Jak udělat rychlý míč v tenise ve Wii Sports

Hrajete profesionály ve Wii Tennis a chcete odpovídat rychlosti jejich podávání? Chcete podávat míč tak rychle, až kouří? S trochou praxe a několika novými pohyby to zvládnete.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Rychlý míč v tenise ve Wii Sports Krok 1

  1 Začněte zápas Wii Sports Tennis. Pokud chcete cvičit, hrajte proti některým počítačovým protivníkům. K tréninku nemůžete používat tréninkový režim.
 2. Obrázek s názvem Rychlý míč v tenise ve Wii Sports Krok 2

  2 Počkejte, až budete na řadě. Rychlý úder můžete provádět pouze během podávání.
 3. Obrázek s názvem Rychlý míč v tenise ve Wii Sports Krok 3

  3 Stisknutím 'A' hodíte míč nahoru k podání. Ne trefte to poprvé, protože budete jen testovat načasování.
 4. Obrázek s názvem Rychlý míč v tenise ve Wii Sports Krok 4

  4 Čas, za jak dlouho míč dosáhne svého nejvyššího bodu. Míč bude na chvíli viset na jednom místě. Nechte míč spadnout zpět do vaší ruky. To vám umožní nahlédnout do načasování.
 5. Obrázek s názvem Udělejte rychlý míč v tenise ve Wii Sports, krok 5

  5 Házejte míč znovu a švihněte dálkovým ovladačem Wii, když je nahoře. Když míč visí v horní části hodu, zapněte dálkové ovládání Wii. Pokud to načasujete správně, míč by se měl vznítit a velmi rychle vystřelit.
  • Na rychlosti, kterou švihnete zápěstím, nezáleží, stačí ji švihnout přesně, když je míček v nejvyšším bodě.


 6. Obrázek s názvem Udělejte rychlý míč v tenise ve Wii Sports, krok 6

  6 Pokračujte ve cvičení. Získání konzistentního rychlého podávání bude vyžadovat praxi. Pokud chcete mít možnost pravidelně střílet tyto záběry, budete potřebovat znát načasování.
 7. Obrázek s názvem Udělejte rychlý míč v tenise ve Wii Sports, krok 7

  7 Měňte své porce. Jakmile zvládnete servírování, nepoužívejte jej pokaždé. Váš protivník to bude očekávat a brzy tomu bude moci snadno čelit. Místo toho pokropte sílu, která slouží v každých několika porcích, abyste udrželi své protivníky ve střehu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dávejte pozor na míč po celou dobu, pomůže to vašemu návratu a budete mít delší rally, díky čemuž se tým soupeře unaví a vynechá nebo VYHÁNÍ míč, abyste získali bod.
 • Je to jednodušší, když si sednete.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepoužívejte ho často, pouze když jste zoufalí, nebo na začátku nebo na konci hry, jinak to lidé budou očekávat.
reklama

Populární Problémy

Bývalý svět č. Jednička a současný vítězný hráč jsou na seznamu nejmladších olympijských vítězů.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat MTV VMA 2020 online zdarma.

Jelena Ristic a Novak Djokovic Jelena Ristic porodila v úterý večer v Nice chlapečka. Světová jednička zahájila twitter, aby oznámila.

Váš průvodce streamováním Bambi online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak si vyrobit náramek přátelství. Náramky přátelství jsou zábavné a snadno se vyrábějí! Můžete je dát příteli, nebo si je nechat, aby okořenily vaši vlastní sbírku šperků. Pokud jsou vaše dovednosti při vytváření náramků přátelství obzvláště vytříbené, ...