How to Stream Chicken Little: Your Family Viewing Guide

stream kuře málo

Disney

Streamujte kuře nyní trochu

Když jste dítě, jeden z nejhorších pocitů na světě není brán vážně - a to je téma, kterému se ve filmu Disney věnuje docela dost Malé kuře . Film z roku 2005 byl populární z několika důvodů. Za prvé je volně založen na oblíbené dětské bajce. Za druhé, je uveden jako první plně počítačově animovaný film od společnosti Disney, který neměl nic společného s Pixarem. A za třetí, mělo to hvězdné vokální obsazení, od Zacha Braffa po Patricka Stewarta.

zasazen do tenisu

Přišlo to také v době, kdy byl Disney v útlumu, když vydal spoustu filmů, které nepřilákaly publikum. Malé kuře byl hit, který potřebovali, aby pomohli předělat svou značku a příběhy, které vyprávěli.

Ale i když to bylo v roce 2005 velké, možná vám to uniklo, když to původně vyšlo. Chicken Little streamuje online, a to vše díky Disney+, což znamená, že nebudete muset hledat DVD, abyste mu mohli dávat hodinky. A pokud máte rádi filmy s mimozemskými invazemi? Malé kuře vás může překvapit. Zde je návod, jak se dívat Malé kuře online.

Jak streamovat „Chicken Little“ - exkluzivně na Disney+

Malé kuře je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Malé kuře a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Chicken Little
  5. 5. Klepněte na Chicken Little
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Chicken Little“: Přehled

Datum vydání: 2005
Tvůrci: scénář Steve Bencich, Ron Anderson a Ron J. Friedman
Režie: Mark Dindal
Hrají: Zach Braff, Joan Cusack, Garry Marshall, Patrick Stewart
Hodnocení: G
Synopse: Po přivedení města do paniky není Chicken Little nejoblíbenějším dítětem v okolí. Ale když pevně věří, že se děje něco špatného, ​​nenechá svou pověst zabránit mu v tom, aby ho lidé brali vážně.


Jak dlouho je „kuře malé“?

Malé kuře je 81 minut dlouhý.


Děj „Chicken Little“

Chicken Little žije ve městě jménem Oakey Oaks. Jednoho dne vidí, jak něco padá z nebe - v jeho očích to trochu připomíná stopku. Když se pokusí varovat město spuštěním alarmu, komunita je frustrovaná, protože nemá důkaz, že by se něco stalo. Za předpokladu, že to byl jen žalud, se Chicken Little stává vysměšným městem a nakonec ho to deprimuje. Přesto se drží svého příběhu. O rok později se podobný incident stane a on si uvědomí, že ho skutečně zasáhlo zařízení, které maskuje do prostředí. Poté, co provedl nějaký výzkum, se domnívá, že zařízení poslali mimozemšťané. Problém je, že mu nikdo nevěří.

jak nakreslit tenisky

Obsazení „Chicken Little“

Malé kuře měl působivé vokální obsazení. Zde jsou lidé, kteří pomohli film vytvořit.

Zach Braff jako Chicken Little

Hlavní roli Chicken Little hraje Zach Braff, známý tím, že je ve Scrubs. Podle Braffa Věci se daly dohromady velmi snadno - zajímal se o vyjádření postavy a Disney dal dohromady film, který viděl jako chytrý a zábavný. Jak šel čas, do postavy byly animovány aspekty Braffa - stejně jako jeho mimika.

Garry Marshall jako Buck Cluck

Když už mluvíme o Braffovi, poznamenal, že se během filmu s Garrym Marshallem trochu zlepšil, aby zjistil, zda by jiné linie fungovaly pro jejich postavy. Buck Cluck je otcem Chicken Little a přestože se snaží být dobrým rodičem, má k němu také úzkostnou stránku. Podle Fandoma „Martin Sheen byl údajně zvažován pro roli, než ji dali Marshallovi.

Don Knotts jako starosta Turecka Lurkey

Don Knotts hraje starostu Turecka Lurkeyho, starostu Oakey Oaks. Postava není nejkompetentnější, ale přesto filmu dodává humor, zejména proto, že potřebuje narážkové karty, aby si na velké události dokonce pamatoval úsměv a mávání.

nike tenisový loketní opěrka

Patrick Stewart jako pan Woolensworth

Pan Woolensworth je učitelem Chicken Little. Protože Patrick Stewart musel odmítnout další vokální herecké role Disney na základě svého plánu, jako Jafar a Cogsworth , je pravděpodobně rád, že konečně dostal šanci pracovat na animovaném obrázku Disney.

Amy Sedaris jako Foxy Loxy

Amy Sedaris hraje Foxy Loxy, studentku školy, která není nejmilejší osobou ani pro Chicken Little, ani pro jeho kamarádku Abby Mallard. Je to však sebevědomá ženská postava, která příběhu hodně přispívá. Sedaris také vyjadřuje princeznu Carolyn BoJack jezdec a poskytl hlas Jill Kocour v botách .

Joan Cusack jako Abby Mallard

Abby Mallard hraje ošklivého káčátka Chicken Little jménem Abby Mallard. Má na něj také tajnou zamilovanost. Joan Cusack není Disneyho cizí. Ona také vyjadřuje Jessie ve filmech Toy Story.


Písně „Chicken Little“ a soundtrack

Chicken Little má zajímavý soundtrack. Mezi největší písně patří Stir It Up zpívaný Patti LaBelle a Joss Stone, One Little Slip od The Barenaked Ladies, Ain't No Mountain High Enough od Diany Rossové, It's the End of the World as We Know It od REM a Don ' t Go Breaking My Heart, což hraje přes závěrečné titulky .


„Chicken Little“ u pokladny

O víkendu otevření, Malé kuře údajně ukázal v 3 654 kinech a vydělal 40 049 778 $. Celosvětově měl film celkem brutto 314 432 837 $.


Recenze „Chicken Little“ - Co řekli kritici

Přestože se film dobře povedl a mnoho lidí ho považovalo za humorný, kritici neměli Chicken Little příliš v lásce. Film má na Rotten Tomatoes hodnocení 37%, přičemž kritici ho považují za zklamání a nudu. Bohužel žádné množství popkulturních vtipů a roztomilých postav nemůže zakrýt skutečnost, že ani v tomto omezeném trvání není dostatek příběhu na to, aby udržel film, Řekl to spisovatel BBC Neil Smith , což mu dává hodnocení dvě z pěti hvězdiček. Recenze publika byly také trochu vlažné, většinou kvůli tomu, že film zahrnoval mimozemšťany. Abyste si film mohli užít naplno, musíte si uvědomit, že příběh se úplně neřídí bajkou.


Kam se hodí „Chicken Little“ v Disney Movie Pantheonu

Malé kuře byl v té době zábavný film pro děti s řadou různých postav, ale ve srovnání s jinými filmy od Disney se zdá, že je na spadnutí. Může to být proto, že film čelil spoustě úplných přepisů. Za prvé, původní film měl Chicken Little jako ženskou postavu, dokud to producenti nezměnili. Původně byl vyvinut v roce 2001, revidován v roce 2003 a údajně potřeboval pomoc 13 spisovatelů . To znamená, že film možná nebyl spojen tak dobře, jak by měl.


Přívěs „Chicken Little“Hrát si

Chicken Little (2005) Trailer Podívejte se na upoutávku na Chicken Little na seznamu filmů. Režie: Mark Dindal a hrají Zach Braff, Garry Marshall, Joan Cusack a Steve Zahn. Poté, co Chicken Little způsobil rozsáhlou paniku - když si spletl padající žalud s kouskem oblohy - je mladé kuře rozhodnuto obnovit svou pověst. Ale právě když se věci začínají… 2014-06-13T21: 16: 43 000Z

Streamujte kuře nyní trochu

jak funguje popruh na tenisový loket

Drobnosti „DISNEY MOVIE“: 5 rychlých faktů

[Krátký úvod do seznamu níže

1. Chicken Little byla původně ženská postava.

Nejen to, ale Holly Hunter se již přihlásila a poskytla práci. Slyšel jsem, že Holly Hunter bude Chicken Little, Řekl Braff Entertainment Weekly na dotaz ohledně toho. Ale rozhodli se udělat z Chicken Little chlapce. Někdo mě upozornil, že technicky musí být kuře žena. Budete se divit, kolik lidí do těchto věcí čte.

2. Hlas postavy Fish Out Of Water byl dosažen poutavým způsobem.

Jeho hlas poskytl Dan Molina, který byl střihačem filmu. Vzhledem k tomu, že jste kvůli jeho vodním pokrývkám hlavy nemohli Rybě z vody opravdu rozumět, dává smysl, aby si film nenajal známějšího herce. Molina údajně zaznamenal jeho zvuk vokalizací trubicí, která šla přímo do plné nádrže chladiče vody.

jak hrát racquetball youtube

3. Toto byl údajně poslední divadelní film Disney vydaný na pásce VHS

Pamatujete si VHS? V 80. letech to byl nejlepší způsob sledování filmů. Nakonec to bylo nahrazeno DVD, která jsou nyní nahrazována streamovací technologií (například Disney+.) Chicken Little byl posledním divadelním filmem Disney, který dostal vydání VHS, a byl vydáno 21. března 2006 . Poslední Disney VHS byl obecně Bambi II, podle SlashFilm .

4. Před lety se pracovalo na pokračování.

Říkalo se tomu Chicken Little: The Ugly Duckling Story. Zdálo se, že jsou na palubě lidé, ale pak se v Disney stalo něco obrovského - John Lasseter převzal funkci vedoucího Walt Disney Studios Animation a náhle zrušil všechna pokračování, která byla uprostřed vývoje, včetně tohoto. Společnost ScreenRant uvádí, že byly hotové scénáře a scénář a film se zaměřil na milostný trojúhelník mezi Abby Mallard, Chicken Little a Raffaela, francouzskou ovcí, která byla ve škole nová. Také uvedli, že jedním z důvodů, proč byl Lasseter naštvaný kvůli pokračování, bylo to, že se plánovalo Dumbo II, a originál byl jedním z jeho oblíbených. Je to vznešený důvod, protože nikdo nechce zničit klasiku. Údajně a Malé kuře pokračování je nyní ve vývoji, ale mnoho se o tom neví a není jasné, zda se původní hlasoví herci vrátí.

5. Asi 40 lidí se ucházelo o roli Chicken Little.

Zach Braff měl velkou konkurenci. Režisér Mark Dindal připustil, že Braff během konkurzu udělal něco zvláštního, díky čemu vynikl - snažil se trochu změnit hlas, aby do postavy patřil. Přišel na konkurz spolu s dalšími 40 lidmi, ale ve chvíli, kdy jsme ho slyšeli, byl tak správný, Řekl Dindal, podle MTV . Mírně zvýšil hlas, aby zněl jako mladší vysoké dítě. Právě tam to bylo opravdu jedinečné - a pak měl tak velkou energii.

Streamujte kuře nyní trochu


Populární Problémy

Jak uspořádat závod na vejce. Vajíčkový závod je, když kráčíte z jednoho bodu do druhého a balancujete vajíčko na lžičce, aniž byste ho shodili - kdo se dostane do cíle jako první, vyhrává! Zatímco klasický vaječný závod je zábavný a náročný, existují ...

Ve čtvrtek má premiéru 4. sezóna „Growing Up Hip Hop: Atlanta“. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Jak cvičit v práci každý den. Může být těžké najít si čas na cvičení během pracovního týdne. Kromě toho, i když cvičíte před nebo po práci, pravděpodobně stále trávíte většinu dne zaseknutí v křesle a cítíte se nezdravě. Ale...

Roger Federer získal v Kanadě dva tituly, ale co třeba Rafael Nadal a Novak Djokovic?

'Run' je nová série HBO od společností Phoebe Waller-Bridge a Vicky Jones. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Jak přestat hrát si s rovnátky. Hra s rovnátky se může stát obrovským problémem. Můžete způsobit poškození zubů i drahého vybavení v ústech. Naučte se, jak si přestat hrát na rovnátka, než se stane něco špatného ...