Jak sledovat televizi AT&T na Roku

AT&T TVStreamujte AT&T TV hned teď

Už vás nebaví platit nadměrné množství peněz vaší místní kabelové společnosti a snažíte se to všechno pro jednoduchost hole Roku vykopnout? Je to určitě levnější volba s hromadou obsahu na dosah ruky, ale jak budete pokračovat ve sledování svého oblíbeného programování AT&T? S aplikací AT&T TV ve vašem zařízení Roku budete moci přerušit vazby s vaší kabelovou společností a užít si tisíce titulů na vyžádání spolu s přístupem k nejlepšímu prémiovému obsahu na HBO, Netflix a mnoha dalších.jak sledovat zmar

Místo bezmyšlenkovitého procházení kanálů, u nichž se zdá, že všechny hrají stejné programování hodinu po hodině, s AT&T TV na Roku můžete spustit aplikaci a vyhledat obsah, který vás nejvíce zajímá. S AT&T TV budete moci sledovat populární sítě jako A&E, BBC, Discovery, E!, ESPN HD, Food Network, HGTV, History a mnoho dalších.

Prostřednictvím AT&T TV na Roku si diváci mohou také zakoupit prémiové upgrady, aby měli přehled o nejnovějších sportovních událostech a vydávání digitálních filmů prvního dne. Ke každému balíčku můžete přidat zábavu NBA, která vám nikdy neunikne, stejně jako STARZ, The Movie Channel, Showtime a Epix. Díky předplatnému AT&T TV máte zaručený přístup k programování na vyžádání z vašich oblíbených sítí, jako jsou TNT, USA, TBS, Nickelodeon a MSNBC. S AT&T TV budete mít stále přístup k nejnovějším epizodám vašich oblíbených pořadů, stejně jako u vašeho kabelového přijímače.

Už nikdy nezmeškáte okamžik svých oblíbených televizních pořadů a snižte své kabelové účty na polovinu pomocí AT&T TV stažené do vašeho Roku. Vše, co potřebujete k přístupu k praktické televizní zábavě, je televize s fungujícím portem HDMI a WiFi připojením.Podle níže uvedených rychlých kroků budete v provozu a budete moci sledovat své oblíbené televizní pořady, zpravodajství a filmy během chvilky.

hrát tenis ve francouzštině
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak streamovat AT&T TV na Roku

Váš Roku je dodáván s dostatečnou vnitřní pamětí pro uložení aplikací, jako je AT&T TV. Chcete -li si stáhnout aplikaci AT&T TV do svého Roku a užít si hodiny zábavy, jednoduše:

 1. Zaregistrujte si balíček AT&T TV na ATT.com/TV
 2. Zapojte Roku do dostupného slotu HDMI
 3. Zapněte televizi
 4. Na dálkovém ovladači Roku stiskněte tlačítko Domů
 5. Najděte streamovací kanály na domovské obrazovce
 6. Najděte vyhledávací pole a zadejte AT&T TV
 7. Vyhledejte televizní kanál AT&T z dostupných možností
 8. Chcete -li stáhnout a nainstalovat aplikaci, vyberte Koupit
 9. Pokud budete vyzváni, zadejte PIN Roku
 10. Z domovské obrazovky Roku otevřete aplikaci AT&T TV a zadejte své přihlašovací údaje

Streamujte AT&T TV hned teďKolik stojí AT&T TV?

V současné době je k dispozici mnoho různých televizních balíčků AT&T. Při registraci ke svému účtu ATT & T TV jednoduše vyberte nejlepší balíček, který odpovídá vašim předvolbám sledování. Od zjednodušeného zábavního balíčku po načtenou verzi Premier si můžete vybrat sestavu, která obsahuje vaše oblíbené sítě. Zde jsou vaše možnosti:

opěrný popruh na tenisový loket
 • Zábava | 65+ kanálů | 69,99 $/měsíc: ESPN, TNT, Nick, HGTV, AMC, CNN, Comedy Central, Discovery a další
 • Volba | 90+ kanálů | 84,99 $/měsíc: Zábavní kanály + NBA TV, MLB Network, POP, Fuse, Cooking Channel, +1 rok HBO Max a NBA League Pass sezóna 20–21
 • Konečný | 130+ kanálů | 94,99 $/měsíc: Vybrané kanály + balíček STARZ, FX Movie Channel, Golf Channel, NHL Network, + 1 rok HBO Max
 • Premiér | 140+ kanálů | 139,99 $/měsíc: Ultimate Channels + HBO, Showtime, Cinemax, Hallmark Movies, + HBO Max v ceně.

Existuje zkušební verze AT&T TV zdarma?

Ne, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze AT&T TV, ale pokud nejste spokojeni, můžete AT&T TV do 14 dnů zrušit a získat plnou náhradu.

Mohu sledovat AT&T na svém notebooku?

Ano, můžete streamovat AT&T na svém notebooku nebo jiném zařízení pomocí prohlížeče www.att.tv/watchnow .

Na jakých dalších zařízeních mohu sledovat televizi AT&T?

AT&T TV můžete streamovat na mnoha různých zařízeních, včetně notebooku, iPad „Fire Stick, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

sledujte hru Raiders online zdarma živě

Získá AT&T TV lístek na neděli NFL?

Nedělní lístek NFL

Nedělní lístek NFL je k dispozici jako doplněk pro AT&T TV. V současné době společnost AT&T TV nenabízí nedělní lístek NFL jako součást žádného z balíčků.

Streamujte AT&T TV hned teď


Populární Problémy

Před deseti lety před losováním většiny grandslamových mužů předcházely dechové diskuse kolem jediné otázky: Do jaké poloviny spadne Novak Djokovic?

Jak skočit podávat volejbal. Skokové podání je pokročilé volejbalové podání, při kterém je míč vyhozen do vzduchu a hráč s ním přijde do kontaktu skokem a úderem do vzduchu. Toto je populární služba na vysoké škole a ...

Jak zastavit krvácení. Odborníci se shodují, že první věc, kterou byste měli udělat, pokud krvácíte, je vyvinout tlak na tuto oblast. Ke krvácení dochází, když vám krev vytéká z cév, často kvůli ráně. K vnějšímu krvácení dochází, když ...

Bitva Britů, kterou pořádá Jamie Murray, se vrátí tento měsíc s muži a ženami v bitvě o týmovou slávu.

Mnoho akcí vyžaduje uspořádání krásných čerstvých květin. Protože květiny jsou živé věci, mohou být velmi jemné. Měli byste vědět, jak transportovat své řezané květinové úpravy, aniž byste poškodili své květy. Uložte si ...