Jak sledovat potomky 3 online bez kabelu

Sledujte potomky 3 online bez kabelu

Getty

Potomci 3 , nejnovější díl v masivně populární franšíze Disney Channel, prošel velmi očekávaným debutem v pátek večer.

Pokud jste to naštěstí nestihli a nemáte kabel, můžete film sledovat na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu Mezi všechny patří Disney Channel:

Hulu s živou televizí

vysoušecí přikrývka bez tenisových míčků

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Disney. A pokud jste film zmeškali naživo, přichází také s rozsáhlou knihovnou Hulu na vyžádání, která má Potomci 3 stejně jako další dva Potomci filmy.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete, pak můžete sledovat Potomci 3 na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

hraní raketballu

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , mezi které patří Disney. Navíc, pokud jste zmeškali film naživo, všechny tři Potomci filmy, včetně Potomci 3 , jsou k dispozici v knihovně PS Vue na vyžádání.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a pak můžete sledovat Potomci 3 na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Sling TV

Disney Channel můžete sledovat živě s balíčkem Sling Orange Channel, ale pokud jste film zmeškali živě, Potomci 3 je také k dispozici v knihovně Sling na vyžádání.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Potomci 3 na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

velikost tenisových raket pro děti

Náhled „Potomci 3“

Stejně jako u prvních dvou filmů nesmírně populární franšízy, Potomci 3 soustředí se na čtyři děti slavných darebáků Disney: Maleficentovu dceru Mal, dceru Evil Queen Evie, Jafarova syna Jaye a syna Cruelly de Vil Carlos.

To druhé samozřejmě hraje Cameron Boyce, který zemřel na začátku července po komplikacích s epilepsií. Pro Boyce, kterému bylo 20 let, to bude první posmrtný film a Disney mu plánuje film věnovat.

Se svolením rodiny Boyce věnuje Disney Channel televizní vysílání potomků 3 na památku Camerona Boyce, uvedla síť v prohlášení .

Přítomnost zesnulého herce určitě změní počet fanoušků Potomci 3 , ale režisér Kenny Ortega vysvětlil, jak bude vidět Boyce ve filmu jako pozitivní efekt.

Potomci 3 „Víš, opět to všem jen připomene jeho neuvěřitelný dar, řekl . Byl bioluminiscenční. Byl osvětlen zevnitř ven. Opravdu byl a bude nám chybět, ale jeho odkaz přeneseme dál.

Všechno je teď o Cameronovi, Dodala Ortega . Potomci 3 je věnována Cameronovi. Byla zřízena Nadace Camerona Boyce, která má neuvěřitelné poslání poskytnout mladým uměleckým lidem odbyt a také pomoci filantropickým příčinám, kterých se Cameron účastnil.

Zbytek hlavního obsazení, včetně Dove Cameron (Mal), Sofia Carson (Evie), Booboo Stewart (Jay), Mitchell Hope (Ben, syn Belle a Beast) a China Anne McClain (Uma), jsou zpět, mezi nováčky ve franšíze patří Cheyenne Jackson (Hades), Sarah Jeffery (dcera Šípkové Růženky Audrey), Judith Maxie (královna Leah), Jamal Sims (Dr. Facilier z Princezna a žabák ) a Jadah Marie (jeho dcera Celia z).

Potomci 3 , stejně jako první dva díly režíroval Ortega a napsal Josann McGibbon a Sara Parriott, což znamená, že kvalita, o které se fanoušci dozvěděli, by měla zůstat.

volně padnoucí tenisové topy

Navíc, zatímco první dva filmy byly masivními hity a sloužily jako jedny z nejsledovanějších televizních filmů všech dob, tyto tři nádherné postavy překonaly oba ty, co se týče počtu diváků. Toto je poslední film této série a pak k tomu přidáte první Boyceův posmrtný film, Potomci 3 je bezpochyby film, který musíte sledovat.

Také pokud chcete dohnat před premiérou, Disney Channel bude vysílat první Potomci Pátek v 16 hodin ET/PT a Potomci 2 v 18 hodin A


Populární Problémy

Sumit Nagal je indický tenista. Je zařazen na 160. místě na světě a je druhým nejvýše umístěným Indem v tenisu dvouhry mužů za Prajneshem Gunneswaranem.

Shapovalov, Sharapova se chystají sdílet reflektor Arthura Ashe

Jak posílit svůj MCL. Odborníci se shodují, že je důležité brát věci pomalu, když se začnete zaměřovat na mediální kolaterální vaz (MCL) cvičením, a měli byste přestat, pokud cítíte jakoukoli bolest. Https://myhealth.alberta.ca/Healt ...

Dominic Thiem věří, že Novak Djokovic je drtivým favoritem na zisk letošního šestého titulu ve Wimbledonu, ale tvrdí, že Rogera Federera nelze nikdy odepsat.

Novak Djokovic letos sehrál velmi aktivní roli v humanitární práci a přispěl k řadě příčin. Jeho nadace kromě vzdělávání také pomáhá v boji proti epidemii COVID-19.

Jak kopnout míč. Kopání do míče je nezbytnou součástí řady her, včetně fotbalu, amerického fotbalu, ragby a spousty dalších sportů. Nemluvě o tom, že neformální kopání míče po dvorku je skvělá zábava. Učit se...