Jak sledovat Raiders vs Rams online bez kabelu

Předsezonní hodinky Rams Raiders

Getty Hlavní trenér Sean McVay z Los Angeles Rams oslavuje hru Justina Lawlera #53 proti Los Angeles Chargers během prvního čtvrtletí během preseason hry na SoFi Stadium 14. srpna 2021 v Inglewoodu v Kalifornii. (Foto Katelyn Mulcahy/Getty Images)Las Vegas Raiders míří na SoFi Stadium, kde se v sobotu 21. srpna v preseasonové akci utkají s Los Angeles Rams.Tato hra (začátek v 22:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. . Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.jak hrát badminton čtyřhru

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Raiders vs Rams online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Raiders vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Bakersfieldu a dalších místních trzích, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Raiders vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živé přenosy ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Raiders vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích Raiders nebo Rams

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Raiders vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

ace loketní ortéza

Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Bakersfieldu a dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, v aplikaci Paramount+ můžete sledovat živé přenosy Raiders vs Rams , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě mohou v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Raiders vs Rams , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předsezónní hry Raiders vs Rams

Raiders porazili Seattle Seahawks, 20-7, ve své první preseason hře. Derek Carr seděl a quarterback Nathan Peterman se chopil všech úderů, 29-39 na 246 yardů a odposlech. Záložník Marcus Mariota nehrál, ale v tomto viděl omezenou akci. Las Vegas hrálo při vítězství dominantní obranu, což umožňovalo 194 celkem yardů, z nichž 68 bylo na zemi.

Oba týmy tento týden absolvovaly společné tréninky a věci byly víc než jen trochu chippy - takže chippy ve skutečnosti druhé zasedání bylo po příliš mnoha soubojích přerušeno.

wii sport podvádí tenis

Jsem rád, že se nikdo nezranil, trenére Rams Řekl Sean McVay po tréninku rvačky. Je škoda, že jsme to nedotáhli do konce.

Na otázku, jakou zprávu měl pro svůj tým po ukončení druhého tréninku, hlavní trenér Raiders Jon Gruden řekl:

Neexistuje žádná zpráva, Řekl Gruden . Vědí. Oni to vědí lépe. Každý to ví lépe. A opět to nebyli všichni, kdo bojovali - bude to v televizi, uvidíte spoustu chlapů křičet a křičet - ale byli to dva kluci v období speciálních týmů. A pak to eskalovalo hodně odpadkového povídání. Je to jen odporné, opravdu je to jen hloupost. Končím s tím. Je to pro mě jen dětská hra.

Berani prohráli svou první preseason hru s Los Angeles Chargers, 13: 6. Počínaje quarterbackem Matthew Stafford seděl, zatímco zálohy Duck Hodges a Bryce Perkins využili všech záběrů týmu. Hodges dokončil 11 z 19 přihrávek na 85 yardů a interception, zatímco Perkins šel 7-10 na 42 yardů a skóre.

Los Angeles hrálo silnou obranu, i když seděl Aaron Donald, ale přestupek toho moc nezvládl. LA zde bude znovu odpočívat a na základě Grudenových komentářů vedoucích ke hře se Raiders pravděpodobně zaměří na to, aby získali někteří ze svých mladších hráčů více opakování.

Pokusíme se být chytří a také se budeme snažit dodržovat harmonogram, pokud jde o rozvoj našich mladých hráčů a rozvoj tohoto týmu, Řekl Gruden . Sejdeme se jako zaměstnanci a příští den uvidíme, kdo je nahoře a kdo venku.

Může být dobré, že berani odpočívají cornerback Jalen Ramsey, který byl během společných tréninků tento týden několikrát poražen Hunter Renfrow v Las Vegas. Jak moc - pokud vůbec - hry Renfrow zůstávají neznámé, ale pokud by oba odehráli, bylo by to určitě shodu.


Populární Problémy

Jak dát starožitnému povrchu nové stříbro. I když je leštěné stříbro krásné, nemusí to být váš styl. Pokud dáváte přednost vzhledu vintage nebo starožitného stříbra, můžete být nadšení, když zjistíte, že můžete svůj oblíbený vzhled znovu vytvořit pomocí ...

Cowboys a Giants, kteří mají místo na playoff stále na dosah, se sejdou v 17. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak se starat o skotský záhyb. Splňte základní potřeby svého skotského stáda tím, že ho vezmete k veterináři na rutinní prohlídky a budete si kartáčovat srst, čistit uši a pravidelně stříhat nehty. Vyberte si kvalitní, ...

Jak natáhnout těsná ramena. Pokud se denně nesnažíte protáhnout ramena, je normální, že se cítí stísněně, protože mnoho běžných každodenních činností (psaní na počítači, řízení atd.) Zahrnuje předpažení paží ...

Jak nosit flitrové kalhoty. Flitr je jednou z tkanin, které poutají pozornost a které lidé nemohou milovat. Při pečlivém výběru pro určitá nastavení a spárování s doplňujícími položkami z vašeho šatníku můžete vytvořit pár flitrů ...

Co je to „hezké“, je věc, o které se budete muset rozhodnout sami, bez ohledu na to, co vidíte nebo slyšíte od médií a jiných lidí. Každý má záviděníhodné vlastnosti, ať už je pozná nebo ne, a v čem se lišíte ...