Jak sledovat televizi AT&T na Roku

at & T TV Roku

AT&T TV

Streamujte AT&T TV hned teď

Už vás nebaví platit nadměrné množství peněz vaší místní kabelové společnosti a snažíte se to všechno pro jednoduchost hole Roku vykopnout? Je to určitě levnější volba s hromadou obsahu na dosah ruky, ale jak budete pokračovat ve sledování svého oblíbeného programování AT&T? S aplikací AT&T TV ve vašem zařízení Roku budete moci přerušit vazby s vaší kabelovou společností a užít si tisíce titulů na vyžádání spolu s přístupem k nejlepšímu prémiovému obsahu na HBO, Netflix a mnoha dalších.

dívej se 30 na 30 přírodní kluk

Místo bezmyšlenkovitého procházení kanálů, u nichž se zdá, že všechny hrají stejné programování hodinu po hodině, s AT&T TV na Roku můžete spustit aplikaci a vyhledat obsah, který vás nejvíce zajímá. S AT&T TV budete moci sledovat populární sítě jako A&E, BBC, Discovery, E!, ESPN HD, Food Network, HGTV, History a mnoho dalších.

Prostřednictvím AT&T TV na Roku si diváci mohou také zakoupit prémiové upgrady, aby měli přehled o nejnovějších sportovních událostech a vydávání digitálních filmů prvního dne. Ke každému balíčku můžete přidat zábavu NBA, která vám nikdy neunikne, stejně jako STARZ, The Movie Channel, Showtime a Epix. Díky předplatnému AT&T TV máte zaručený přístup k programování na vyžádání z vašich oblíbených sítí, jako jsou TNT, USA, TBS, Nickelodeon a MSNBC. S AT&T TV budete mít stále přístup k nejnovějším epizodám vašich oblíbených pořadů, stejně jako u vašeho kabelového přijímače.

Už nikdy nezmeškáte okamžik svých oblíbených televizních pořadů a snižte své kabelové účty na polovinu pomocí AT&T TV stažené do vašeho Roku. Vše, co potřebujete k přístupu k praktické televizní zábavě, je televize s fungujícím portem HDMI a WiFi připojením.

Podle níže uvedených rychlých kroků budete v provozu a budete moci sledovat své oblíbené televizní pořady, zpravodajství a filmy během chvilky.

futuro podpora loketního tenisu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak streamovat AT&T TV na Roku

Váš Roku je dodáván s dostatečnou vnitřní pamětí pro uložení aplikací, jako je AT&T TV. Chcete -li si stáhnout aplikaci AT&T TV do svého Roku a užít si hodiny zábavy, jednoduše:

 1. Zaregistrujte si balíček AT&T TV na ATT.com/TV
 2. Zapojte Roku do dostupného slotu HDMI
 3. Zapněte televizi
 4. Na dálkovém ovladači Roku stiskněte tlačítko Domů
 5. Najděte streamovací kanály na domovské obrazovce
 6. Najděte vyhledávací pole a zadejte AT&T TV
 7. Vyhledejte televizní kanál AT&T z dostupných možností
 8. Chcete -li stáhnout a nainstalovat aplikaci, vyberte Koupit
 9. Pokud budete vyzváni, zadejte PIN Roku
 10. Z domovské obrazovky Roku otevřete aplikaci AT&T TV a zadejte své přihlašovací údaje

Streamujte AT&T TV hned teď

Kolik stojí AT&T TV?

V současné době je k dispozici mnoho různých televizních balíčků AT&T. Při registraci ke svému účtu ATT & T TV jednoduše vyberte nejlepší balíček, který odpovídá vašim předvolbám sledování. Od zjednodušeného zábavního balíčku po načtenou verzi Premier si můžete vybrat sestavu, která obsahuje vaše oblíbené sítě. Zde jsou vaše možnosti:

pravidla pro tenis
 • Zábava | 65+ kanálů | 69,99 $/měsíc: ESPN, TNT, Nick, HGTV, AMC, CNN, Comedy Central, Discovery a další
 • Volba | 90+ kanálů | 84,99 $/měsíc: Zábavní kanály + NBA TV, MLB Network, POP, Fuse, Cooking Channel, +1 rok HBO Max a NBA League Pass sezóna 20–21
 • Konečný | 130+ kanálů | 94,99 $/měsíc: Vybrané kanály + balíček STARZ, FX Movie Channel, Golf Channel, NHL Network, + 1 rok HBO Max
 • Premiér | 140+ kanálů | 139,99 $/měsíc: Ultimate Channels + HBO, Showtime, Cinemax, Hallmark Movies, + HBO Max v ceně.


Existuje zkušební verze AT&T TV zdarma?

Ne, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze AT&T TV, ale pokud nejste spokojeni, můžete AT&T TV do 14 dnů zrušit a získat plnou náhradu.

Mohu sledovat AT&T na svém notebooku?

Ano, můžete streamovat AT&T na svém notebooku nebo jiném zařízení pomocí prohlížeče www.att.tv/watchnow .

Na jakých dalších zařízeních mohu sledovat televizi AT&T?

AT&T TV můžete streamovat na mnoha různých zařízeních, včetně notebooku, iPad „Fire Stick, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

sledovat hru Steelers naživo zdarma

Získá AT&T TV lístek na neděli NFL?

v & T TV nfl neděle

Nedělní lístek NFL

Nedělní lístek NFL je k dispozici jako doplněk pro AT&T TV. V současné době společnost AT&T TV nenabízí nedělní lístek NFL jako součást žádného z balíčků.

Streamujte AT&T TV hned teď


Populární Problémy

Jak opravit Torticollis. Torticollis (nebo wryneck) je neškodný stav, který znamená, že váš krk je křivý nebo zkroucený do strany. Může postihnout dospělé po úrazu nebo se u novorozenců projevit jako vrozená torticollis. Pokud jste dospělí ...

Bopanna získala před necelým měsícem titul ve smíšené čtyřhře French Open.

Jak držet tužku pro kreslení. Existuje více než jeden způsob, jak držet tužku, zvláště pokud jde o umění tak jemné, jako je kresba. Většina umělců používá k výrobě převážné části kreseb dva hlavní úchyty - stativový úchop, který je ...

Novak Djokovic hovořil o výhodách zdravé výživy s doktorem Draganem Ivanovem, specialistou na vnitřní lékařství. Srb řekl, že věří v sílu hladovění a že pravidelně chodí 16 hodin bez jídla.

7. nasazený Borna Coric nastoupí v prvním kole St. Petersburg Open na španělského veterána Feliciana Lopeze. Oba hráči se potkají potřetí na turné, přičemž Lopez vede proti sobě 2: 0.

Titul MAC West je na řadě v sobotu, kdy Western Michigan přebírá Ball State. Takto můžete hru sledovat.