Jak hrát čtyřhru v ping pongu

Ping pong, také známý jako stolní tenis, je velmi zábavná hra, kterou si můžete společně s až třemi svými přáteli zahrát. Tento článek vysvětluje, jak hrát čtyřhru stejným způsobem jako hru pro dva na dva v ping pongu. Je snadné jej vyzvednout a rychle se stát konkurenceschopným.Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 1

  1 Sestavte čtyři lidi pro hraní. Podívejte se také na věci, které budete potřebovat níže. reklama

Část 1 ze 3: Porce

 1. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 2

  1 Rozhodněte, kdo slouží jako první. To lze určit mnoha způsoby - můžete hodit mincí nebo salvou. Volley znamená jen házet míčem a hrát s ním, dokud někdo neskóruje, pokud dáte gól, pak je to vaše podání, ale když volejujete, míč musí být v zápase zasažen třikrát, než nějaké skóre vstřelí.
 2. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 3

  2 Podávejte z jakékoli strany stolu. Jednou udeřte míč na svou stranu a nechte míč projít sítí, aby zasáhl jejich stranu. Ve čtyřhře podávejte z pravé strany stolu a míček míří na levou stranu stolu.
  • Při podávání, buď každé 2 dosažené body nebo každých 5 dosažených bodů, střídání slouží mezi týmy. Když hrajete čtyřhru, budete obvykle hrát až 21, ale můžete hrát také až 15.
 3. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 4

  3 Při střídání střídejte mezi sebou a svým spoluhráčem. Když budete podávat pětkrát nebo dvakrát, co je rozhodnuto, pak bude podávat druhý tým a když podávají dvakrát nebo pětkrát, pak budou na podání vaši spoluhráči.
  • Když podáváte, pokud jste osobou A a podáváte míč směrem k osobě C na druhé straně, pak když je na řadě osoba C, aby podala, musí podat vašemu spoluhráči osobu B. Když je to osoba B otočte se, aby sloužil, ona nebo ona to musí podat druhé týmové osobě D. Takže poté, co vaše řada na podání skončí, pak vyměňte místa se svým spoluhráčem, aby on nebo ona vrátila podání osobě, která právě vrátila vaše sloužit.
  reklama

Část 2 ze 3: Bodování

 1. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 5

  1 Skóre musíte vrátit podání, pokud podání nevrátíte, druhý tým získá bod.
 2. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 6

  2 Střídat. Když odpalujete míč, vy a váš spoluhráč musíte střídat údery, takže pokud vrátíte podání, když druhý tým vrátí úder, pak váš spoluhráč musí tento úder vrátit. Proto nemůžete trefit míč dvakrát za sebou.
 3. Obrázek s názvem Play Doubles in Ping Pong Step 7

  3 Naučte se bodování. Pokaždé, když skórujete, má hodnotu 1 bod
  • Pokud míč vrátíte, ale nenarazí na stranu druhého týmu. je to pointa druhého týmu
  • Pokud míček dvakrát zasáhne vaši stranu, je to jejich bod.
  • Pokud podání neprojde přes síť, je to bod druhého týmu.
  • Pokud podání narazí na síť a přejde, je to rezerva.
  • Pokud někdo trefí míč dvakrát za sebou, automaticky to znamenají body ostatních týmů
  • Pokud se při pokusu o vrácení míče trefíte na vlastní stranu, je to bod druhého týmu.
  • Pokud je hra vyrovnaná na hranici skóre, tedy 15-15, pokračujete ve hře, dokud jeden tým nemá náskok dvou bodů a tento tým nevyhraje o 2.
  • Pokud se dotknete stolu nebo jej posunete, druhý tým získá bod.
  reklama

Část 3 ze 3: Vítězství ve hře

 1. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu, krok 8

  1 Vyhrát hru. Chcete -li vyhrát, musíte nejprve dosáhnout limitu skóre, tedy nejprve na 21 nebo 15
 2. Obrázek s názvem Hrát čtyřhru v ping pongu Krok 9

  2 Dokončete hru. Obvykle se tyto hry hrají nejlépe ze dvou ze tří zápasů a hrát může kdokoli bez ohledu na úroveň dovedností, soupeři prostě musí pochopit pravidla a jsou připraveni hrát! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Ve čtyřhře lze při podání umístit míč kamkoli na hřiště vašeho soupeře (křížem), nebo musí být podán, aby se dostal přes konec stolu? Nemyslel jsem si, že by to mohlo být podáváno ze strany? Varangian11 Ve čtyřhře podáváte na pravé straně stolu. Podávající míč musí mířit přes kurt na soupeřovu pravou stranu stolu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • 4 pádla
 • 2 standardní pingpongové míčky (v případě, že se jeden rozbije, ještě více je skvělé)
 • Pingpongový stůl standardní velikosti
Populární Problémy

Získání rovnátek je ortodontická léčba, která vyžaduje údržbu a údržbu. Abyste byli s rovnátky spokojení, měli byste cvičit správnou zubní hygienu, jíst správná jídla, abyste předešli poškození rovnátek nebo podráždění zubů a ...Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Vancouver Whitecaps vs Sporting Kansas City online, bez ohledu na to, kde se ve Spojených státech nacházíte.

Hlavní body mužského semifinále US Open.Memphis a Oregon se v úterý setkají v obrovské bitvě nejlepších 15 v Phil Knight Invitational. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Poslední osmička US Open podněcovatele řady Tipsarevic