Živý přenos Clemson vs Pitt Men’s Soccer Men: Jak se dívat online

Hodinky Clemson vs Pitt

Getty Clemson a Pitt se utkají v neděli v ACC Men's Championship.Všechno se odvíjí od toho: The Clemson Tigers (7-2-1) a Pitt Panthers (7-0) se střetnou ve hře ACC Men’s Soccer Championship 2020 v neděli.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána na ESPNU. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Clemson vs Pitt online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPNU a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

jak hrát raketbal pro začátečníky

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Clemson vs Pitt můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPNU a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Clemson vs Pitt můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPNU a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Clemson vs Pitt můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisové polštáře

Sling TV

Živý přenos ESPNU a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Clemson vs Pitt můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Clemson vs Pitt

Virginie loni turnaj vyhrála, takže po tomto zápase bude korunován nový šampion. Pitt je nejlépe hodnocený tým na turnaji, přičemž Tigers se umístili na druhém místě poté, co vyšli na vrchol v náročné jižní oblasti. Tygři skončili s rekordem 3-2-1 v ACC a celkově skončili 7-2-1, zatímco Pitt neprohrál celou sezónu, takže Tigers jsou zde jednoznačnými smolaři.

Clemson se dostal tak daleko, že v semifinále dosáhl těsného vítězství 2: 1 nad loňskými šampiony. Kimarni Smith dala Tygry jejich první gól ve 23. minutě. Virginie to v 85. minutě srovnala až pozdě, ale pokutový kop na kopačce Luise Felipeho Fernandeze-Salvadora našel síť jen o dvě minuty později, což dalo Tygrům vítězství a příležitost být šampióny ACC.

Smith oficiálně svázal rekord ACC Championship pro góly v turnaji s cílem, jeho čtvrtým v turnaji. Na turnaji má také zatím devět bodů a další dva by vyrovnaly další rekord šampionátu.

Semeno Panthers č. 1 se v šampionátu objeví vůbec poprvé a do tohoto turnaje vstupuje na rohlíku. Pitt hravě porazil č. 3 Notre Dame, 3: 1, a dokázali to solidní týmovou prací a chytrými údery.

Veljko Petkovic vstřelil první gól týmu ve 21. minutě proti Irům a druhák Raphael Crivello na to navázal působivou přihrávkou Valentinu Noelovi, který vsítil sedmý gól v sezóně ve 34. minutě. Pro Noela to byl pátý gól v tolika hrách a sedmý v sezóně.

modré džínové tenisky

Petkovic dal třešničku na dort o 10 minut později a vstřelil svůj druhý zápas, omráčení 44. minuty z 25 stop. Brankář Pittu Nico Campuzano měl na svém kontě šest zákroků, takže v 87. minutě se mohl připlížit pouze pokutový kop Jacka Lynna. Campuzano zde bude opět klíčem proti smolnému týmu Tigers, který nemá co ztratit.

To bude druhý rok v řadě dva nejlepší týmy konference se utkají v šampionátu ACC.


Populární Problémy

Kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos Texas Tech vs. Northern Kentucky v turnaji NCAA.

Vedoucí představitelé SEC East Georgia se utkají s Auburnem v obrovském sobotním zápase v Jordan-Hare. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Únava může být opravdu frustrující, zvláště pokud máte na den hodně plánů. Ačkoli neexistuje žádný okamžitý lék na pomalost, existuje spousta zdravých možností, které můžete každý den udělat a které mohou mít pozitivní vliv na váš ...

Packers 2-0 Packers hostují 0-2 Broncos ve 3. týdnu akce NFL v neděli. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Bývalý švýcarský hráč Marc Rosset nedávno hovořil o letošním návratu svého krajana Rogera Federera.

Jak použít pěnový váleček na nohy. Pokud vás cvičení bolí, použití pěnového válečku na nohách vám pomůže masírovat je a uvolnit svaly. Válcování pěny, neboli self-myofascial release, je proces samomasírování ...