Jak sledovat Disney Plus na Firestick

disney plus fire tvStreamujte Disney Plus hnedPo uvedení Disney Plus konečně na scénu se všichni snažíme dostat naši novou oblíbenou streamovací službu do našich oblíbených streamovacích zařízení. A pro mnohé z nás to znamená, že plánujeme přidat Disney Plus do našich zařízení Amazon, což zahrnuje super šikovný a snadno použitelný Amazon Firestick.Pokud chcete například dnes večer streamovat dál na Disney Plus nebo jakýkoli z filmů Hvězdných válek na Disney Plus, mnoho skvělých sportovních filmů, romantické komedie na Disney Plus, tady je přesně postup.

Můžete sledovat Disney Plus na Firestick?

Naštěstí Disney potvrdila na úplně poslední minuta že Disney Plus je k dispozici na zařízeních Amazon při spuštění, což zahrnuje Amazon Fire Stick.Bude také k dispozici na vašich zařízeních Xbox One, Roku Devices, PC, PS4, PS5 , Mac, Android, iOS, Chromecast a další.Jak nainstalovat Disney+ do vašeho Firestick

Ale pokud se snažíte zjistit, jak přesně sledovat Disney Plus na Firestick, tady je přesně to, jak jej připojit k vašemu zařízení Amazon Fire TV:

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Na hlavní obrazovce vyberte Vyhledávání.
 3. 3. Do vyhledávacího pole napište „Disney Plus“
 4. 4. Vyberte Disney Plus
 5. 5. Vyberte Stáhnout/zdarma
 6. 6. Po stažení aplikace Disney Plus vyberte tlačítko Otevřít
 7. 7. Přihlaste se
 8. 8. Zadejte informace o svém účtu Disney Plus (e -mailová adresa a heslo)
 9. 9. Vyhledejte libovolnou show/film, který chcete sledovat, a vyberte možnost Přehrát.

Pokud jste přesně postupovali podle výše uvedených kroků, gratulujeme - právě teď streamujete Disney Plus na Fire Stick!Začít bezplatnou zkušební verziSledujte Disney Plus ve 4K na Fire TV

Ne všechna zařízení Fire TV podporují streamování 4K, takže pokud plánujete streamovat Disney Plus ve 4K pomocí svého zařízení Fire, budete potřebovat jedno z následujících zařízení:

tenisky
 • Fire TV Stick 4K
 • Fire TV 2. generace a vyšší
 • Fire TV Cube


Žádné ze starších zařízení vám neumožní streamovat ve 4K, což vás omezuje na maximálně 1080p. Pokud jste si ale v roce 2015 nebo dále koupili zbrusu novou požární televizní tyč, je pravděpodobné, že vaše zařízení bude podporovat Disney Plus ve 4K.

Kromě pouhého 4K můžete s verzí Fire TV Stick 4K získat také Disney Plus v HDR.

Požadavky na rychlost internetu pro 4K

Pokud plánujete streamovat Disney Plus v nádherném rozlišení 4K, budete potřebovat připojení k internetu alespoň 25 Mbps (megabitů za sekundu). Pokud si nejste jisti, jakou rychlost internetu aktuálně máte, přejděte na speedtest.net , spusťte test a podívejte se na první číslo, které se objeví (rychlost stahování). Pokud toto číslo dosahuje 25 Mb / s nebo více, můžete začít streamovat v rozlišení 4K. Pokud je mírně nižší, měli byste zkusit streamovat Disney Plus ve 4K, abyste zjistili, zda funguje. A pokud je to něco pod 15 Mb / s, budete muset zavolat svého poskytovatele internetu a zjistit, zda je k dispozici aktualizace.

Podle mých osobních zkušeností funguje Disney Plus na zařízeních Fire bezchybně a od svého uvedení na trh v USA v listopadu 2019 zatím s aplikací nemám žádné potíže.


Kolik stojí Disney Plus na Fire Stick?

Stejně jako většina dostupných aplikací Fire TV bude i Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. K dispozici je také balíček Disney Plus, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, a také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus Fire TV ve svém zařízení a začnete streamovat.


Co dělat, když Disney Plus nefunguje na vašem Firestick?

Pokud Disney Plus nefunguje na vašem Firesticku, můžete vyzkoušet několik věcí.

Nejpravděpodobnějším viníkem toho, že Disney+ nefunguje na Firesticks, je pomalé připojení k internetu. Ke streamování v nejnižším rozlišení potřebujete připojení alespoň 5 Mb / s a ​​pro 4K 15 Mb / s. Ale pokud vaše zařízení nedosahuje těchto rychlostí, je několik věcí, které bych nejprve zkusil.

 1. Restartujte router a odpojte Firestick.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Připojte svůj Firestick zpět.

To pomůže restartovat nastavení TCP/IP a internetového připojení vašeho zařízení, abyste měli co největší šanci dosáhnout nejlepších rychlostí.

Pokud to nefunguje a stále máte nízké rychlosti, může to být způsobeno přeplněnou sítí nebo stahováním na jiných zařízeních. Pokud například stahujete aktualizaci hry na STEAM do počítače, jakékoli herní konzole nebo někdo jiný z vašeho domova streamuje film, zatímco se pokoušíte sledovat Disney Plus, mohlo by to způsobit, že vaše zařízení nebude mít potřebnou rychlost šťávy, aby správně fungoval. Chcete -li problém nejsnadněji napravit, vypněte na těchto zařízeních připojení k internetu a zjistěte, zda to pomůže Disney Plus znovu fungovat.

Streamujte Disney Plus hned

Viz také

 • Sledujte Hulu na Fire Stick
 • Nejlepší streamovací služby v roce 2020

Populární Problémy

Jak vyhrát tenisový turnaj. Soutěžit v tenisovém turnaji je úžasný způsob, jak ukázat své dovednosti a soutěžit s hráči z různých prostředí a úrovní dovedností. Vítězství v tenisovém turnaji vyžaduje odhodlání, atletiku a ...

Schwartzman vzdal hold vítězství Rafaela Nadala, který vyhrál 13 titulů Roland Garros, a nazval to „neuvěřitelným“. Schwartzman také hovořil o školení v Nadalově akademii na Mallorce s tím, že se tam cítí velmi příjemně.

Seahawks a Rams se setkají v bitvě NFC West o Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Coco Gauff nedávno přemýšlela o svém nadcházejícím zápase proti Naomi Osaka na Western & Southern Open.

Lakers a Warriors se setkají ve čtvrtek večer v Golden State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.