Jak se stát tenisovým klukem

Takže chceš být tenista? Pokračuj. Je to zábava, ale musíte být také připraveni. Zde je několik způsobů, jak můžete být připraveni.Kroky

 1. Obrázek s názvem Buď tenisový kluk, krok 1

  1 Uvědomte si, jaká je práce. Abyste věděli, co se děje, budete muset znát pár informací o základech a pravidlech hry Ball Boy. V tenisovém zápase je obvykle 6 kluků s míčem; 2 u sítě a 1 v každém rohu. Míčoví chlapci u sítě jsou umístěni tak, aby každý měl stranu. Jeden vlevo od sítě a jeden vpravo. Míčové mají střídání, ale obvykle trvají 30-60 minut.
 2. Obrázek s názvem Buď tenisovým míčkem, krok 2

  2 Zjistěte, co tato práce obnáší. Míčoví kluci u sítě jsou zodpovědní za skácení míče až do konce podání. Míčové v zadních rozích jsou zodpovědní buď za vyzvednutí míče a jeho vrácení dolů na servírující konec, nebo za vyzvednutí míče a jeho předání podávajícímu.
  • Vzhledem k tomu, že v tenisovém zápase je 6 kluků, jak se rozhoduje, kdo získá jaký míč? Normálně aportuje osoba nejblíže k míči. U sítě existuje několik variant, kdo jaký míč získá. Když jsou u sítě 2 kluci s míčem, každý kluk s míčem je označen za stranu, ale když míč dopadne blízko hráče s míčem u sítě, i když tento chlapec na této straně není, může ho získat. Všimněte si, že žádní kluci s míčem by se nikdy neměli pokoušet sklouznout míč během druhého podání nebo letu.


 3. Obrázek s názvem Buď tenisovým míčkem, krok 3

  3 Protože existuje mnoho možností a variací, které se mohou stát, mějte vždy na paměti několik věcí. Která volba zabere nejméně času? Bude to hráče obtěžovat? Bude to otravovat publikum? Pokud vaše volba splňuje všechny tyto pokyny, je rozhodně povolena.
 4. Obrázek s názvem Be an Tennis Ball Boy Krok 4

  4 Zjistěte, co dělat, když. Co byste měli udělat, pokud se ocitnete v situaci, kdy máte ve skupině pouze pět kluků a vy se dostanete na hřiště? Je zřejmé, že pokud jste kluk na velký turnaj, nikdy by se to nestalo, ale pravděpodobně si to přečtete, pokud jste nebo jste byli na velkém turnaji, jako je Wimbledon nebo dokonce Rogers Cup. Pokud se tedy skutečně setkáte s tímto problémem, nejlogičtější věcí, kterou byste měli udělat, by bylo určit osobu jako „běžce“. U sítě musí být vždy dva kluci s míčem, ale kluci s míčem vzadu nebo v rozích nejsou vždy potřeba. Nejdůležitější je mít na paměti, že potřebujete dva lidi vzadu na konci serveru a jednoho na konci přijímače. Když hráči změní role při podávání, váš „běžec“ bude muset běžet na druhou stranu, takže na porci nyní budou dva lidé a na přijímacím konci jeden. Poznamenejte si, kdy nemusíte utíkat na druhou stranu. To je situace, kdy je skóre v celkovém počtu her v této sadě liché. V tiebreaku však hráči neproměňují každý sudý.
  • Řekněme, že jste kluk u sítě a honíte míč. Míč, který pronásledujete, se však nezastavil tam, kde jste si mysleli, že bude, ale pokračoval v rolování a nyní se ocitnete ne poblíž sítě, ale poblíž kluka v rohu. Jaké je podle vás nejrozumnější řešení? Pokud byste si to promysleli, zůstalo by to s klukem v rohu jeden bod a pak se vraťte do své původní polohy.
 5. Obrázek s názvem Be an Tennis Ball Boy Krok 5

  5 Když vás hráč požádá o ručník, dáte mu jej. Obvykle to není těžký úkol, ale pokud je tímto hráčem server, mějte na paměti dvě věci. První z nich je nezapomenout mu dát ručník a hodit mu míč na raketu. Druhým je mít na paměti, že na vás nechce čekat, a tak mu dejte ručník, seberte všechny koule, které musíte získat (rychle!) A vezměte zpět ručník a dejte ho zpět do určené oblasti. Když si hráči vyměňují strany, ujistěte se, že hráči dáte ručník zpět, nechtějí použít cizí!
 6. Obrázek s názvem Be an Tennis Ball Boy Krok 6

  6 Zjistěte, kdy je třeba míč vyměnit. Když podávající právě dokončil bod s míčem, obvykle nebude chtít znovu hrát se stejným míčem. Pokud nemáte žádné jiné koule kromě té, dejte mu ji, ale normálně se obrátí k jinému klukovi. Pokud se náhodou stane, že nemáte žádné koule, ukažte oběma rukama a dejte hráči najevo, že jsou prázdné. Udělejte to také, abyste ukázali, kolik koulí máte, i když máte tři, čtyři nebo dokonce pět. Když podáváte hráči tenisový míček, ujistěte se, že jednou odskočí na zem a „plave“ přibližně v úrovni pasu hráče.
 7. Obrázek s názvem Be a Tennis Ball Boy Krok 7

  7 Pomoc s občerstvením. Někdy turnaje dodávají hráčům vodu nebo občerstvení. Pokud hráč požádá o nějaký druh nápoje, běžte do koše a vezměte si ho.
  • Stejné jako u ručníků, pokud se míč valí dolů a hráč potřebuje tenisový míček, dejte ho hráči a poté míč získejte.
 8. Obrázek s názvem Be an Tennis Ball Boy Krok 8

  8 Zjistěte, o jakých dalších aspektech práce byste měli vědět. Pokud jste u sítě, budete s největší pravděpodobností požádáni o držení deštníku pro tenistu. Někdy budou kluci s míčem vzadu požádáni, aby se postavili před hráče. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik mi musí být, abych se stal klukem? Donagan Nejlepší odpovídač Každý turnaj si stanoví svá vlastní pravidla. Pokud vás konkrétní turnaj zajímá, zeptejte se těch, kteří jej provozují, jaké jsou jejich požadavky.
 • Otázka Co mohu udělat pro trénink? Na svém kardiu byste mohli pracovat tak, že budete běhat, jezdit na kole nebo plavat.
 • Otázka Musím složit nějaký písemný test, abych mohl být klukem? Ne, nemáš.
 • Otázka Musím mít určitou výšku? Ne, nemáš.
 • Otázka Jak poznáte, kdy dát hráčům vodu a ručník? Patrick Moore Mezi hrami jim dejte ručník nebo vodu. S největší pravděpodobností to využijí. Nebo jen počkejte, až o to požádají.
 • Otázka Musím být v tenisovém klubu, abych se stal klukem? Ano, normálně musíte být v tenisovém klubu, abyste se stali klukem.
 • Otázka Jaké pravidlo udává, jak ukázat hráčům, jaké koule mám, když jsem umístěný v jednom z rohů? Platí pravidlo, že pokud budete v rohu, budete mít vždy v ruce koule. Hráč dostane míče pouze ze strany, na kterou přechází, a vy budete mít vždy ruce vzhůru.
 • Otázka Co mám dělat, když se míč valí příliš daleko, abych na něj dosáhl? Další kluk z plesu to dostane. Jen se starejte o koule ve vašem okolí.
Nezodpovězené otázky
 • Proč kluci s míčem na Australian Open čekají s oběma rukama za sebou, když hráč používá ručník?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nenechte se zmást tím, že si myslíte, že bod je u konce, když není.
 • Buďte rychlí, uvědomělí a plynulí ve všech svých pohybech.
 • Předseda rozhodčí vás požádá, abyste přinesli staré míče a získali nové po prvních sedmi hrách pouze v první sadě, a poté dojde ke změnám míče každých devět her.
 • Jedna věc, kterou chcete mít na paměti, je, že hráč je na prvním místě. Existuje několik oblastí, ve kterých mohou kluci s míčem udělat chybu během prvních pěti nebo šesti zápasů.
 • Co je to dvojitý hod: dvojitý hod je místo, kde hodíte 2 koule současně a musíte to udělat perfektním, čímž je proces rychlejší a mnohem rychlejší, takže můžete hráči dát jeho koule .. . budete muset točit míč nejblíže k vaší dlani se svým malíčkem- kluk s míčem na jednom z nejlepších turnajů na světě, událost 1000
 • Mějte také na paměti, jak chodit k soudu. Než se dostanete na kurt, budete domluveni. Jděte dál s rukama za zády. Poté přejděte na svou pozici.

reklama

Populární Problémy

Jak zacházet se zraněnou králičí tlapou. Králičí poranění může být obtížné diagnostikovat. Králík nemůže vokalizovat bolest jako zraněný pes nebo kočka, takže to může vyžadovat trochu hádání. Pokud máte podezření na zranění, budete muset fyzicky vyšetřit ...Wimbledon 2015 zanechal za sebou více historie a hloubky.

Ve finále budou Bryan a Sock hrát vítěze zápasu mezi Herbertem/Mahutem a Farahem/Cabalem.Lesia Tsurenko se ve finále Mexican Open utká se Stefanie Voegeleovou poté, co uvidí Darii Gavrilovou.Jak zmírnit bolest zápěstí při zvedání. Něžné a bolestivé zápěstí může ztěžovat používání rukou. Naštěstí většina bolesti zmizí, jakmile si opřete zápěstí a snížíte otoky. Úlevy od bolesti a balíčky ledu vytvoří ...