Chiefs vs Broncos Live Stream: Jak se dívat online zdarma

Getty Patrick Mahomes z náčelníků města KansasDenver Broncos zvítězil minulý týden proti Patriots a bude hledat přídavek, když bude v neděli hostit náčelníky Kansas City a Patricka Mahomese.

kde sledovat potomky 3

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos hry Chiefs vs Broncos takto:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Denveru

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Chiefs vs Broncos můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Denveru

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chiefs vs Broncos můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Denveru

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chiefs vs Broncos můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Denveru

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Chiefs vs Broncos na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chiefs vs Broncos naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chiefs vs Broncos naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Chiefs vs Broncos

Broncos naposledy stáhli svoji největší výhru v sezóně, když zvýšili Cam Newton a Patriots 18-12. Nebylo to hezké a všechny body Denveru přišly prostřednictvím brankových branek Brandona McManuse. Veteránský kicker zasáhl při vítězství z 54, 52, 45, 44, 27 a 20 yardů.

Proti Patriots to byla dobrá výhra, ale Chiefs je úplně jiný příběh, jak ví hlavní trenér Vic Fangio.

Právě teď tam má takový přestupek ze Star Wars, řekl Fangio s odkazem na trenéra Chiefs Andyho Reida. Mnoho zbraní, hodně rychlosti a skvělý rozehrávač, který tento přestupek provozuje na velmi, velmi vysoké úrovni.

A šéfové samozřejmě mají Patricka Mahomese, bránícího MVP Super Bowl. Prostřednictvím šesti her Mahomes prošel na 1 699 yardů, 15 přistání a pouze jeden odposlech.

Definice skvělého quarterbacka - jedna z definic - je, že neexistuje žádný způsob, jak je hrát, řekl Fangio. Nemůžete vyvíjet silný tlak. Nemůžete se jen tak zbavit tlaku. Nemůžeš hrát na všechny lidi. Nemůžete hrát všechny zóny. Musíte to zamíchat, protože skvělí rozehrávači jsou příliš dobří a tento rozehrávač je rozhodně skvělý.

Má skvělé zbraně, mají skvělý útočný plán a je těžké je porazit. Neexistuje žádný způsob, jak je hrát, nebo by to lidé zkusili - jak jste viděli skóre - tento kód zatím nikdo neporušil.

Tato hra bude také debutovat spuštěním Le’Veon Bell pro náčelníky. Bell byl dříve All-Pro zpět, ale byl propuštěn Jets minulý týden po skalním držbě. Připojuje se k backfieldu, který už má v Clyde Edwards-Helaireho pracanta, který minulý týden spěchal na 161 yardů v deštivém vítězství proti Bills. Reid byl vágní ohledně toho, jaká bude Bellova role v jeho debutu.

Pokusím se ho sem navštívit - čekal jsem, až po tomto tréninku, jen abych viděl, kde jsme s ním byli [a] kde byl jeho komfort s tím, co děláme, řekl Reid během tréninku tento týden . Ale vypadá to, že si dobře vybírá věci, takže si myslím, že je šance, že by se tam mohl dostat.

Šéfové jsou oblíbeným touchdownem zápasu. Celkem je stanoveno na 44 bodů.


Populární Problémy

Novak Djokovic nedávno potěšil dva mladé fanoušky v Adelaide před hotelem Majestic, kde v současné době tráví dvoutýdenní karanténu, a poskytl jim svou ochrannou známku dávku povzbuzení.

Někteří lidé nesnáší létání, zejména při dlouhých jízdách. Pokud jste teenager a cestujete po celé zemi, nebo dokonce po celém světě, je vždy dobré si udělat pohodlí. Pokud potřebujete pomoc s pohodlím na dlouhé cestě letadlem, toto je článek ...

Jak vyrobit smažené fazole. Už jste někdy navštívili Taco Bell a/nebo jiné mexické restaurace a přáli jste si, abyste mohli mít ty samé dobré fazole v pohodlí svého domova? Pokud ano, postupujte krok za krokem a naučte se to ...

Kuznetsova překonává trenérskou kontroverzi a připravuje show Sereny