Jak sledovat Disney Plus na PS5

disney plus ps5

Disney

Zaregistrujte se zde

jste nejhorší sezóna 5 hulu

Bez nedostatku obsahu, který by divákům mohl nabídnout, Disney+ přitáhlo více než 70 milionů předplatitelů směřujících do roku 2021. S přístupem ke streamovací službě Disney na PS5 tato čísla určitě porostou, protože hráči budou skákat mezi špičkovými herními zážitky některým z nejvíce pozoruhodné franšízy dostupné ve streamovací službě. Díky Disney+ na vašem PS5 budete mít okamžitý přístup k výběru animovaných filmů, živých akčních filmů a oblíbených seriálů od franšíz, jako je Disney Hvězdné války a Zázrak .

Díky Disney Plus mohou diváci přeskočit kina a sledovat z pohodlí domova to nejnovější od Pixar, Marvel, Amblin Entertainment, 20th Century Fox a Walt Disney Animation Studios. Ačkoli neexistuje možnost živého televizního vysílání, Disney+ má více než 7 000 televizních pořadů a filmů, připravených ke streamování přímo do vašeho PS5. S každým novým vydáním se již tak rozsáhlá knihovna obsahu stále rozrůstá.

Výkonná konzole Sony může hrát to nejnovější v oblasti AAA her, ale díky aplikacím integrovaným do obchodu PlayStation Store slouží také jako funkční mediální centrum. Stažením aplikace Disney+ do svého PS5 budete mít zdánlivě nekonečnou knihovnu snadno dostupného obsahu ke sledování spolu s knihovnou velmi očekávaných budoucích vydání.

Disney+ je plná zábavy pro celou rodinu, která zahrnuje generace a filmy a televizní seriály pokrývající anály historie studia Walta Disneyho. Máte rádi klasické Disney animované filmy? Když si do svého PS5 stáhnete aplikaci Disney+, můžete spouštět klasiky jako Malá mořská víla , ponořte se do aktualizovaných celovečerních filmů jako Lví král a Aladin předělá, nebo se podívejte na nejnovější v nové a exkluzivní zábavě.

Když cítíte, že je čas dát Spider-Man: Miles Morales a Temné duše přestávka, spusťte Disney+ na PS5 a ztratte se ve sbírce zábavy od nejvýznamnějších hollywoodských studií.


Je Disney Plus na PS5?

Ano, Disney Plus je k dispozici na PS5 a je od spuštění konzoly, stejně jako na vašem Xbox One , Zařízení Roku , PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a další.


Jak streamovat Disney+ na PS5

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ na DisneyPlus.com
  2. 2. Zapněte televizi
  3. 3. Zapněte PS5
  4. 4. Na hlavní obrazovce vyhledejte obchod PlayStation Store
  5. 5. Klikněte na ikonu Hledat
  6. 6. Zadejte Disney Plus nebo Disney+
  7. 7. Najděte aplikaci a klikněte na ikonu
  8. 8. Potvrďte stažení pro instalaci
  9. 9. Po instalaci bude aplikace umístěna na kartě Média na hlavním panelu PS5
  10. 10. Otevřete aplikaci Disney+ a zadejte své přihlašovací údaje

Můžete také použít dálkový ovladač médií PS5, který je vybaven integrovaným tlačítkem Disney+. Chcete -li si stáhnout aplikaci pomocí dálkového ovladače médií, jednoduše stiskněte tlačítko Disney+.

Jakmile si stáhnete aplikaci Disney+ a budete přihlášeni, budete mít rychlý přístup k plné knihovně obsahu. S dálkovým ovládáním médií PS5 je použití aplikace otázkou jediného stisknutí tlačítka.

Streamujte Disney Plus hned


Je aplikace Disney Plus zdarma?

Zatímco samotná aplikace Disney Plus je ke stažení 100% zdarma, k streamování filmů s ní potřebujete aktivní předplatné Disney+.


Můžete sledovat Disney Plus ve 4K na PS5?

Samozřejmě, pokud vyděláte pár peněz pro Disney Plus, budete chtít z toho vytěžit maximum, co můžete. Měli byste tedy plánovat využití streamování 4K, které je nabízeno s Disney Plus.

Také budete muset mít připojení k internetu alespoň 25 Mbps, takže možná budete chtít zkontrolujte rychlost svého internetového připojení pokud aktuálně nevíte, jaká je rychlost vašeho připojení, abyste zjistili, zda budete moci streamovat Disney Plus ve 4K na vašem PS4.

žonglování s tenisovými míčky

Kolik stojí Disney Plus?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém PS4 nebo PS4 Pro a začnete streamovat.


Jaké pořady a filmy je možné sledovat na Disney Plus?

Existuje více než 900 pořadů a filmů, které je možné streamovat na Disney Plus s vaším PS5.

Některé hlavní body zahrnují všechny filmy Star Wars Síla se probouzí , skvělé klasické filmy jako Disney Moana , Coco, a Mulan , některé úžasné animované komiksy jako X-Men a Neuvěřitelný hromotluk série a další.

Úplný seznam najdete v našem centru Disney Plus.

Streamujte Disney Plus hned


Populární Problémy

Kings and Nuggets se ve středu večer utkají v otvíráku sezóny 20-21 NBA. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online.

Jak držet otěže koně. Zaměření na držení otěže vám pomůže koně ovládat, aniž by vám to způsobovalo bolest. Postupem času si každý jezdec vytvoří „cit“ pro uzdu a pochopí, jak nejlépe využít otěže ke komunikaci s ...

Chcete streamovat „Národní poklad“ právě teď? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak streamovat klasický dobrodružný film Nicolase Cage.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Thunder online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste v Atlantě nebo mimo trh.

Světová jednička Novak Djokovič byl z turnaje US Open 2020 vyřazen poté, co míč zasáhl čárovou ženu. Mnozí se ptali, zda to bylo správné volání, ale kniha pravidel je v této záležitosti zcela jasná.

Hranice mezi Kanadou a USA, známá také jako International Boundary, je nejdelší mezinárodní hranicí na světě. Při jízdě přes kanadskou hranici ze Spojených států musí všichni cestovatelé projít ...