Jak se dívat na 90denní snoubenec: Jiný způsob online

Sledujte 90 Day Fiance The Other Way online

LIŠKA

Přehlídka 90denní snoubenec je takový hit, že spinoff show se nadále rozvíjejí. 90 Day Fiance: Happily Ever After, 90 Day Fiance: Before the 90 Days, a 90denní snoubenec: Co teď jsou jen pár spinoffů. Nyní má TLC další novou show a nese název 90 Day Fiance: The Other Way . Pořad má premiéru v pondělí 3. června 2019 od 9 do 23:04. ET/PT a 8 - 22:04 hod. CT. Přehlídka pak bude mít časový úsek 9 - 22 hodin ET/PT, začíná v pondělí 6. června 2019. Pro ty, kteří chtějí sledovat show, ale nemají kanál TLC nebo kabelové předplatné, pro vás stále existují možnosti.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat TLC naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

TV Philo

TLC je součástí hlavního 44kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete TLC sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , které všechny zahrnují TLC.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Pro ty, kteří by chtěli vědět více o nové show, si přečtěte níže podrobnosti.

90denní FIANCE: DALŠÍ CESTOVÝ PLOT: Xfinity uvádí, že synopse nové série zní: Sbírka Američanů přináší nejvyšší oběť a pohybuje se po celém světě pro osobu, kterou miluje. Howard Lee, prezident a generální manažer TLC, vydal toto prohlášení Lidé o nové sérii, Jako součást naší stále rostoucí, stále oblíbenější 90denní série snoubenců, tato nová série povzbuzuje ante se vším dramatem, emocemi a pocity bez vody, po kterých naši vášniví 90denní fanoušci touží. 90 Day Fiancé: The Other Way je vzrušující okamžik pro TLC; posílení a rozšíření franšízy, která zaujala fascinaci diváků po celé Americe, do své druhé noci premiér každý týden a zcela novým způsobem!

90 DENNÍ FIANCE: DALŠÍ CESTNÍ CAST: Přečtěte si o párech a jejich věku níže.
JENNY, 60, a SUMIT, 30
LAURA, 51, a ALADIN, 29
TIFFANY, 27, a RONALD, 29
COREY, 31, a EVELIN, 26
DEAVAN, 22, a JIHOON, 29
PAUL, 35 let, a KARINE, 22 let

90 DENNÍ FIANCE: DALŠÍ ZPŮSOB PREMIÉRNÍ EPIZODY: V premiérový večer budou promítány epizody back-to-back, které zabírají dvouhodinový časový úsek. První z nich má název All in the Name of Love a Xfinity plot popis epizody zní: Čtyři Američané, kteří našli lásku v zahraničí, se připravují opustit domov natrvalo; Corey následuje svou lásku k Ekvádoru; Tiffany vezme svého syna do Jižní Afriky; Jenny se chystá být se svou spřízněnou duší v Indii; Paul je vázán na Brazílii.

90denní FIANCE: DALŠÍ ZPŮSOB EPIZODA 2: Embargos and Ultimatums je název epizody 2 a dějová synopse epizody uvádí, Evelin dává Coreymu ultimátum měnící život; Tiffany přijde její rodině jasné o Ronaldově temné minulosti; Paul se dozví, že nemůže přivést Karine do USA; Jennyiny přátelé si myslí, že přestěhování do Indie je nejhorší rozhodnutí jejího života.

90denní FIANCE: DALŠÍ ZPŮSOB EPIZODA 3: Třetí epizoda se koná 10. června 2019 a jmenuje se It's Go Time. Popis epizody říká, že Corey přináší rodičům zprávu, že se stěhuje do Ekvádoru; Laura nechává svého syna, aby se přestěhoval do Kataru; Karine je z Paula zklamaná; Sumit čelí svým rodičům, když Jenny letí do Indie.


Populární Problémy

Jak vyměnit těsnění dvířek chladničky. Vadné nebo netěsnící dveře chladničky plýtvají energií, zvyšují vaše účty za energii a zatěžují vaši chladničku a zkracují její životnost. Riskujete také zkažení jídla. Výměna těsnění dveří (často ...

Zde je seznam pěti nejlepších nejrychlejších porcí v historii ženského tenisu.

Nejlepší dvojice ženských dvojic Mirza a Hingisová také pohodlně vyhrály a postoupily do semifinále.

Život Johna Belushiho je zaznamenán v novém dokumentu „Belushi“. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.

Jak přesunout nábytek na koberec. Posuvný nábytek po koberci ve vás zanechá pocit únavy. I když vám mohou pomoci další lidé, je zkušenost časově náročná a stresující bez správných technik. Odpovědi na tento problém ...

Rafael Nadal nebude muset obhajovat hlavní body v žebříčku, které nashromáždil v roce 2019, což by mu velmi pomohlo. Španěl měl letos od srpna do září obhájit 5360 bodů do žebříčku na 4 turnajích.