Jak sledovat „Good Eats: The Return“ online bez kabelu

Sledujte Good Eats the Return online

Noam Galai/Getty Images pro NYCWFF Hostitel „Good Eats“ Alton Brown se zúčastní oslavy narozenin na střeše Food Network v New Yorku.

Vytvořil a hostuje Alton Brown, Dobré jídlo je zpět na oživení po předchozích bězích na Food Network a Cooking Channel. v Good Eats: The Return „Brown bude pokračovat ve zkoumání vědy a technik vaření, historie různých potravin a výhod různých typů kuchyňských zařízení.

Nová sezóna se vaří v neděli 25. srpna, přičemž dvojité epizody začínají ve 22 hodin. ET/PT na Food Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Good Eats: The Return živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

podpůrný pásek

Food Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Good Eats: The Return na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

Food Network je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Good Eats: The Return žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Food Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Good Eats: The Return na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje minulé epizody Dobré jídlo a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Premiérový náhled „Good Eats: The Return“

Hostitel série Alton Brown je zpět s obdobím obnovy Dobré jídlo , kulinářská série, která se zaměřila na potravinářství, historii, komedii, loutky a skvělé recepty. Good Eats: The Return označuje první epizody série od roku 2012 nové epizody American Classics X: Chicken Parm, Every Grain Old is New Again, and Rich Little Poor Boy on the docket. Dvojitá dávka epizod se odehrává dnes večer ve 22 hodin. a 10:30 hod. na potravinové síti.

Dal jsem si pauzu v práci na živých turné a herní show ( Bezohledná kuchyně ) a knihu, kterou jsem potřeboval dostat ze svého systému. Nyní je čas vrátit se do práce a ta práce je Good Eats: The Return řekl Alton Brown.Hrát si

Nová sezóna dobrého jídla se blíží ... opravdu blízko Po 6leté přestávce je mezník série Altona Browna konečně zpět s 13 novými epizodami. Zde je rychlý pohled na to, co můžete očekávat. 2019-08-09T00: 44: 18 000Z

Každá epizoda z Dobré jídlo provede informativní a komediální hluboký ponor do konkrétní přísady nebo pokrmu vyprávěné Brownovýma očima. V premiéře sezóny Brown argumentuje, že italské jídlo, jak ho známe, bylo skutečně vynalezeno v Americe a že kuřecí parmezán je pokrm, kde to všechno začalo. Epizoda také zkoumá sílu běžného zboží pro domácnost: italské konzervované rajče.

Epizoda bezprostředně následující zkoumá starodávná americká zrna amarant, chia a quinoa. Tato zrna se díky své univerzálnosti a nutričnímu obsahu vracejí a Brown ukazuje, jak z těchto velmi starých, ale trendových kuchyňských nováčků vytěžit maximum. Nadcházející epizody prozkoumají konečný recept na kynuté těsto, shakshuku a tatarský biftek.

Mnoho našich diváků si jídlo zamilovalo sledováním Altona dál Dobré jídlo a nestydí se nám dát vědět, že mají hlad po dalších, řekla Courtney White, prezidentka Food Network. Také se nemůžeme dočkat, až dáme příští generaci fanoušků příležitost objevit show, která je plná potravinových faktů, komediálních scén a fantastických receptů, vše v Altonově nenapodobitelném stylu.

Dobré jídlo je napsán, produkován a hostován Altonem Brownem. Seriál měl původně premiéru na Food Network v roce 1999 a trval 13 let. Kombinace potravinářské vědy, popkultury, vtipného humoru, inovativního vaření a příležitostné loutkové loutky, Dobré jídlo získal v roce 2007 prestižní Peabody Award za vynikající vysílací výkon.


Populární Problémy

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Všechny lidské trny mají normální křivky ve tvaru písmene S, ale někdy se vyvíjejí nepřirozené boční (boční) křivky, které se říká skolióza. Http://umm.edu/programs/spine/health/guides/adult-scoliosis Skolióza se obvykle vyvíjí během...

Zde je návod, jak sledovat online přenos premiéry seriálu Good Girls online bez kabelu. Vrací se v neděli 16. února ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Jak získat magické brnění v Zelda Twilight Princess. Získat Magic Armor, také známé jako 'neviditelné brnění' v Legend of Zelda: Twilight Princess, není snadné. Je to komplikovaný vedlejší úkol, který začíná v chrámu u jezera a končí ...

Jak běžet, aniž byste se unavili. Ať už jste v běhu nováčkem nebo zkušeným profesionálem, možná se během běhu začnete cítit unavení a unavení. S vaší úrovní kondice to nemusí mít nic společného. Abyste mohli běžet bez ...

Warriors budou vypadat, že zůstanou naživu, když se setkají s Raptors pro hru 5 finále NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.