Jak sledovat Disney Plus na televizi Samsung

Disney samsung tv

pořadí tenisu

Streamujte Disney Plus hned

Společnost Disney právě rozšířila svůj dosah díky nově spuštěné streamovací službě Disney+. Samozřejmě to znamená, že je čas začít šílenou pomlčku zjistit, jak a kde sledovat své oblíbené filmy Disney. Každý, kdo má televizi Samsung, bude prohledávat internet, aby zjistil, zda má přístup do knihovny oblíbených produktů Disney, aniž by potřeboval další tyčinky nebo krabice. Je to hazard o tom, zda bude nová služba streamování k dispozici na Samsung TV, ale s Disney+ si nemusíte dělat starosti.

Knihovna streamování Disney+ měla být v oficiálním vydání spuštěna v obchodě s aplikacemi Samsung TV. Zbývá tedy nejnaléhavější otázka - jak se k televizi Disney+ dostanete? Naštěstí pro vás jsme také potřebovali stáhnout Disney+, pojďme se tedy společně projít krok za krokem, jak získat přístup ke kolosální knihovně oblíbených animovaných a živých akcí.


Jak streamovat Disney Plus na Samsung TV

Se spuštěním Disney Plus v listopadu 2019 v Severní Americe je Disney Plus nyní k dispozici na televizorech Samsung - stejně jako na Xbox One, PS4, Android, iOS, Chromecast a dalších. Budete muset ujistěte se, že váš Tizen OS je minimálně z roku 2016. Vzhledem k výběru zařízení, pro která je k dispozici, může existovat jen málo (pokud vůbec), která nemají přístup do knihovny Disney.

Jen v případě, že si nejste jisti, jak přistupovat ke streamovací službě obsahu bez reklam, zde je rozpis, jak získat přístup k Disney Plus na Samsung TV+.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+
  2. 2. Zapněte Samsung TV
  3. 3. Umožněte televizoru připojit se k internetu
  4. 4. Na domovské obrazovce vyhledejte ikonu aplikací posouváním doleva
  5. 5. Vyberte Doporučené nebo Nedávné aplikace nebo vyhledejte Disney+ v pravém horním rohu obrazovky
  6. 6. Přejděte na ikonu Disney+ a vyberte ji pomocí dálkového ovladače
  7. 7. Vyberte Přidat na domovskou stránku a nainstalujte aplikaci
  8. 8. Po instalaci otevřete aplikaci a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste vybrali při registraci

Voila! Nyní máte přístup ke streamovací službě Disney na svém Samsung TV.


Kdy byl spuštěn Disney Plus na televizi Samsung

Majitelé televizorů Samsung měli poprvé přístup k Disney+ 12. listopadu 2019, kdy byla služba spuštěna. Když byl Disney+ spuštěn, byl k dispozici přesně v 6:00 EST.

loketní pás pro zánět šlach

Nyní je k dispozici po celém světě.


Kolik bude Disney Plus stát na Samsung TV?

Stejně jako většina těchto typů streamovacích aplikací dostupných v Obchodě Google Play bude Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém zařízení Android a začnete streamovat.

jak velikost tenisové rakety

Jak stahovat pořady ke sledování později

Jednou další skvělou funkcí Disney Plus je, že si můžete stáhnout pořady a podívat se na ně později, takže pokud sedíte doma na wifi, můžete si pořady stahovat a sledovat je, i když nebudete mít připojení k internetu.

To znamená, že si můžete stahovat pořady přímo do Samsung TV a mít je k dispozici na svém zařízení, místo abyste museli používat připojení k internetu pokaždé, když je chcete sledovat.

Toho je dobré využít, pokud si chcete své pořady stáhnout hned teď (když jste děti nehrají nebo nepoužíváte internet) a podívat se na ně později.

Chcete -li to provést, přejděte na libovolnou show, kterou chcete stáhnout, a vedle tlačítka Přehrát najdete ikonu šipky stahování. Klikněte na tuto ikonu a váš obsah se začne stahovat. Má kruhový ukazatel průběhu, takže si to hlídejte, než plánujete odebrat zařízení z internetového připojení. Před opuštěním domu se ujistěte, že je zcela staženo!

Zaregistrujte se do Disney Plus hned teď

Apple TV platí za zhlédnutí

Populární Problémy

Andy Murray byl působivý ve své výhře nad Kevinem Andersonem ve finále klubu Queen's Club.

Jak pomoci kočkám spát před spaním. Kočky jsou známé tím, že spí dlouhé hodiny a dokážou odložit až 16 hodin denně. Tyto hodiny spánku se však nedějí za sebou. Kočky nemají každodenní cykly spánku a bdění jako mnoho savců. Zatímco oni ...

Jak získat krávu s nervovým poškozením zadních nohou z dlouhého porodu nebo tvrdého tahu, aby se postavil. Někdy po dlouhém, těžkém porodu, kdy se kráva snaží mít velké tele bez pomoci a je to v porodních cestách příliš dlouho, nebo po těžkém ...

Zde je návod, jak můžete sérii 8 Last Man Standing sledovat online.

Jak nosit jasné barvy v zimě. Tradiční zimní šatník obvykle obsahuje tmavé a/nebo neutrální barvy - černá, šedá, hnědá, námořnická, velbloudí, krémová atd. Pokud se cítíte omezeni konvenční zimní paletou, existuje mnoho způsobů ...

Od Kelsey Grammar po Kelly Clarkson mnoho lidí odstartovalo svoji kariéru čekáním u stolů. Práce v prostředí restaurace je rychlá a lukrativní práce, pokud k ní přistupujete správně a rozvíjíte správné dovednosti. Pokud jsi...