Jak sledovat Disney Plus na Firestick

disney plus fire tv

Streamujte Disney Plus hned

Po uvedení Disney Plus konečně na scénu se všichni snažíme dostat naši novou oblíbenou streamovací službu do našich oblíbených streamovacích zařízení. A pro mnohé z nás to znamená, že plánujeme přidat Disney Plus do našich zařízení Amazon, což zahrnuje super šikovný a snadno použitelný Amazon Firestick.

Pokud chcete například dnes večer streamovat dál na Disney Plus nebo jakýkoli z filmů Hvězdných válek na Disney Plus, mnoho skvělých sportovních filmů, romantické komedie na Disney Plus, tady je přesně postup.

Můžete sledovat Disney Plus na Firestick?

Naštěstí Disney potvrdila na úplně poslední minuta že Disney Plus je k dispozici na zařízeních Amazon při spuštění, což zahrnuje Amazon Fire Stick.

Bude také k dispozici na vašich zařízeních Xbox One, Roku Devices, PC, PS4, PS5 , Mac, Android, iOS, Chromecast a další.

Jak nainstalovat Disney+ do vašeho Firestick

Ale pokud se snažíte zjistit, jak přesně sledovat Disney Plus na Firestick, tady je přesně to, jak jej připojit k vašemu zařízení Amazon Fire TV:

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Na hlavní obrazovce vyberte Vyhledávání.
 3. 3. Do vyhledávacího pole napište „Disney Plus“
 4. 4. Vyberte Disney Plus
 5. 5. Vyberte Stáhnout/zdarma
 6. 6. Po stažení aplikace Disney Plus vyberte tlačítko Otevřít
 7. 7. Přihlaste se
 8. 8. Zadejte informace o svém účtu Disney Plus (e -mailová adresa a heslo)
 9. 9. Vyhledejte libovolnou show/film, který chcete sledovat, a vyberte možnost Přehrát.

Pokud jste přesně postupovali podle výše uvedených kroků, gratulujeme - právě teď streamujete Disney Plus na Fire Stick!

Začít bezplatnou zkušební verzi

Sledujte Disney Plus ve 4K na Fire TV

Ne všechna zařízení Fire TV podporují streamování 4K, takže pokud plánujete streamovat Disney Plus ve 4K pomocí svého zařízení Fire, budete potřebovat jedno z následujících zařízení:

tenisky
 • Fire TV Stick 4K
 • Fire TV 2. generace a vyšší
 • Fire TV Cube


Žádné ze starších zařízení vám neumožní streamovat ve 4K, což vás omezuje na maximálně 1080p. Pokud jste si ale v roce 2015 nebo dále koupili zbrusu novou požární televizní tyč, je pravděpodobné, že vaše zařízení bude podporovat Disney Plus ve 4K.

Kromě pouhého 4K můžete s verzí Fire TV Stick 4K získat také Disney Plus v HDR.

Požadavky na rychlost internetu pro 4K

Pokud plánujete streamovat Disney Plus v nádherném rozlišení 4K, budete potřebovat připojení k internetu alespoň 25 Mbps (megabitů za sekundu). Pokud si nejste jisti, jakou rychlost internetu aktuálně máte, přejděte na speedtest.net , spusťte test a podívejte se na první číslo, které se objeví (rychlost stahování). Pokud toto číslo dosahuje 25 Mb / s nebo více, můžete začít streamovat v rozlišení 4K. Pokud je mírně nižší, měli byste zkusit streamovat Disney Plus ve 4K, abyste zjistili, zda funguje. A pokud je to něco pod 15 Mb / s, budete muset zavolat svého poskytovatele internetu a zjistit, zda je k dispozici aktualizace.

Podle mých osobních zkušeností funguje Disney Plus na zařízeních Fire bezchybně a od svého uvedení na trh v USA v listopadu 2019 zatím s aplikací nemám žádné potíže.


Kolik stojí Disney Plus na Fire Stick?

Stejně jako většina dostupných aplikací Fire TV bude i Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. K dispozici je také balíček Disney Plus, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, a také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus Fire TV ve svém zařízení a začnete streamovat.


Co dělat, když Disney Plus nefunguje na vašem Firestick?

Pokud Disney Plus nefunguje na vašem Firesticku, můžete vyzkoušet několik věcí.

Nejpravděpodobnějším viníkem toho, že Disney+ nefunguje na Firesticks, je pomalé připojení k internetu. Ke streamování v nejnižším rozlišení potřebujete připojení alespoň 5 Mb / s a ​​pro 4K 15 Mb / s. Ale pokud vaše zařízení nedosahuje těchto rychlostí, je několik věcí, které bych nejprve zkusil.

 1. Restartujte router a odpojte Firestick.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Připojte svůj Firestick zpět.

To pomůže restartovat nastavení TCP/IP a internetového připojení vašeho zařízení, abyste měli co největší šanci dosáhnout nejlepších rychlostí.

Pokud to nefunguje a stále máte nízké rychlosti, může to být způsobeno přeplněnou sítí nebo stahováním na jiných zařízeních. Pokud například stahujete aktualizaci hry na STEAM do počítače, jakékoli herní konzole nebo někdo jiný z vašeho domova streamuje film, zatímco se pokoušíte sledovat Disney Plus, mohlo by to způsobit, že vaše zařízení nebude mít potřebnou rychlost šťávy, aby správně fungoval. Chcete -li problém nejsnadněji napravit, vypněte na těchto zařízeních připojení k internetu a zjistěte, zda to pomůže Disney Plus znovu fungovat.

Streamujte Disney Plus hned

Viz také

 • Sledujte Hulu na Fire Stick
 • Nejlepší streamovací služby v roce 2020

Populární Problémy

Pokud hledáte zábavnou deskovou hru na hraní s přáteli, Pandemic je skvělou volbou! V této hře budete spolupracovat s ostatními hráči, abyste zabránili šíření nemocí po celém světě. Popadněte 2 až 4 hráče a připravte ...

Jak dostat chlupy z prádla. Milujete svého domácího mazlíčka, ale nemilujete vlasy, které mu nechávají na všem, včetně oblečení a přikrývek. Než hodíte kožešinou potažené prádlo do pračky a sušičky, očistěte volné ...

Djokovič zvedl svůj 5. titul na Dubai Open, ale jaké byly další hlavní body rozhovoru z turnaje ?.

Porazit tenisově Rogera Federera je pro mnohé snem, stejně jako pro nejlepšího pákistánského hráče Aisam-ul-Haq Qureshiho. Pákistánec se však roky snažil najít ve své domovské zemi uznání jako tenista.

Dominic Thiem překvapil mnoho fanoušků svým rozhodnutím odstoupit z turnaje Monte Carlo Masters - první velké akce na hliněném hřišti v roce 2021.

'Bob's Burgers' je zpět na sezónu 10, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.