Jak sledovat online sérii „Final Space“ 2 bez kabelu zdarma

Sledujte Final Space online

TBS / Turner Gary Goodspeed, Mooncake a zbytek gangu se vrací do Adult Swim pro druhou sezónu 'Final Space'.

The Konečný prostor gang je zpět v akci pro další mezigalaktická dobrodružství, protože se v pondělí 24. června ve 23:30 vrátí na Adult Swim na premiéru 2. série. ET/PT.

raketa stolní tenis

Třináctidílná druhá sezóna se bude nejprve vysílat na Adult Swim a později se bude zobrazovat na TBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Konečný prostor na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim a TBS jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Konečný prostor na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody Konečný prostor až tři dny po odvysílání, i když jste je nezaznamenali.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, které zahrnují Cartoon Network/Adult Swim a TBS.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Konečný prostor na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první sezónu Konečný prostor a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim a TBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation ( 3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

jak vložit Disney Plus na televizi Samsung

Náhled na sezónu 2 „Final Space“

Adult Swim je domovem nejpodivnějších, nejdivočejších a nejšílenějších karikatur pro stonery a nespavce, takže dává smysl, aby Konečný prostor , animovaná vesmírná opera vytvořená Olanem Rogersem, by do jejích éterů dobře zapadla. Série zahrnuje astronauta jménem Gary Goodspeed a jeho mimozemského přítele Mooncake a vypráví příběhy o jejich mezigalaktických dobrodružstvích při pokusu vyřešit záhadu Final Space. Série je známá svým původním předpokladem, vizuálním designem a vzdáleným vyprávěním.

Gary je hlučný a nekompetentní, zvlášť ne dvě vlastnosti, které by člověk spojoval s astronauty. Když série začíná, odpracovává si zbývající dny svého pětiletého trestu na vězeňské kosmické lodi Galaxy One, když potká mimozemšťana rozbíjejícího planetu, který se spřátelí a pojmenuje Mooncake. Mooncake je hledán po moci hladovějícím telekinetickým tvorem jménem Lord Commander, který oba okamžitě utíká. Spolu s několika loajálními roboty, počítačem pojmenovaným H.U.E. a pestrou posádkou členů lodi se Gary a Mooncake vydávají na cestu (jako ve vesmíru), aby zachránili vesmír a zjistili, co je Final Space.

Kromě vyjadřování postav jako Gary, Mooncake, Tribore a dalších je Rogers také tvůrcem, režisérem a výkonným producentem show. Rogers odhaleno na Redditu, že vedlejší role hledá více jejich postavy a že pro Garyho začíná opravdu hledat ten hlas. K Rogersovi se ve vokální kabině přidává David Tennant ( Jessica Jonesová ), Fred Armisen ( SNL ), Steven Yeun ( Walking Dead ), a Keith David, ale mnoho dalších komiků a hlasových herců se zapojilo do nějaké vesmírné zábavy. Jane Lynch, Ron Funches, Alan Tudyk a dokonce i Conan O’Brien (který také spolupracuje na produkci) pomáhají uzavřít „verš“. A to ani nemluvě o hlasové legendě John DiMaggio ( Futurama , Dobrodružný čas ), který vyjadřuje postavy Turka, Superior Stone a další.Hrát si

Oficiální upoutávka na Final Space Season 2 Konečně! 24. června, sezóna 2 zasáhne plavání dospělých! @FinalSpace na twitteru / instagramu / facebooku 2019-05-29T16: 57: 00.000Z

Kde tedy můžeme očekávat, že příběh půjde v 2. sérii? Ve finále 1. sezóny gang bojoval s Lord Commanderem (Tennant) o portál, který vedl do paralelní dimenze zvané Final Space. Navzdory svému rychlému komediálnímu předpokladu sezóna skončila temným tónem, kdy Gary plul do neznáma, když byla Země stažena do nové dimenze. Naplánujte si, že se připojíte ke Garymu na zcela nové cestě ve zbrusu nové říši, a protože se touláme vesmírem, bude to pravděpodobně ještě divnější. Nazvěme to efektem Adult Swim.


Populární Problémy

Zverev i Thiem jsou mimo finále ATP, ale ne dříve, než udělají silný dojem.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat online derby MLB Home Run Derby 2021 online.

Chcete vylepšit hod? Zjistěte vše, co potřebujete k dokonalému hodu tenisovou hrou, včetně techniky, umístění, výšky, tipů, cvičení a dalších!

Krůtí prsa bez kosti je vynikající alternativou kuřecího masa a je skvělou náhradou, když nemáte čas uvařit celé krůty. Krůtí prsa obvykle váží mezi dvěma a deseti libry a poskytují dostatek masa pro ...

Jak otevřít nebo zavřít sponu s rybím háčkem. Spony na háčky lze snadno složit, pokud je neznáte. Běžně se nacházejí na perlových náhrdelnících. Skládají se z oválného prvku (dále jen „ryba“) a „háčku“, který je většinou ...

Jak navštívit velký hadronový urychlovač. Velký hadronový urychlovač se nachází v CERNu na švýcarsko-francouzské hranici. Většinu času můžete navštívit pouze nadzemní zařízení a Large Hadron Collider se nachází v podzemí ....