Přímý přenos Steelers vs Ravens: Jak se dívat online bez kabelu

GettyBaltimore Ravens (12-3) bude v neděli hostit Pittsburgh Steelers (8-7) na M&T Bank Stadium.

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Ravens na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb :Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

sledovat at&t tv na notebooku

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Steelers vs Ravens na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Ravens na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

pravidla hodnocení raketbalu

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Ravens na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Steelers vs Ravens na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia, a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Sledujte patrioti vs účty online zdarma

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry mimo trh na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos hry Steelers vs Ravens a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Preview Steelers vs Ravens

Když Ravens vyhráli 11, aby si zajistili nejlepší umístění v AFC, posadí se do finále základní části MVP Lamara Jacksona a obrátí se na záložního rozehrávače Roberta Griffina III., Celkový výběr č. 2 v roce 2012.

na jakém kanálu je canelo bojovat

Jediná věc, kterou Lamar [Jackson] udělal, je, že mě nechal mladým, řekl Griffin tento týden podle ESPN . Jsem stále mladý. Je mi 29. Ale když ho sleduji, jak jde ven a pohybuje se tak, jak to dělá, inspiruje nás to všechny, abychom šli ven a pokusili se pohnout o něco lépe.

Dodal: Nechci o mně dělat tuto hru. Vím, že každý chce. Upřímně řečeno, je to jen požehnání za to, co jsem dokázal projít a z čeho jsem vyšel.

Ve své druhé sezóně Jackson dokončil 66,1% svých přihrávek 3 127 yardů, 36 ligových přistání a pouhých 6 zachycení. Nesl také 176krát na 1206 yardů a 7 skóre.

Griffin nezačal hru NFL od 1. ledna 2017, kdy jako člen Cleveland Browns dokončil 29 ze 40 přihrávek na 232 yardů, 2 touchdowny a pick v porážce 27-24 s Steelers . Následující sezónu byl mimo ligu, o rok později se připojil k Havranům na roční smlouvu. To offseason, Baltimore ho nakalil na dvouletou smlouvu na 4 miliony dolarů.

Je zřejmé, že jakýkoli quarterback na mé pozici se bude chtít vrátit zpět do ligy a začít hned, takže si nemyslím, že v tomto smyslu to bylo ideální, řekl Griffin, podle ESPN. Ale protože to byla ruka, kterou jsem dostal, a já jsem věděl, že jsem sem přišel, byla to ideální situace. Protože jsem přišel do organizace, která má identitu, stará se o své hráče a umožňuje vám být sám sebou. A myslím, že to je něco, s čím jsem na předchozích zastávkách hodně bojoval.

Steelers vypustili dvě postupky, aby výrazně omezili své naděje na play -off. Jejich nejpravděpodobnější cestou do play off je vítězství nad Baltimorem spárované s výhrou Houston Texans nad Tennessee Titans. Pokud Pittsburgh prohraje, budou potřebovat další tři nebo čtyři hry.

Nebojíme se nesčetných scénářů, o nichž je možné tento týden diskutovat, řekl hlavní trenér Steelers Mike Tomlin. oficiální webové stránky týmu . Rozumíme pozici, ve které jsme. Postlali jsme postel. Jsme ochotni v tom ležet. Na co se soustředíme, jsou věci, které můžeme ovlivnit, když tu stojíme a připravujeme se na tento týden, a to je naše příprava a nakonec i naše hra.


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém YouTube zobrazuje text webu. Změna jazyka YouTube nezmění text zadaný uživatelem, například komentáře nebo popisy videa. Jazyk na YouTube nemůžete změnit ...

Jak převzít kontrolu nad vztahem. Ať se nám to líbí nebo ne, v každém vztahu existuje rovnováha sil. Pro většinu je v ideálním vztahu síla vyvážená poměrem 50/50. Někdy však distribuce energie v ...

Real Madrid a Barcelona se střetly o třetí El Clasico za poslední měsíc. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online ve Spojených státech.

Andy Roddick věří, že pokora Rafaela Nadala je jediným největším důvodem jeho celosvětové popularity. Američan dále poznamenal, že Nadal se od Rogera Federera naučil, jak zůstat fit a motivovaný i ve svých 30 letech.