Jak se dívat na Canelo Fight na Firestick nebo Fire TV

Getty Images Canelo Alvarez a Avni Yidirim.Kupte si Canelo vs Yildirim

Canelo Alvarez se zdá, že se vyhne zásadnímu rozrušení, když v sobotu na Miami Hard Rock Stadium vkročí do ringu jako obrovský favorit proti Avni Yildirim.Karta boje začíná ve 20 hodin. ET, s přípravou Canelo vs Yildirim na začátek kolem 23:00 ET.

PPV stojí 49,99 USD prostřednictvím tradičních poskytovatelů kabelové televize, ale lepší způsob sledování je prostřednictvím Streamovací služba DAZN (k dispozici v USA, Kanadě, Německu, Španělsku, Itálii a mnoha dalších zemích). Sledování prostřednictvím DAZN (19,99 $ za měsíční předplatné) je nejen levnější, ale můžete také sledovat libovolný počet streamovacích zařízení, včetně vašeho Firestick.

Zde je podrobný návod, jak sledovat Canelo vs Yildirim a všechny souboje na Firestick nebo Fire TV:tenisové dovednosti a techniky
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Canelo vs Yildirim na Firestick nebo Fire TV

Poznámka: Canelo vs Yildirim je součástí vašeho předplatného DAZN, které stojí 19,99 $ na jeden měsíc nebo 99,99 $ na rok. Neexistuje žádný další poplatek za PPV nebo cokoli jiného

  1. 1) Zaregistrujte se do DAZN
  2. 2) Zapněte FireStick nebo Fire TV
  3. 3a) Pokud již aplikaci DAZN máte, přejděte ke kroku 6
  4. 3b) Pokud aplikaci DAZN nemáte, přejděte na kartu Hledat (ikona lupy) vlevo nahoře
  5. 4a) Začněte psát DAZN, dokud jej nenajdete
  6. 4b) Pokud je váš Firestick kompatibilní s hlasovým vyhledáváním, můžete jej také použít k vyhledání aplikace DAZN
  7. 5) Vyberte aplikaci DAZN a poté ji vyberte Nainstalovat
  8. 6) Otevřete aplikaci DAZN
  9. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili při registraci do DAZN
  10. 8) Chcete -li začít sledovat, vyberte Canelo vs Yildirim

Jaké další boje jsou na DAZN?

Toto není úplný seznam všech bojů a událostí na DAZN, ale spíše největší nadcházející záchvaty, které budete moci sledovat, pokud se zaregistrujete na měsíc DAZN:

datum událost
So, únor 27 Parker vs Fa
So, Mar. 13 Estrada vs Chocolatito
So, Mar. 20 Okolie vs Glowacki
So, Mar. 27 Povetkin vs Whyte
Pá, duben 9 Benn vs Vargas

Kde jinde můžete sledovat Canelo vs Yildirim?

Pokud se na zařízení Roku nechcete dívat, můžete tak učinit na jakémkoli jiném telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení který podporuje aplikaci DAZN . To zahrnuje, ale není omezeno na:Roku nebo Roku TV
Apple TV
Google Chromecast
Smart TV LG
Samsung Smart TV
TV svěrák
Xbox One nebo Xbox Series X/S
PlayStation 4 nebo 5
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Tablet Amazon Fire


Náhled Canelo vs Yildirim

Canelo Alvarez má ambiciózní cíle pro rok 2021, mezi které patří stát se prvním nesporným mexickým šampionem super střední váhy v historii boxu. Ale aby to udělal, bude se muset v sobotu postarat o své podnikání, protože čelí povinnému vyzyvateli WBC Avni Yildirim (21-2, 12 KO)

Vážím si všech bojovníků. Respektuji vyzyvatele, který je právě teď přede mnou. Vím, že je to silný bojovník, řekl Alvarez novinářům. Vím, že má spoustu nástrojů. Mám stejnou mentalitu. Snažím se dělat svou práci a snažím se zapsat do historie. Miluji být tady. Miluji být v tělocvičně. Je to můj život. Vezmeme tyto souboje boj za bojem a doufejme, že letos mohu bojovat čtyřikrát. Soustředím se na svou rivalskou sobotu. Vím právě teď, tento boj je jediný, který pro mě existuje, a soustředím se na to, co musím udělat, svou práci na sobotu.

Yildirim nebojuje od roku 2019, což byla ztráta pro Anthonyho Dirrella o uvolněný titul WBC 168 liber. Čelí Alvarezovi jako povinnému vyzyvateli WBC. Je si však jistý svými vylepšeními a chce do své země přivést opasek.

Jsem připraven být tady. Sobota je velkou nocí pro mě i pro mou zemi, pro všechny fanoušky. Je to pro mě velká šance, velká šance pro mou zemi. Všichni čekají na pás WBC. Možná, že po titulu mistrovství světa bude box v mé zemi tak velký, řekl Yildirim. Je to velký šampion, to ví každý. Jsem připraven na titul mistra světa na velkou šanci. Je můj čas. V sobotu je pro všechny čas show.

Alvarez v boji obhajuje své tituly WBA, WBC a The Ring v super střední váze. V rozhovoru pro BoxingScene.com vyjádřil určitou nelibost nad tím, jak sport tlačí šampiony a rozdává hardware.

Organizace sankčních orgánů to dělají z nějakého důvodu a [boxeři] jsou na konci dne mistry světa. Každý chce vyhrát titul, řekl webu Alvarez. Každý chce mít [opasek]. Všichni si stěžují, ale všichni bojovníci chtějí mít světový titul. Není důvod z toho vytvářet politiku. Opravdu na to nemám názor. Věřím, že prozatímní tituly a všechny tyto typy věcí je musí zahodit, aby to bylo trochu exkluzivnější [být šampiónem]. V každé váhové kategorii by měl být jeden jediný šampion. Ale tak to právě teď je. Musíme se prostě vyrovnat s tím, co doba nabízí.

U některých sázkových kanceláří je řada pro Alvarez až -5 000, což znamená, že na výhru pouhých 100 $ musíte vsadit 5 000 $.

Příběh kazety
CANELO ALVAREZ
Národnost: Mexičan
Narozen: 18. července 1990
Výška: 5'9 ″
Dosah: 70 1/2 ″
Celkem bojů: 57
Záznam: 54-1-2 (36 KO)

dlouhá tenisová raketa

AVNI YILDIRIM
Národnost: turecká
Narozen: 5. srpna 1991
Výška: 5’11 1/2 ″
Dosah: 70 ″
Celkem bojů: 23
Záznam: 21-2 (12 KO)


Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat show Elvis Tribute Show 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Komplexní náhled na finále Světového turné Barclays ATP, které končí.

Jak svést muže. Pokud chcete svést muže, důvěra je klíčová. Získejte jeho zájem tím, že budete sami sebou, připravte scénu a pak se pomalu přesuňte do fyzického kontaktu. Existuje něco jako umění svádění a nikdo se nestane velkým ...

Když se počasí otepluje a vy jste pozvali rodinu a přátele, přirozeně budete chtít dostat svůj zahradní nábytek. Je tu jen jeden problém - je to opravdu špinavé! Ať už je váš zahradní nábytek vyroben ze dřeva, plastu, kovu nebo ...