Streamování říše zvířat Řada 5: Jak se dívat online

Říše zvířat 5

TNT Říše zvířat 5Hit kriminálního dramatu Animal Kingdom se vrací do své páté sezóny v neděli 11. července ve 21 hodin. ET/PT na TNT.Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamování Království zvířat online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. TNT je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Živou říši zvířat můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).držadlo pro stolní tenis

Sling TV

Živý přenos TNT a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím Sling TV Sling Blue nebo Balíček Sling Orange Channel. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s TNT a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Animal Kingdom můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TNT a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Animal Kingdom můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled sezóny 5 „Království zvířat“Hrát si

Animal Kingdom: Premiéry 5. série, 11. července 2021 [TRAILER] | TNT Codysovi se vrací po smrti Šmoula a mají šanci dělat věci po svém, ale boj o to, kdo povede tuto zločineckou rodinu, by je mohl rozdělit. Zatímco se odvíjejí pravdy o Šmoufových raných letech a Codyho chlapci se dozvědí více o jejím životě po smrti. Přidejte se k Shawn Hatosy, Finn Cole,… 2021-07-07T14: 00: 08Z

Animal Kingdom je rodinné kriminální drama s Ellen Barkin jako matriarchou rodiny Codyových. V hlavních rolích Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Leila George, Rigo Sanchez a Jon Beavers.

Tisková zpráva páté sezóny škádlí:

V páté sezóně Říše zvířat se Pope (Hatosy), Craig (Robson), Deran (Weary) a J (Cole) stále potýkají s následky událostí kolem Smurfovy smrti, včetně rodinných příslušníků, kteří se chystají pomstít. Se svým královstvím bez vůdce se Codys snaží udržet svou křehkou alianci a zjistit, kdo z nich vyjde na špici.

jak určit velikost přilnavosti tenis

Mezitím hledají další informace o Pamele Johnsonové, kterou Šmoula učinil příjemcem jejího majetku. A v roce 1984 si stále více nestálá devětadvacetiletá Šmoula (George) razí vlastní cestu, vychovává papeže a Julii a vede obvinění z nebezpečných prací s novými i starými přáteli.

Před vysíláním páté sezóny obnovila TNT show na šestou a poslední sezónu, takže toto je předposlední sezóna před písní labutí rodiny Cody.

Premiérová epizoda páté řady se jmenuje Red Handed a její popis zní: The Codys jsou nuceni spojit pár volných konců s bratranci a zjistit, jak vypadá rodina bez Šmoula.

Druhá epizoda má název What Remains a odvysílá se 18. července. Její popis zní: Jak Pope zpracovává Šmoulovy ostatky, Craig a Renn vyvažují svůj starý život s tím, že jsou noví rodiče; J si díky starému kontaktu najde novou práci a Deran nemůže předběhnout svou minulost s Adrianem.

V rozhovoru s TVLine 'Výkonný producent John Wells hovořil o páté sezóně a o tom, jak Smurfova smrt ovlivní postup vpřed.

Podívejte se, ve světě, ve kterém nyní jsme s vyprávěním příběhů a snažíme se udržet vaše publikum nadšené a investované, je chcete stále překvapovat - ne libovolným způsobem, ale způsobem, který [je přiměje říkat]] „Musím dál sledovat show, protože nevím, co se stane dál “a to stále zůstává věrné charakteru show. Takže o to jsme se snažili, řekl Wells a dodal: Toto je ‘Království zvířat.‘ Nečekáme, že někdo bude naživu, než se dostaneme na konec!

Wells také řekl, že Smurfova smrt zcela naruší rovnováhu sil v rodině.

Část toho, o co jsme se pokoušeli, je rodinné drama odehrávající se ve velmi komplikovaném a nepříjemném světě s některými lidmi, kteří vypadají, že se dobře baví. Přejete si, abyste se s nimi mohli potloukat ve stejnou dobu, kdy se jich bojíte, řekl Wells. A myslím si, že nám to poskytne více příležitostí k tomu, abychom to udělali, protože teď jsme celou rovnováhu trochu narušili. Kdo bude mít na starosti? Kdo bude rozhodovat? Může někdo věřit někomu jinému? Se show vždy mluvíme o existenciální hrůze. Chceme v tom smyslu existenciální hrůzy žít pořád.

Království zvířat se vysílá v neděli ve 21 hodin. ET/PT na TNT.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Jak odstranit svalové uzly. Svalové uzly, nazývané také myofasciální spouštěcí body, jsou bolestivé a mohou být dokonce zodpovědné za bolesti hlavy. Svalové uzly způsobené nadměrným používáním, zneužíváním, stresem nebo úzkostí mohou být stejně obtížné. Odebírání ...

Vyrovnání je prvním krokem v mnoha projektech na zlepšení trávníku, jako je stavba paluby, dláždění terasy nebo umístění zeleninové zahrady. „Úroveň“ není totéž jako „plochá“, a proto je důležité zajistit, abyste byli ...

Zde je návod, jak sledovat hry Philadelphia Eagles online bez kabelu v roce 2019.

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...

Jak nosit černou sukni. Černá sukně může být jedním z nejvšestrannějších kousků ve vašem šatníku. Ať už jde o tužkovou sukni, áčkovou, midi, mini nebo maxi sukni, můžete ji nosit s řadou svršků a doplňků a vytvářet různé ...