápasy v řadě a nedokázal se vzpamatovat ze ztráty rozehrávače Dak Prescott na začátku sezóny. Hvězda běží zpět Ezekiel Elliott má zatím frustrující rok, s pouhým jedním 20+ yard yard run pod jeho pásem v sezóně. Elliott v tomto roce průměrně dosahuje 3,8 yardu na kariérní průměr.

Bylo to určitě těžké, Řekl Elliott o úpadku jeho týmu v této sezóně. Přesto si Elliott o svou statistickou linii nedělá starosti. Mám větší strach z toho, že vyhrajeme fotbalové zápasy, řekl Elliott a dodal: Méně by mě teď zajímaly individuální úspěchy a statistiky. … Mým hlavním cílem je právě teď vyhrát fotbalový zápas.

Hlavní trenér Dallasu Mike McCarthy tento týden řekl, že je spokojený se snahou svého týmu v jeho posledním zápase, těžkém zápase 24-19, který nakonec prohráli s neporaženým Pittsburgh Steelers. Byl to nejlepší výkon Dallasu v ofenzivě, protože Prescott v tomto roce klesl, a McCarthy poznamenal, že nyní může být ideální čas na první letošní vítězství týmu na silnici.

Je to rozhodně práh, který musíme překročit, McCarthy to řekl médiím tento týden. První vítězství na silnici každý rok se vždy zdá být o něco obtížnější, čím déle jsem v tomto oboru. Znamenalo by to, že máme tři vítězství, ale schopnost vyhrát na silnici je pro nás zjevně nutností pokračovat na cestě tam, kam se chceme dostat.


Populární Problémy

Jak vyměnit Pull Ups doma. Pull-up jsou skvělým složeným cvičením. Procvičují záda, bicepsy, jádro a další podpůrné svaly. Pokud jste uvízli doma bez výsuvné tyče, možná si říkáte, jak lze přítahy nahradit ...

Roger Federer je oddaný rodinný muž - a tyto obrázky vám ukážou proč. Zde je pohled na některé nejsladší obrázky rodiny

Jak si zachovat oddanost své křesťanské víře. Během vaší cesty jako křesťana je normální mít období, kdy se cítíte obzvláště blízko k Bohu. Bohužel opak je také pravdou - mohou nastat situace, kdy je těžší cítit ...

Jak používat Crep Protect Spray. Ochranný sprej Crep je vysoce účinný při ochraně obuvi před vodou, prachem a skvrnami. Kupte si tento užitečný produkt online nebo v obchodě s obuví. Chcete -li produkt aplikovat, jednoduše protřepejte plechovku, nastříkejte ...

Bližší pohled na to, jak se výdělky ze zápasových poplatků liší mezi muži a ženami na tenisovém turné.