Jak sledovat předsezónní hru Texans vs Packers online bez kabelu

Getty Hlavní trenér Packers Matt LaFleur.Green Bay Packers bude hostovat Houston Texans na Lambeau Field v první preseason hře pro oba týmy 14. srpna.

band it pažní ortéza

Hra (čas zahájení 20:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Texans vs Packers, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím FuboTV Houston, TX (ABC KTRK-13), Green Bay, WI (NBC WGBA-26), San Antonio, TX (NBC WOAI-4), Austin, TX (ABC KVUE-24), Milwaukee, WI (NBC WTMJ-4), Madison, WI (ABC WKOW-9) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který FuboTV nese na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Texans vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat přes Amazon Beaumont, TX (CBS KFDM-6), Corpus Christi, TX (CBS KZTV-10), Harlingen, TX (CBS KVEO-4), Quad Cities (CBS WHBF-4), Des Moines, IA (CBS KCCI-8), El Paso, Texas (CBS KDBC-4) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Texans vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


AT&T TV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím televize AT&T Houston, TX (ABC KTRK-13), Green Bay, WI (NBC WGBA-26), San Antonio, TX (NBC WOAI-4), Austin, TX (ABC KVUE-24), Milwaukee, WI (NBC WTMJ-4), Madison, WI (ABC WKOW-9) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který AT&T TV je na vašem trhu

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Texans vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

výuka stolního tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím Hulu Houston, TX (ABC KTRK-13), Green Bay, WI (NBC WGBA-26), San Antonio, TX (NBC WOAI-4), Austin, TX (ABC KVUE-24), Milwaukee, WI (NBC WTMJ-4), Madison, WI (ABC WKOW-9) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který Hulu působí na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Texans vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat přes Paramount+ Beaumont, TX (CBS KFDM-6), Corpus Christi, TX (CBS KZTV-10), Harlingen, TX (CBS KVEO-4), Quad Cities (CBS WHBF-4), Des Moines, IA (CBS KCCI-8), El Paso, Texas (CBS KDBC-4) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Texans vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

červené lesklé tenisové boty

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

Poznámka : Hru můžete sledovat prostřednictvím NFL Game Pass, pokud žijete mimo trhy Texans a Packers (v USA)

Živě můžete sledovat každou mimosoudně předsezónní hru NFL mimo trh prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Texans vs Packers naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Poznámka : Pokud žijete v Kanadě, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Texans vs Packers , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Texans vs Packers

Po offseasu plném dramatu se Green Bay konečně usadil, protože se vrátil vládnoucí MVP Aaron Rodgers - přestože Rodgers v této hře hrát nebude a v této předsezóně pravděpodobně vůbec nezaskočí.

Hlavní trenér Packers Matt LaFleur uvedl, že většinu záběrů týmu bude hrát zadák druhého ročníku Jordan Love a také proti Texanům by měl zakročit quarterback Kurt Benkert.

Z jeho strany je Láska z této příležitosti nadšená, protože od chvíle, kdy naposledy hrál hru, už nějakou dobu uplynula. Myslím, že je to před více než rokem a půl, Řekla Láska naposledy viděl živou akci. Jsem nadšen. Toto je okamžik, na který jsem se připravoval už od loňského roku bez předsezóny. Je to skoro, jako bych rok trénoval jen na tuto první předsezónní hru. Jsem opravdu nadšený, že se tam dostanu a vrátím se k hraní míče.

Pokud jde o Texany, měli i mimo sezónu svůj spravedlivý podíl na dramatu a tým stále neprozradil, zda bude quarterback Deshaun Watson během preseason vůbec hrát. S Packers si ale nezahraje. Obchodní pověsti obklopují Watsona měsíce a spolu se současnými obviněními proti němu je jeho budoucnost v týmu nejistá.

stříhat tenisové míčky

Jak jsem již řekl, je to s ním ze dne na den, řekl hlavní trenér Texans David Culley o Watsonovi ve středu, prostřednictvím CBS Sports . A víte, že byl nějakou dobu mimo. Dnes je zpět a bere to každý den tak, jak to bylo od začátku výcvikového tábora. Je nepravděpodobné, že by ve hře hrál. Později v týdnu se rozhodneme, co s tím bude.

Když bude Watson venku, počítejte s tím, že nováček Davis Mills uvidí pořádnou akci proti skupině nového obranného koordinátora Packers Joe Barryho. Texans letos obsadili Mills ve třetím kole na celkovém čísle 67, takže tým by se na něj mohl velmi dobře dívat jako na budoucnost a měl by se výrazně objevit ve všech třech přípravných zápasech.

Široký přijímač Brandin Cooks měl skvělé informace o tom, jak Mills míří do první předsezónní soutěže týmu. Mluvíte o muži, který je v první řadě chytrý a učí se ze svých chyb, Cooks řekl o Millsovi . Hraje rychleji každý den. Myslím si, že jako mladý kluk, pokud ve výcvikovém táboře pokračujete v postupu vpřed a ukážete, že hrajete rychleji a rychleji, to ukazuje všem ostatním, že tomu rozumíte.

V obraně Culley přidal bývalého hlavního trenéra Chicago Bears Lovie Smithe jako nového obranného koordinátora, takže vytváření obratů bude pro Houstonovo „D“ novým zaměřením.


Populární Problémy

Jak se zbavit tetování a jizev. Jizvy a praskliny tetování mohou být způsobeny, když tetovací umělec tlačí jehly příliš daleko nebo ve špatném úhlu. Výsledkem je, že inkoust pronikne příliš hluboko do pokožky, což způsobí její stékání ...

Rozkročení na rozkročení je také známé jako střední rozdělení a může být velmi obtížné ho dosáhnout. Vyžaduje hodně flexibility vašich nohou, které lze dosáhnout pouze cvičením. Nezapomeňte vždy zahřát své tělo a využít výhod ...

Jak nosit krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně. Krátké sukně mohou být roztomilé, módní, univerzální a zábavné na nošení. Jak se ale vyhnete pocitu nepohodlí, přeexponování nebo nevhodnosti, když odhalíte tolik kůže? Naučit se jak...