Jak se dívat Řekněte ano šatům 2021 online

TLCDlouho trvající svatební reality show Řekni ano šatům je zpět se svou 20. sezónou v sobotu 17. července ve 20 hodin. ET/PT na TLC.

sledujte finální prostor online zdarma

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat 20 epizod seriálu Say Yes to the Dress online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos TLC a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Say Yes to the Dress můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos TLC a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Say Yes to the Dress můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Say Yes to the Dress můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. TLC je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Say Yes to the Dress můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sling TV

Živý přenos TLC a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s TLC a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

ženatý na první pohled hulu

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Say Yes the Dress můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Say Yes to the Dress můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 20 „Řekněte šatům“Hrát si

'COVID nemůže zastavit pravou lásku.' Kleinfeld je zpět! | Řekněte ano šatům: V nemoci a ve zdraví Nevěsta Zenzile je po znovuotevření po pandemii na návštěvě Kleinfeldu a je nadšená, že má speciální virtuální návštěvu od samotného Randyho! Zenzile a její partner mají kvůli COVID obzvlášť těžký rok, takže Randy a Amber jsou odhodláni jí pomoci najít dokonalé svatební šaty. 🇬🇧 Zachyťte celé epizody Say Yes ... 2021-07-10T11: 00: 21Z

Nadcházející milník 20. sezóny Say Yes to the Dress je tu, aby diváky zavedl zpět na Kleinfeld Bridal v srdci New Yorku jako budoucí nevěsty, které hledají své dokonalé svatební šaty-a v této sezóně na ně budou čekat to zahrnuje dvě nevěsty.

Tisková zpráva TLC škádlí:

Uvnitř Kleinfeld Bridal, svatebního salonu na Manhattanu, který je pravděpodobně nejlepší na světě. Více než 250 profesionálů, většinou veteránů z počátků obchodu v Brooklynu, se ohýbalo dozadu, aby byl zážitek každé nevěsty nezapomenutelný. Část svatebního příběhu, část proměny módy a část rodinné terapie, každá epizoda Řekni ano šatům se zaměřuje na osobnosti a řemeslné dovednosti, které přicházejí do hry, protože zaměstnanci Kleinfeldu se někdy extrémně snaží realizovat sny každé nevěsty.

Blíží se svatební sezóna a nevěsty se hrnou do Kleinfeldu, přední svatební mekky, aby jim pomohly dokončit jejich dokonalou svatební vizi! Zatímco Randy ještě nemůže být v salonu na plný úvazek, pracuje na dálku se svým kouzlem a zahajuje novou virtuální éru v zážitku Kleinfeld. V této sezóně přicházejí nevěsty s obnovenou energií a novými výzvami, jako je slepá nevěsta snažící se najít dokonalou siluetu, průchod se dvěma nevěstami sdílejícími rozpočet a snoubence a virtuální nevěsta, která přemýšlí o svém pandemickém nákupu.

Ale některé známé výzvy, jako je nakupování na poslední chvíli, nadstandardní požadavky, vyslovené doprovody a jedna velmi vybíravá bývalá taneční máma, stále testují tým. A ve speciální epizodě nám Randyho bývalá asistentka při natáčení nahlédne za oponu, když hledá vlastní svatební šaty. Svatby navíc v této sezóně získávají nový význam, protože se rodiny a přátelé scházejí poprvé od začátku pandemie.

Premiérová epizoda s názvem We Don’t Have a Say Yes a její popis dráždí, Kendall Vertes z ‘Dance Moms’ se snaží pomoci sestře Ryleigh najít šaty a postavit se jejich matce Jill; Randyho asistentka Daniela dostává od Randy nečekanou dávku poctivosti.

mládenec v ráji přímý přenos reddit

Druhá epizoda se koná 24. července a nese název Jdu podle pocitu. Jeho popis škádlí, Stacey potřebuje na svou recepci omračovač na poslední chvíli; není přesvědčena, že bude mít emocionální reakci na šaty mimo regály; Shaela je slepá, ale ví, jaké šaty chce, a potřebuje, aby její matka viděla její vizi.

Řekněte Ano šatům, které se konají v sobotu ve 20 hodin. ET/PT na TLC.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos páteční hry Bulls vs Grizzlies online. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Váš průvodce streamováním Camp Rock 1, 2 a 3 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Oba, kteří potřebují vyhrát, aby zůstali blízko závodu Wild-Card, se Eagles a Bears setkají v neděli ve Philly. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak hrát Triball. Triball je zábavná variace na standardní volejbalovou formuli, která zahrnuje 3 týmy a 3 sítě. Každá hra trvá přibližně 15 minut, což z ní činí rychlou změnu klasické hry, kterou lze hrát na písku nebo trávě. Li...