Jak sledovat televizi AT&T na PC a Mac

do tv pc mac

AT&T TVStreamujte AT&T TV hned teďKdo by nemiloval pohodlí živé televize a programování na vyžádání na svém PC nebo Macu? V dnešní době trávíme tolik času u počítače, proč neintegrovat všechny formy zábavy do jednoho boxu? Může to poskytnout příjemné rozptýlení a způsob, jak se uvolnit, když je práce celého dne dokončena.V jednu chvíli můžete hrát ve vzdálených světech nebo psát disertační práci o čisté energii a v další spustit minulé epizody Mírni svoje nadšení nebo Rodinný typ flákat se. S AT&T TV na PC a Mac budete mít centrum zábavy přímo na dosah ruky-a stačí vám webový prohlížeč, přístup na internet a jednoduché přihlášení.

S AT&T TV mají diváci přístup k programování ze všech konců spektra. Ponořte se do svých oblíbených reality show nebo se ztratte ve vzdálených zemích prozkoumaných v informativních dokumentech. Živá televize této služby vás informuje o nejnovějších vydáních a poskytuje vám nepřetržitou zábavu po dobu 24 hodin. Už nikdy nezmeškáte okamžik, kdy na svém PC nebo Macu spustíte web AT&T.S každým předplatným televize AT&T si uživatelé mohou procházet rozsáhlou knihovnu zábavy. Více než tisíc různých sérií, dokumentů a filmů čeká na stále rostoucí seznam médií na vyžádání. Nikdy nebudete mít nudné chvíle, protože se můžete vrátit ke svým oblíbeným pořadům z minulosti nebo prozkoumat nové série z oblíbených sítí. Není třeba spěchat na celé sezóny, protože na vyžádání můžete sledovat své tempo.AT&T TV nabízí několik úrovní zábavy, od základního zábavního balíčku po robustní Ultimate. Odemkněte přístup k sítím jako Food Network, TLC, HGTV, Discovery, Nickelodeon a mnohem více s každým balíčkem. Využijte prémiové ceny jako HBO, Showtime, STARZ a Epix a užijte si nespočet hodin exkluzivních televizních pořadů a filmů.

AT&T TV vám také umožní udržet si sport s ESPN HD a ESPN 2 HD. Uživatelé se také mohou přihlásit k odběru různých sportovních kanálů, aby drželi krok s ročními obdobími svých oblíbených týmů. Nalaďte si místní vysílání a získejte ještě více informací o místních sportovních událostech a aktuálních zprávách. S AT&T TV můžete sledovat aktualizace komunity a být v kontaktu s tím, co se děje kolem vás.Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak streamovat AT&T TV na PC a Mac

Ať už používáte notebook, stolní počítač, iMac nebo Macbook Pro, ke svému předplatnému AT&T TV můžete přistupovat přímo z webu AT&T. Chcete -li si začít užívat své oblíbené programování, postupujte podle těchto rychlých kroků: 1. Zapněte PC nebo Mac
 2. Otevřete prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari)
 3. Zaregistrujte se do AT&T TV na ATT.com/TV
 4. Jít do www.att.tv/watchnow
 5. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 6. Vyberte kanál, který chcete sledovat, a klikněte na něj
 7. Užívat si!

Streamujte AT&T TV hned teď


Kolik stojí AT&T TV?

V současné době je k dispozici mnoho různých televizních balíčků AT&T. Při registraci ke svému účtu ATT & T TV jednoduše vyberte nejlepší balíček, který odpovídá vašim předvolbám sledování. Od zjednodušeného zábavního balíčku po načtenou verzi Premier si můžete vybrat sestavu, která obsahuje vaše oblíbené sítě. Zde jsou vaše možnosti:

 • Zábava | 65+ kanálů | 69,99 $/měsíc: ESPN, TNT, Nick, HGTV, AMC, CNN, Comedy Central, Discovery a další
 • Volba | 90+ kanálů | 84,99 $/měsíc: Zábavní kanály + NBA TV, MLB Network, POP, Fuse, Cooking Channel, +1 rok HBO Max a NBA League Pass sezóna 20–21
 • Konečný | 130+ kanálů | 94,99 $/měsíc: Vybrané kanály + balíček STARZ, FX Movie Channel, Golf Channel, NHL Network, + 1 rok HBO Max
 • Premiér | 140+ kanálů | 139,99 $/měsíc: Ultimate Channels + HBO, Showtime, Cinemax, Hallmark Movies, + HBO Max v ceně.

Existuje zkušební verze AT&T TV zdarma?

Ne, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze AT&T TV, ale pokud nejste spokojeni, můžete AT&T TV do 14 dnů zrušit a získat plnou náhradu.


Na jakých dalších zařízeních mohu sledovat televizi AT&T?

AT&T TV můžete streamovat na mnoha různých zařízeních, včetně notebooku, iPad „Fire Stick, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

amazon fire stick disney plus

Získá AT&T TV lístek na neděli NFL?Nedělní lístek NFL

Nedělní lístek NFL je k dispozici jako doplněk pro AT&T TV. V současné době společnost AT&T TV nenabízí nedělní lístek NFL jako součást žádného z balíčků.

Streamujte AT&T TV hned teď


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat online derby MLB Home Run Derby 2021 online.

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Vrany jsou velmi bystrá stvoření, jeden z nejinteligentnějších druhů zvířat, a skupina vran, kterým se říká „stádo“ nebo „vražda“, může být užitečným doplňkem vašeho dvora. Malé hejno může udržovat rostliny bez hmyzu a jiných škůdců a ...

Panteři se v neděli utkají s Cardinals v bitvě 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.

Novak Djokovic nastínil svůj turnajový plán na několik příštích týdnů na turné ATP. Osmnáctinásobný grandslamový šampion se vrátí do akce na Miami Masters, který začíná 24. března.