Jak sledovat televizi AT&T na PC a Mac

do tv pc mac

AT&T TV

Streamujte AT&T TV hned teď

Kdo by nemiloval pohodlí živé televize a programování na vyžádání na svém PC nebo Macu? V dnešní době trávíme tolik času u počítače, proč neintegrovat všechny formy zábavy do jednoho boxu? Může to poskytnout příjemné rozptýlení a způsob, jak se uvolnit, když je práce celého dne dokončena.

pásek to loket

V jednu chvíli můžete hrát ve vzdálených světech nebo psát disertační práci o čisté energii a v další spustit minulé epizody Mírni svoje nadšení nebo Rodinný typ flákat se. S AT&T TV na PC a Mac budete mít centrum zábavy přímo na dosah ruky-a stačí vám webový prohlížeč, přístup na internet a jednoduché přihlášení.

S AT&T TV mají diváci přístup k programování ze všech konců spektra. Ponořte se do svých oblíbených reality show nebo se ztratte ve vzdálených zemích prozkoumaných v informativních dokumentech. Živá televize této služby vás informuje o nejnovějších vydáních a poskytuje vám nepřetržitou zábavu po dobu 24 hodin. Už nikdy nezmeškáte okamžik, kdy na svém PC nebo Macu spustíte web AT&T.

S každým předplatným televize AT&T si uživatelé mohou procházet rozsáhlou knihovnu zábavy. Více než tisíc různých sérií, dokumentů a filmů čeká na stále rostoucí seznam médií na vyžádání. Nikdy nebudete mít nudné chvíle, protože se můžete vrátit ke svým oblíbeným pořadům z minulosti nebo prozkoumat nové série z oblíbených sítí. Není třeba spěchat na celé sezóny, protože na vyžádání můžete sledovat své tempo.

AT&T TV nabízí několik úrovní zábavy, od základního zábavního balíčku po robustní Ultimate. Odemkněte přístup k sítím jako Food Network, TLC, HGTV, Discovery, Nickelodeon a mnohem více s každým balíčkem. Využijte prémiové ceny jako HBO, Showtime, STARZ a Epix a užijte si nespočet hodin exkluzivních televizních pořadů a filmů.

hrát stolní tenis

AT&T TV vám také umožní udržet si sport s ESPN HD a ESPN 2 HD. Uživatelé se také mohou přihlásit k odběru různých sportovních kanálů, aby drželi krok s ročními obdobími svých oblíbených týmů. Nalaďte si místní vysílání a získejte ještě více informací o místních sportovních událostech a aktuálních zprávách. S AT&T TV můžete sledovat aktualizace komunity a být v kontaktu s tím, co se děje kolem vás.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak streamovat AT&T TV na PC a Mac

Ať už používáte notebook, stolní počítač, iMac nebo Macbook Pro, ke svému předplatnému AT&T TV můžete přistupovat přímo z webu AT&T. Chcete -li si začít užívat své oblíbené programování, postupujte podle těchto rychlých kroků:

 1. Zapněte PC nebo Mac
 2. Otevřete prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari)
 3. Zaregistrujte se do AT&T TV na ATT.com/TV
 4. Jít do www.att.tv/watchnow
 5. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 6. Vyberte kanál, který chcete sledovat, a klikněte na něj
 7. Užívat si!

Streamujte AT&T TV hned teď


Kolik stojí AT&T TV?

V současné době je k dispozici mnoho různých televizních balíčků AT&T. Při registraci ke svému účtu ATT & T TV jednoduše vyberte nejlepší balíček, který odpovídá vašim předvolbám sledování. Od zjednodušeného zábavního balíčku po načtenou verzi Premier si můžete vybrat sestavu, která obsahuje vaše oblíbené sítě. Zde jsou vaše možnosti:

 • Zábava | 65+ kanálů | 69,99 $/měsíc: ESPN, TNT, Nick, HGTV, AMC, CNN, Comedy Central, Discovery a další
 • Volba | 90+ kanálů | 84,99 $/měsíc: Zábavní kanály + NBA TV, MLB Network, POP, Fuse, Cooking Channel, +1 rok HBO Max a NBA League Pass sezóna 20–21
 • Konečný | 130+ kanálů | 94,99 $/měsíc: Vybrané kanály + balíček STARZ, FX Movie Channel, Golf Channel, NHL Network, + 1 rok HBO Max
 • Premiér | 140+ kanálů | 139,99 $/měsíc: Ultimate Channels + HBO, Showtime, Cinemax, Hallmark Movies, + HBO Max v ceně.Existuje zkušební verze AT&T TV zdarma?

Ne, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze AT&T TV, ale pokud nejste spokojeni, můžete AT&T TV do 14 dnů zrušit a získat plnou náhradu.


Na jakých dalších zařízeních mohu sledovat televizi AT&T?

AT&T TV můžete streamovat na mnoha různých zařízeních, včetně notebooku, iPad „Fire Stick, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.


Získá AT&T TV lístek na neděli NFL?

v & T TV nfl neděle

Nedělní lístek NFL

konečné skóre tenisu

Nedělní lístek NFL je k dispozici jako doplněk pro AT&T TV. V současné době společnost AT&T TV nenabízí nedělní lístek NFL jako součást žádného z balíčků.

Streamujte AT&T TV hned teď


Populární Problémy

V polovině sezóny 2018-19 HSBC World Rugby Sevens Series míříme do Vancouveru na Canada Sevens. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každého zápasu.

Juan Martin del Potro prohrál svůj zápas 3. kola proti Andy Murrayovi, ale byl největší hvězdou show.

Sofia Kenin a Irina Bara se v sobotu setkají ve třetím kole French Open 2020. Kenin vede Báru 1: 0 v jejich vzájemném soupeření.

Jak rozpoznat příznaky plantární fasciitidy. Plantární fasciitida je běžná zánětlivá porucha paty, která vzniká zánětem vazů nazývaných plantární fascie. Tyto vazy probíhají podél chodidla a poté se připojují k ...

Jak zastavit nevolnost akupresurou. Zdá se, že nevolnost je součástí života, ať už zažíváte těhotenství, kocovinu, léčbu chemoterapií nebo pohybovou nemoc. I když jste možná slyšeli o akupunktuře, terapii pomocí jehel, ...